Vodafone +380954376974
КИЇВСТАР +380982881448

О насСтоимость обученияПрограммаСтатьи для родителейАдресНабор учениковКоллективЧасто задаваемые вопросыФотогалереяГрафик занятийУчебные материалыОтзывы родителей

Кто, как не родители, должен заботиться о том, чтобы дети не только хорошо усваивали все те знания, которые дает школа, но и приучались к порядку, дисциплине, чтобы они соблюдали нормы жизни нашего общества.
Брежнев Л. И.


Отзывы родителей учеников

 

Мелешко Ігор:

 

Вважаю программу підготовки якісною. Робота викладача – індивідуальний підхід до дитини, в результаті дитина отримує знання достатні.

 

Коваленко Юлія:

 

Курси «Гаудеамус» відіграють неабияку роль у вивченні англійської мови. Саме вони допомагають підійняти рівень знань з англійської мови.

 

Карпенко Данил:

 

Учимся первый год, пока удовлетворены и курсами, и успехами сына в изучении языка.

 

Кононенко Данил:

 

Мы довольны, что именно в нашей школе находятся ваши курсы! Очень удобно! Очень довольны результатами и знаниями нашего ребенка!

 

Тарасенко Кіра:

 

Висока якість викладання, розумне навантаження, якісна література, доступне та якісне викладання, розумна ціна.

 

Меєчко Каміла:

 

Гарні курси, дуже багато знань, допомагає дитині вільно читати та спілкуватися англійською мовою.

 

Шевченко Микита:

 

Мені подобаються курси англійської мови «Гаудеамус» за кваліфікаційних викладачів, ефективність курсу, добре розташування.

 

Кириченко Давід:

 

Курси допомагають дитині вивчити англійську мову, так щоб дитина могла спілкуватися цією мовою, писати, бути впевненою в собі.

 

Головатюк Ангеліна:

 

Висококваліфіковані викладачі з чуйним, люблячим і в той же час вимогливим ставленям до дітей – знання дають відмінними і все більше підкорюють наші серця! Так тримати!

 

Комягина Диана:

 

Доступный, понятный курс. Детям доступно обьясняют материал, д.з. Ребенок самостоятельно в силах выполнить д.з. без помощи. За 1,5 часа детям всем доступно понять материал. 

 

Сбитнєв Влад:

Курсами дуже задоволені- допомагають у школі. Після 2 років навчання дитина вміє поверхньо перекладати мультфільми. Велика вдячність нашому викладачеві за професіоналізм, терпіння та комунікабельність      

 

Максимова Маша:

 

Программа доступная. Очень большая помощь для школьного английского.

 

Максименко Ярослав:

 

Курсами полностью довольна. Будем ходить до последнего курса не зависимо от расписания и цен. Большое всем Вам спасибо!

 

Ганза Вика:

 

Легко в обучении и большая помощь в обучении в школе.

 

Щеглова Жанна:

 

Большая помощь в школе. Доступно, понятно в обучении на курсах

 

Маковська Поліна:

 

Доступна ціна, та високий рівень вчителів. Доступна і зрозуміла програма

 

Триус Александра:

 

Хорошие курсы, хорошее преподавание английского языка.

 

Снегірьова  Ірина:

 

Дуже дякую викладачам за те, що моя дочка із задоволенням вивчає англійську мову і в неї є бажання до курсів.

 

Слюсаренко Влад:

 

Мне все нравится.

 

Пузач Ярослав:

 

Ми дуже задоволені. Так тримати!

 

Дедык  Алексей:

 

Я считаю, что курсы английского языка нужны для наших детей т.к. в школе дети не усваивают школьную программу. А на курсах разбирают все правила правописания, приводят примеры, записывают их, т.е. идет всестороннее запоминание.

 

Ефименко Лера:

 

Замечательные курсы. Достаточный обьем учебной информации.

 

 

Кривошеєва Дар’я :

 

Навчаємося вже на курсах  щостий  рік . Дуже задоволені результатами, багато дитина дізналася з курсів про мову, про різні країни та їх історію. «Гаудеамус» заохочує дітей до знань, а вчитель добре може роз’яснити та зацікавити дитину, щоб вивчити любу  тему, любий матеріал. Дуже задоволені якісною роботою курсів «Гаудеамус»

 

Безпалько Катерина:

 

Все влаштовує. Рівень підготовки дитини задовільний.


Усова Анастасия:

 

Программа курсов хорошо составлена, интересная для учеников, но очень много зависит от преподавателя. У нас менялся преподаватель 4 раза и уровень знаний и желание ребенка менялись с каждым новым преподавателем.

 

  Юліана Олександрівна:

 

 Нас все влаштовує.

 

Светлана Владимировна:

 

Я очень довольна курсами, Максим свободо читает, переводит, составляет предложения.

 

Наталья Владимировна:

 

Курсами английского языка «Гаудеамус» полностью довольна. Цена и качество меня устраивают. Ребёнок за год многого достиг и много открыл для себя нового, чего нет в школьной программе. Преподаватель смог заинтересовать ребёнка и выявить желание и стремление к обучению. По возможности будет учиться дольше.

 

Анна Янівна:

 

Курси дуже гарні,викладачі хороші, всім велике дякую. Вся інформація дуже гарна цікава. Діти з великим задоволенням вчаться і ходять на курси. Ми як батьки уже багато кому з знайомих рекомендували курси «Гаудеамус». Це краще ніж репетитори. Дякуємо за те, що ви в нас є.

 

Марина Сергіївна:

 

Курси «Гаудеамус» - добра можливість для дітей отримати знання з англійської мови. Робота з грамотними викладачами,які доступно та цікаво доносять інформацію дітям. Індивідуальний підхід до кожного учня.

 

Тетяна Миколаївна:

 

Курси дуже цікаві для дитини. Спеціально підібраний матеріал для дітей надає їм натхнення навчатися із задоволенням. Я вважаю, що зацікавленість дитини це є основою її успішного навчання.

 

Елена Александровна:

 

Курсы английского языка «Гаудеамус» интересны, доступны.


Сергій Володимирович:

 

Дуже зручно,що курси проводять за місцем навчання   дитини у зручний час (обирають батьки), маленькі за кількістю дітей групи дозволяють приділити увагу кожному учню. Про роботу дитини   на уроці вчитель розповідає після занять.

 

Таміла Юріївна:

 

 Це скоріше побажання. Розвивайтесь!І ми разом з вами! Вдосконалюйтесь!

 

Оксана Миколаївна:

 

Доступно, зрозуміло, цікаво, а головне ефективно.

 

Марія Георгіївна:

 

Цікава програма навчання. Не велика ціна за високу якість знання англійської мови «Гаудеамус».

 

Елена Вячеславовна:

 

Изучать английский на курсах «Гаудеамус» в нашей семье было принято единогласно. По результатам знаний старшего сына, Богдан однозначно начал изучать английский. Выполняет сейчас домашнее задание, почти, самостоятельно, можем помочь на время, в игровой форме подготовиться к технике чтения и вместе послушать треки, и исправить допущенные ошибки. В основном ребёнок делает самостоятельно. Ну а школьная  программа – не обсуждается. Результат 1го года!

 

Тетяна Іванівна:

 

Все задовольняє!

 

Светлана Алимовна:

 

Интересно, доступно, эффективно.

 

Ольга Володимирівна:

 

Дуже хороші курси, завдяки їм разом із дитиною і сама вчу англійську мову, все дуже доступно.

 

Катерина Володимирівна:

 

Професійно. Оригінальна методика. Вчитель на своєму місці!

 

Дина Александровна:

 

Курсы «Гаудеамус» очень нравятся. Профессиональные преподаватели, работа с каждым ребёнком, достаточно времени для урока.

 

Елена Витальевна:

 

С посещением курсов «Гаудеамусу» ребёнок свободно может самостоятельно выполнять домашнее задание как школьное, так и по курсам. Самостоятельно делает перевод текста. В отличии от начала учебного школьного года отлично подтянуты оценки в школе английского языка, благодаря курсам. Мы, родители очень довольны посещением курсов «Гаудеамус», дочерью. В дальнейшем планируем и младшую водить!

 

Юлия Сергеевна:

 

Прекрасные преподаватели, профессиональный и грамотный подход к обучению, использование игр , песен, заметное повышение школьных отметок по английскому.

 

Андрій Наумович:

 

Нам дуже подобається, що наша дитина відвідує курси. Ми задоволені вчителем, ставленням до дитини. Усі наші запитання (навіть незначні) до вчителя не залишилися без відповіді. І навіть, коли у дитини з першого разу щось не зовсім виходить, бажання відвідувати курси не зникає. Це, на нашу думку, свідчить про відношення викладачів до учнів, їх розуміння, терплячість, та високий рівень викладання.

 

Вадим Юрійович:

 

Син відвідує курси 5 років. Дуже задоволені вчителями, викладанням, рівнем знань.

 

Надежда Викторовна:

 

Само обучение, учебники, программа хорошо усваивается, помогает в школьной программе и ребёнок без посторонней помощи может усваивать информацию. Плюс хорошие преподаватели. Спасибо.

 

Катерина Федорівна:

 

Я рекомендую курси іншим батькам. З відгуків Артема, найкращий вчитель.

 

Звенигородська О.І.: 

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» мають свою індивідуальну програму, яка дуже допомагає дитині орієнтуватися у вивченні мови. Хотілося, щоб знання дитини, отримані у школі і на курсах доповнювали один одного, але шкільна програма і курси, мов різні предмети. Поки що,  у голові дитини вони не склалися в єдиний предмет під назвою «Англійська мова».

 

Гапанович О.А.:

 

Дякую учителям і методистам за можливість для моєї дитини поглиблено вивчати англійську мову. Уроки продумані і навантаження розподіляється рівномірно.


Ханіна О.П.:


Курсы ребенку очень нравятся, занимается с большим удовольствием. Домашнее задание выполняет самостоятельно. Очень хороший преподаватель и все очень доступно объясняет. Результатами ребенка довольны. Большое спасибо!

 

 

 

Ходак А.С.:

 

Нам дуже подобаються курси. Дитина ходить із задоволенням. Тут дружний колектив, нові друзі, нові досягнення. Гарна мотивація.

 

Четверикова И.М.:

 

Очень хорошая и грамотно составленная программа обучения. Квалифицированный и доброжелательный педагог. Все преподавание нацелено на реальный ощутимый результат. У ребенка все получается. Если ребенок заболел и пропустил занятие, то благодаря хорошому ученику и аудио пособию без проблем можно выучить урок.

 

Кулакіна Т.Д.:

 

Мені дуже подобаютья курси. У моєї дитини вже є великі досягнення.

 

Нечет Н.Н.:

 

Ребенок начал знать английский язык только после того, как он попал на курсы «Гаудеамус». Поэтому мы рекомендуем другим родителям не сомневаться и помочь ребенку овладеть языком с курсами «Гаудеамус».

 

Проценко Т.В.:

 

 На курсах английского языка «Гаудеамус» детям очень нравится, здесь очень хорошие преподаватели.

 

Хоменко И.И.:

 

Легкость, доступность, качество.

 

Зангирова Э.Э.:

 

Мы учимся только первый год, результат был виден с первого занятия. Доченька очень довольна, ходит с удовольствием, старается. Очень пугало домашнее задание, но с ним она тоже справляется с легкостью. Мы очень довольны и будем продолжать учиться. Спасибо организаторам и нашему преподавателю.

 

Буланда Ю.О.:

 

 «Гаудеамус» незрівнянний!

 

Белобок К.Г.:

 

Очень хорошие курсы английского языка! Мы довольны знаниями, которые получает наш ребенок. Все доходчиво объясняется, дети учат правила, которые потом помогают правильно писать и составлять предложения, задавати вопросы и давать правильные ответы. Все на высшем уровне! Мы очень довольны нашим преподавателем  - Лящевой Ю.Л. , которая всегда отвечает на все наши вопросы . Теперь наш ребенок может самостоятельно прочитать и перевести слова на английском языке, которые видит на компьютере или в магазине.

 

Цвиркун И.А.:

 

Очень нравятся курсы «Гаудеамус». Ребенок сразу начинает читать на английском языке, проявляет интерес к учебе и с удовольствием посещает курсы.

 

Мищенко В.Н.:

 

Курсы долгосрочные, что позволяет ребенку системно освоить лексику и грамматику параллельно с изучением английского в школе. Грамотный подход в выборе преподавателей, которым не безразличны знания детей.

 

Соколянська Н.В.:

 

Курсами англійської мови задоволена, уроки проходять у затишних класах школи недалеко від дому. Під час уроку вчитель встигає приділити увагу кожному учневі, по закінченню уроку, вчитель приділяє увагу батькам і відповідає на всі питання. У разі пропуску уроку, вчитель завжди передзвонить батькам, уточнить причину відсутності та повідомить дз. У разі пропуску уроку вчителем, вчитель попереджає завчасно і відпрацьовує матеріал. Всім працівникам курсів міцного здоров’я та терпіння.

 

Парий Н.В.:

 

Родителям, которые задумываются у будущем своих детей, я рекомендую отдавать ребенка на курсы английского яязыка Гаудеамус. За небольшую сумму получите прекрасное произношение и знание иностренного языка. Главное не лениться родителям и закреплять полученный материал дома с детьми.

 

Деркач Н.А.:

 

Невелика кількість учнів дає можливість працювати з кожним, легка, невимушена, комфортна робота дітей з вчителем. Викладач добрий, уважний, зацікавлений у знаннях дітей. Форми роботи дозволяють швидко запам’ятовувати і довго пам’ятати вивчений матеріал. Зручне проведення занять у часових відношеннях роботи та зайнятості батьків. Постійний контроль виконання дз учнями та відвідування занять. Зручне користування поштою для передання дз у раз відсутності учня.

 

Бакута О.П.:

 

Всего лишь за 1 год обучения на курсах английского языка, мой ребенок научился писать буквы алфавита, может прочесть несложные слова по транскрипции. Рассказывает о себе и своей семье, легко задает вопросы. Рекомендую всем данные курсы. Это доступная цена, качественное обучение.

 

Касьяненко И.В.:

 

Довольны курсами, так как я (мама) не учила английский язык, а курсы нам хорошо помогают в изучении как письменно так и устно. Нам легче делать школьный английский язык, ребенок практически делает сам, мы и дальше будем ходить на курсы.

 

 

 

 

Пушиліна А.Я.:

 

Дитина навчається перший рік з першого класу, але великих труднощів протягом року не виникало. Завдання задають кожного уроку, але вони не важкі та не займають дуже багато часу. Мій син вивчив дуже багато слів, виразів, речень, вже вміє складати прості розповіді на різні теми, курсами задоволені, плануємо продовжити навчання.

 

Бохонская Е.А.:

 

За первый год обучения мой сын очень много чего узнал и выучил. На курсы ходит с удовольствием. Преподаватель очень чуткий и внимательный, всегда объяснит и подскажет, дз всегда передаст, если пропустили. Ребенок занимается с удовольствием. Результат виден уже за 1й год обучения.

 

Кулак С.В.:

 

 Курсы очень хорошие, ребенку очень нравится. Все доступно объясняют, преподаватель находит общий язык с детьми.

 

Афанасьєва М.В.:

 

Курси Гаудеамус навчають дітей англійській мові в ігровій формі,при цьому не нав’язуючи, а пробуджуючи інтерес.

 

Костюченко М.С.:

 

Вважаю курси гарною базою для вивчення дитиною англійської мови. Програмою задоволена. Спостерігаю добрі результати навчання дитини. Дитина має бажання відвідувати курси та проявляє інтерес до вивчення англійської мови.

 

Вакал С.Л.:

 

Не дают расслабиться, но дают хорошие знания J

 

Пономаренко А.В.:

 

Моїй дитині і нам,батькам, подобаються курси. Вони дали можливість виконувати домашнє завдання самостійно, вивчення уроків на курсах відбувається в ігровій формі. Немале значення відіграє вчитель. Ми можемо сказати з упевненістю – нам дуже пощастило: професійна людина, світла, привітлива,до неї на заняття наш син ходить з радістю, дитина дуже швидко сприймає вивчений урок. Курси дуже допомагають дитині у вивченні іноземної мови. На курсах вчиться дитина, а дома батьки за гарними підручниками та дисками. Дякуємо Вам!

 

Гладишева Г.Л.:

 

Курсами задоволені. Уроки цікаві для дитини. На кожному уроці опитують, працюють з іншими учнями, дитина самостійно виконує домашнє завдання. Будемо і далі продовжувати навчання.

 

П’ятницька О.С. :

 

Ваші курси нам зарекомендували сестри, дочка якої займається вже 5 років, і результатами дуже задоволені.

 

Бойко М.М.:

 

-Знаходиться при школі, економить час батьків;

-Можемо обрати зручний графік занять;

-Викладачі нового покоління з цікавою програмою, оригінальною подачею матеріалу;

- Невелика група учнів, що дозволяє контролювати процес викладання.

 

Уманський О.О.:

 

Доступно по вартості навчання, дитині цікаво навчатись на курсах.

 

Гулєша О.В.:

 

Дуже цікаві, сучасні, якісні курси. Дякуємо, що вони зорієнтовані на дітей з урахуванням їх непосидючості; дякуємо за матеріали для навчання, та найгарніших, професійних вчителів!

 

Вакулюк А.Л.:

 

Интересно, хороший преподаватель, ответственный. ребенок получил хорошие знания, заинтересовался в изучении английского языка.

 

Авасян О.С.:

 

Для нас курси англійської мови «Гаудеамус» - це знахідка. Дуже послідовна програма курсу, дає можливість не тільки заучувати, але й розуміти граматичну частину. Все настільки доступно викладно у підручнику, та особливу увагу требу уділити нашому викладачу, яка дуже цікаво і позитивно проводить уроки. За цей рік дитина багато чому навчилася. Результати на обличча.

 

Чепурна Т.А.:

 

Дуже уважні та привітливі викладачі курсів. Після занять, дитина без сторонньої допомоги робить завдання з англійської без сторонньої допомоги за шкільною програмою. Високий рівень професіоналізму викладачів, маємо намір в подальшому відвідуванні курсів англійської мови «Гаудеамус».

 

Яковенко С.Л.:

 

 На курсах английского язика «Гаудеамус» мой ребенок значительно углибил свои знания английского, школьная оценка и знания в целом улучшились, систематизировались. У ребенка появилс интерес к изучению иностранного языка, с удовольствием занимается, еще паралельно пытается учить и друзей и родителей. Я очень благодатна всему педагогическому коллекстиву «Гаудеамус» за вложенные знания в учеников.

 

Дернова Ю.А.:

 

Дуже радію, що дізналася про ці курси від знайомої. Дитина навчалась у 4му класі і навіть не знала алфавіту. Намагалася вчити самостійно вдома, намагалась я домовитись з вчителем в школі про індивідуальні заняття, на що буда відповідь, що не можна навчити того, хто цього не бажає. На курсах Гаудеамус у дитини з’являються успіхи у вивченні англійської мови, та подальше бажання вчитися. Вона із захопленням та радістю відвідує уроки.

 

Сретенська Т.О.:

 

 Курси англійської мови Гаудеамус – це старанний довідковий граматичний матеріал, розвиток читання,письмового та усного мовлення, використовування ігор, пісень, римовок, загадок.

 

Качаєва Л.М.:

 

Курси англійської мови Гаудеамус – це доступність та зацікавленість дитини в володінні англійською мовою, завдяки різноплановому викладанню матеріалу з використовуванням пісень, ігор, загадок, що сприяє швидкому, ефективному сприйняттю матеріалу, відповідно рівню підготовки кожної дитини.

 

Стасюк Г.А:

 

За доступну ціну якісне викладання курсів, індивідуальний підхід до кожної дитини.

 

Калиниченко А.А:

 

Курсы «Гаудеамус» нас полностью удовлетворяют всем. Уроки начинаются всегда вовремя, преподаватель всегда уделяет всем время общения, если что-то неясно. Всегда можно позвонить и узнать любую интересующую вас информацию по курсам. Количество полученных знаний отличное.

 

Христенко О.В:

 

Цікаві групові заняття, на яких діти виконують різні види завдань з достатньою кількістю повторення, завдяки чому добре запам’ятовують матеріал. І вже після 1го року навчання, вміють розповідати про себе, свою сім’ю та друзів, а також ставити запитання та давати відповіді на них. Завдяки аудіо матеріалу, який використовується під час навчання, діти запам’ятовують багато інформації наслух.

 

Гоженко О.В.:

 

Преподавание на профессиональном уровне. Преподаватель находит подход индивидуально к каждому ребенку. Объем материала соответствует возрасту и развитию ребенка. Материал излагается в доступной форме.

 

Чепурная В.Ю.:

 

Я довольна всем.

 

Сюсель Л.М.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» – це вид вивчення англійської мови, що, на мою думку, є найбільш ефективним для моєї дитини. Вчителі, що викладають а курсах справжні професіонали своєї справи, які знають, як знайти підхід до кожної дитини та донести до неї найбільш зрозуміло матеріал, який викладається. Наша сім’я роботою курсів задоволена на 100%.

 

 

Калиновська К.В.:

 

Добра підготовка, велика увага правилам – це дуже добре, поступове вивчення нового уроку, увага до кожного учня.

 

Пастухова О.С.:

 

Спасибо курсам.

 

Алексеев О.Л.:

 

Доступність в викладанні матеріалу, зацікавленість учнів, гарний результат.

 

Билык С.Н.:

 

Посещение даннях курсов – видимый результат в изучении английского языка.


Кононенко Я. О.:

 

Високий рівень підготовки учнів з англійської мови. Цікаво. До кожного учня свій індивідуальний підхід. Діти з великим задоволенням ходять на курси, а це вже велике досягнення. Син за цей рік дуже багато чого навчився: і говорить, і перекладає, і читає. Я дуже задоволена. Дякую!

 

Лобачев Г.В:

 

Я очень довольна курсами. Мне нравится методика обучения ребенка, а самое главное  преподаватель. Огромное спасибо нашей Лидии Сергеевне. Курсы очень помогли подтянуть школьный английский и уроки ребенок может делать самостоятельно.

 

Шевченко О.А.:

 

Це методичне, поступове вивчення курсу англійської мови із 100%  запам’ятовуванням дитиною вивченого матеріалу. Також це індивідуальний підхід до кожного учня з боку викладача.

 

 

Стасилович Н.В.:

 

Хороші курси, багато дають матеріалу. Дитина може написати речення не дивлячись у підручник. Хотілось би більше спілкування, розмовної практики.

 

Шумійко Ю.О.:

 

Навчання на курсах Гаудеамус зрозуміле, программа починається з вивчення алфавіта, кожне слово прописується і повторюється багато разів. Цікаво: прослуховувати треки, казки та слова, правильність вимови. Зацікавленість вчителя в тому, щоб учень все зрозумів і вчив.

 

Дорошенко А.А:

 

Цікавість та доступність оволодіння складним граматичним матеріалом.

 

Овсієнко Н.С.:

 

Курси англійської мови розроблено з використанням постійного повторення пройденого матеріалу, що дає змогу дитині, яка через хворобу була відсутня, не відстати і не втратити інтерес ходити на уроки. Дуже цікаве в методиці – це навчання англійської за допомогою пісень та проведення ігрових хвилин для засвоєння матеріалу.

 

Мацуй Т.С.:

 

Мені дуже подобається методика на курсах. Дитина схоплює на льоту. Ми і далі будемо відвідувати курси. Вчитель завжди підкаже з чим треба більше попрацювати. Кожне завдання дітям так добре роз’яснює, що моя дитина спокійно виконує домашнє завдання самостійно. Це мене дуже радує.

 

Русова М.В.:

 

Методика преподавания меня устраивает, результаты высоки. Желаю Вам терпения, успеха, послушних учеников.

 

Шепель С.М.:

 

Доступна ціна, високий рівень викладача, постійний контроль учня, навіть у ледачих учнів з’являються знання.

 

Подлубний С.В.:

 

Курсы смогли заинтересовать моего сына изучать английский язык, отдельное спасибо педагогу Лидии Сергеевне.

 

Чабанюк А.Н.:

 

Курсы Гуадеамус позволяют каждому ученику приобрести хорошие знания английского языка, используя свои наработки и опыт преподавания. Знания, приобретенные на этих курсах, достаточно прочно закрепляются как на уровне сознания, так и на подсознательном уровне ребенка. Ребенок учится не только говорить, писать на английском, но и думать на нем. Спасибо за вашу работу! 

 

Шевченко С.О.:

 

На курсах використовують дієву методику вивчення англійської мови.

 

Козырева Н.В.:

 

Курси «Гаудеамус» отличная программа для обучения детей. Очень легко и доступно объясняют учителя. Мне нравится система оценивания. Ставлю отлично.

 

 

Скрибка Я.А.:

 

До 4 класса я была очень довольна этим курсами. Но в 4 классе возникла проблема- грамматический материал. Курс «Гаудеамус» отстает от школьной программы. Приходится нанимать еще репетитора.

 

Яременко Євген:

 

Рівень викладання на курсах аглійської мови «Гаудеамус» високий. Заняття проводяться в повному обсязі згідно з программою. Программа сбалансована, доступна і дуже ефективна.

 

Оверченко А.Е.:

 

Особиста подяка викладачеві. Дуже уважна, завжди приділить увагу кожному з батьків, будь то зауваження чи подяка. Дитині подобається навчатися на курсах, легко сприймає навчальний матеріал. Вцілому, навчанням на курсах нашої дитини, ми задоволені.

 

Власовець А.А.:

 

Всебічне навчання- усно, письмово, музикальний супровід, діалоги, ігрова форма – дає можливість краще засвоїти матеріал, зацікавлює учнів.

 

Михайленко О.Г.:

 

На курсах створені умови для того щоб учні максимально швидко та ефективно почали спілкуватися англійською. Дуже гарно створена система подання матеріалу, наведення нових слів та словосполучень. Дуже багато часу приділяеться виченню граматичних конструкцій.

 

Смирнова Т.В.:

 

Курси «Гаудеамус» - це  ціна = якість, високий рівень підготовки педагогів, відмінна программа та індивідуальний підхід до кожного учня, тому що невеликі групи.

 

Одарюк В.М.:

 

Дають знання!

 

Семенова Д.О.:

 

Мой ребенок побывал у разных конкурентов (репетиторы, учителя школы) и пока это самый оптимальный вариант.

 

Сидоренко О.М.:

 

Курси «Гаудеамус» дають змогу дітям вивчити англійську мову на високому рівні завдяки спеціально розробленій программі, висококваліфікованим спеціалістам- викладачам.

 

Мельник В.М.:

 

Відмінно. Вигідно. Зрозуміло. Доступно.

 

Ведмідь В.О.:

 

Мы довольны знаниями нашего ребенка.

 

Войтович І.В.:

 

Курси «Гаудеамус» це доступна ціна і висока якість навчання.. Діти із задоволенням, легко навчаються і отримують знання.

 

Цихоцкая Е.А.:

 

Доступны, интересны

 

Агаев А.А.:

Эффективно, полезно развивающе.

 

 

Далирова У.И.:

 

очень хорошо

 

Иванова О.А.:

 

На курсах «Гаудеамус» кваліфіковані вчителі. Час та мічсе проведення підходять дитині.

 

Олейник И.А.:

 

Замечательные, доступные курсы. Детям очень нравится. Ребенок все делает сам, главное его желание. От родителей знания не требу.тся, главное небольшой контроль. Учителя опытные с хорошими знаниями и хорошим отношением к детям.

 

Духан О.Ю.:

 

Курси «Гаудеамус» на мою думку дуже ефективно сприяють засвоенню матеріалу, але я вважаю, що матеріал освоюється дуже повільно.

 

Мамай Н.А.:

 

Якість чудова, але ціна трохи зависока. Додаток до підручника – диск, дуже допомагає в навчанні, бо так можна краще зрозуміти матеріал.

 

Петровська О.О.:

 

Ми задоволені.

 

Сергач Л.М.:

 

Повністю задоволені

 

Егорова В.А.:

 

Чудесные курсы. Отличная программа. Великолепный преподаватель.

 

Марченко О.В.:

 

Подобаються, але зависока ціна.

 

Иващенко В.В.:

 

Курсы нам очень нравятся. У ребенка развивается память, внимание, скорость чтения, что способствует успешному изучению других школьных предметов.

 

Комиссаренко Н.В.:

 

Я английский не знаю, но моя дочь ходит с большим удовольствием. Дарья Владимировна ей очень нравится, не только как педагог, но и как человек, поэтому на курсы она ходит с большим удовольствием

.

Сидорова Я.В.:

 

Курсами довольны. Спасибо.

 

Рідка Я.В.:

 

На курсах дуже хороша программа, доступна, починаеться з самих простих граматичних основ та поступово ускладнюється. Діти повністю оволодівають даним матеріалом.

 

Койпиш О.Є.:

 

Цікава насичена программа, доброзичливі та досвідчені вчителі.

 

Цуканов С.В.:

 

Хорошая подача и объем материала для изучения в группах. Ребенок посещает курсы с удовольствием.

 

 

Лоїк С.В.:

 

Найкращі курси. Знання англійської покращуються з кожним місяцем. Курси дуже допомагають у школі. Дякую!

 

Рожкова О.Л.:

 

Курси допомагають дитині вивчати англійську мову. Викладач, на відміну від вчителя в школі, більш досконало і зрозуміло пояснює матеріал. Підручники надруковані по темам досконало і зрозуміло.

 

Копилець К.В.:

 

Дуже гарний кваліфікований вчитель, завжди знаходить спільну мову з учнем. Викладають матеріал у повному обсязі.

 

Кулешина Ю.С.:

 

Отлично разработаная программа, легко усваивается, доступная и удобная форма обучения. Замечательный преподаватель котрого любят дети.

 

Березанська Ж.В.:

 

Відмінно. Викладач подобається дитині і є результат.

 

Дунаева М.Э.:

 

Спасибо, что вы есть!

 

Сабуров М.В.:

 

За перший рік навчання на курсах моя дитина знає більше ніж за два роки вивчення англійської мови у школі. І поки моя дитина хоче ходити на курси і вчити англійську мову, то вона буде ходити.

 

Черниченко Э.А.:

 

Курсы «Гаудеамус» очень сильно помогают моему сыну в изучении английского языка в школе. Спасибо нашему преподавателю Семениченко Л.И. за грамотное и творческое обучение английскому языку, за внимательное отношение к детям.

 

Саввова С.М.:

 

Мені подобаються курси «Гаудеамус». Наша родина вже 15 років вчиться на цих курсах. Дочка з задоволенням йде на курси. На заняттях їй завжди цікаво. Кожне заняття навантаження не велике, але за рік діти отримують величезний об’єм знань.

 

Рыбченко В.В.:

 

 Благодаря курсам «Гаудеамус» есть уверенность в качественном обучении английскому языку, появилась уверенность также и на уроках. Ребенок ходит с большим удовольствием. Большое спасибо!

 

Змей В.А.:

 

Хорошие курсы английского языка, индивидуальный подход к каждому ребенку. Моему ребенку нравится.

 

Кушнір Г.В.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» якісні і зручні для учня.

 

Кальковец Л.В.:

Полностью довольны работой преподавателя.

 

 

 

 

Головінова М.С.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» - цікава програма, яка дозволяє вивчати англійську мову з самого початку і повільно. Систематичність занять, уважні вчителі та цікава програма дозволяють досягти добрих результатів.

 

Ліолько Ю.А:

 

Ми задоволені курсами англійської мови «Гаудеамус», завдяки курсам моя дитина почала більше уваги приділяти вивченню англійської мови. Рівень знання підвищився на шкільному рівні, на мовному рівні та на письмовому рівні. За цей навчальний рік ми з дитиною здобули багато нових та якісних знань. Я раджу усім записатися на курси «Гаудеамус».

 

Фурсевич Н.В.:

 

Викладання в «Гаудеамус» проводиться таким чином, що у дитини з’являється зацікавленість англійскою мовою, їй починають подобатися заняття. Вона вчиться самостійно виконувати домашні завдання не тільки на курсах, але і у школі. Головне – рівень знань мови дуже зростає, це також видно і по шкільним оцінкам.

 

Коляда Н.В.:

 

Гарні книжки та диски (все чітко, стисло і зрозуміло), професійні викладачі), зручне розташування курсів.

 

Жеребцов С.А.:

 

Нас все задовольняє крім того, що учениця Жеребцова Дар’я 4-го класу займається з учнями 3-го класу.

 

 

Гузенко К.В.:

 

Це дуже якісні та гарні курси. Дитинна дізнається багато нового. І виконує сама домашнє завдання. У школі вона отримує кращі оцінки. І краще вчиться. Вона знає як писати багато нових слів. І у дитини є дуже сильне бажання вчитися.

 

Бабіна О.В.:

 

Моя дитина була переведена з школи де вчила німецьку мову в школу де є тільки англійська, тому їй дуже важко наздоганяти чотирирічну програму. Завдяки школі «Гаудеамус» дитина потроху наздоганяє шкільну програму. Це мені подобається, що в групі мало учнів і вчитель займається с кожним, між дітьми проводиться багато діалогів де вони правильно будують речення. Завдяки курсам вони навчаються правильній вимові, а в школі цьому не приділяється багато уваги. Дякую розробникам і підручника і диску – дуже адаптовано до самостійного вивчення дом. завдання, я контролю тільки щоб вчила дитина.

 

Пушинская М.Д.:

 

Данные курсы помогают ребенку изучить английский язык в понятной для него форме; уделяют внимание знанию алфавита, транскрипции, слов, приминении правил при выполнении домашнего задания, ребенок может описывать картинку переводить тексты и обогащается словарный запас.

 

Давиденко Л.О.:

 

Це найкращі курси. Обов’язково треба приходити та вчитися.

 

Гудій Л.О.:

 

Курсами задоволені, дитина відвідує курси з більшою охотою ніж уроки англійської мови в школі.

 

Головко О.В.:

 

Я дуже рада, що ми вчимося у «Гаудеамусі». До цього року ми вивчали англійську мову з репетитором на протязі року, але, нажаль, результатів не було!!! В школі взагалі, моя дитина зненавиділа англійську мову, так як тяжка й швидка програма і викладачем я не задоволена – як наслідок не втигання дитини, погані оцінки, негативне ставлення до англ. мови. Але курси «Гаудеамус» відродили цікавість дитини до мови. Дуже дякую Вам!

 

Моргун И.М.:

 

Мой сын занимается на курсах 1 год. Работу этих курсов оцениваю положительно. Программа поставлена очень понятно и ребенок может выполнить задание самостоятельно. Намного лучше стала успеваемость в школе по английскому языку.

 

Кравченко О.Г.:

 

Гарні курси англійської мови.

 

Цехович О.В.:

 

Коли вперше знайома мені розповіла про результати першого року навчання на курсах, я здивувалась. Але на своїй дитині все підтвердилось: дитина постійно виконує домашнє завдання. Коли приходить додому із задоволенням співає пісні, вивченні на уроці та використовує свої знання у повсякденному житті. Мене вразила методика виховання на курсах, та вона дієва. Сподіваюсь, що отриманні знання допоможуть моїй дитині у майбутньому.

 

Хмелевська Ю.В.:

 

На курсах англ. мови «Гаудеамус» моя дитина вивчила багато нового, йому дуже подобається відвідувати уроки, ходить із задоволенням. Ми в кругу сім’ї інколи балакаємо на англійській мові, ставимо один одному запитання, ті що вивчили на курсах. Викладач дуже привітний, стежить за успішністю дітей, працює дуже зрозуміло. Дитина задоволена і буде відвідувати курси і наступного навчального року.

 

 

 

 

 

Кукла С.В.:

 

Профессионально разработаная программа, постоянное повторение пройденных тем. Высокопрофессиональный и ответственный преподаватель.

 

Рангова Я.В.:

 

Зручне знаходженя курсів, зручний час, компетентні вчителі, що вміють зацікавити дитину, тактовно зробити зауваження, зрозуміло пояснити матеріал.

 

Полякова Е.О.:

 

Сначала курсы не помогают обучению в школе, так как программы не совпадают, так что если проблемы именно со школьным английским, то нужно заниматься с ребенком отдельно. А вообще, для общего развития очень неплохие занятия, конечно, если у ребенка есть желание заниматься.

 

Біла І.В.:

 

Курси «Гаудеамус» дуже ефективні. Вивчений матеріал дитина запам’ятовує швидко і легко. Звуковий посібник допомагає вдома самостійно вірно промовляти слова та звуки. Також головне – дисципліна, є графа в щоденнику – поведінка. «Гаудеамус» - є великою підтримкою до шкільної програми. Висловлюю щиру подяку педагогічному колективу курсів «Гаудеамус».

 

Одуд Н.М.:

 

Я дуже задоволена курсами «Гаудеамус». Моя дитина з задоволенням відвідує курси. Вона за рік навчання вже може спілкуватися англійською. Запитати, відповісти, назвати предмети.

 

Прохорова О.А.:

 

Дитина с задоволенням ходить на курси англійської мови, що допомагає їй у виконанні уроків із школи без сторонньої допомоги.

 

Карпенко Л.В.:

 

 Курси «Гаудеамус» дуже-дуже потрібні моїй дитині, оскільки іншого методу вивчення англійської мови я просто не знаю.

 

Ладиженська І.В.:

 

 Дуже задоволена. Рекомендували знайомі, які вже відвідували ці курси, зараз переконалась особисто. Зовсім не жалію, та сподіваюсь довчити дитину до кінця.

 

Огородник В.О.:

 

Курси дають більш кваліфіковані знання. Звичайно більше уваги до кожного учня. ніж в школі.

 

Мережко А.І.:

 

Ми задоволені викладачем, навчальними посібниками. Дякуємо вчителям та методистам.

 

Цыбарева Е.Л.:

 

Курсами я очень довольна, знания моего ребенка меня радуют. Всем своим знакомым рекомендую отдавать детей к вам на курсы.

 

Рогожина О.І.:

 

Курси гарні, але дуже складно донести до дитини, що їй їх необхідно відвідувати, бо мама сказала, а дуже б хотілося, щоб дитина була зацікавлена і йшла з великим бажанням на курси. В цілому все добре.

 

Малюта:  

 

Очень хорошие курсы. Удобный график занятий. Хорошо подготовленные учителя. Удачно разработанная методика преподавания материала.

 

Шепель:  

 

Обучение на курсах помогает изучать англ. язык в школе. Интересная программа. Иногда д/з бывают большими+нагрузка в школе...

 

Горобзеева:   

 

Достаточно понятный курс, помогающий учащимся увеличить словарный запас, понять особенности произношения звуков, научиться строить словосочетания и предложения.

 

Гусев: 

 

Дополнительно на курсы англ. яз. начали ходить с целью улучшения знаний англ. яз. у ребенка. Методика дает свои результаты: ребенок свободнее разговаривает, быстрее стал читать. Наличие правил, цветных рисунков в книге, прослушивание диска дает возможность ребенку легко и быстро выполнять д/з. А приветливый учитель создает атмосферу для обучения.

 

Ольшанская: 

 

Полный информативный материал в отношении знаний.

 

Коломоец: 

 

Очень хорошие курсы, мой ребенок часто болеет и тем не менее он все успевает. Ему очень нравится учитель Нелли Владимировна, а это очень важно!!!

Нравится англ. язык и очень хочет выучить его.

 

Резниченко:   

 

Интересные и понятные задания. Ребенок самостоятельно справляется с д/з быстро и весело. Заметно увеличился уровень знаний и в школе. За полгода ребенок изменил свое отношение к англ.языку. Он вызывает теперь только положительные эмоции.

 

Притула: 

 

Курсы организованы профессионально, ребенку нравится.

 

Мазуренко: 

 

Курсами довольны, ребенку нравится.

 

Коломоец  П.:

 

Почти на все занятия дочь ходила с удовольствием, т. к. нравится и учитель, и группа. Единственное, что не нравится_это чтение на время. Но и с этим получилось справиться.Очень хороший учебник и доступная форма изложения. Д/з небольшие.

 

Кобец:  

 

Мы очень довольны курсами "Гаудеамус". Мой сын ходит с большим и сильным желанием. Знания улучшились. И самое большое желание - учиться больше. Наша семья очень довольна! Спасибо Вам!

     

Чебан:   Артур и Арина учатся не первый год, они очень подтянулись, сами делают д/з и на курсах, и по школьной программе. Мы очень довольны, и нам очень нравится преподаватель.

Тарасов:

 

В целом хорошо.

 

Чаяло:

 

Довольны.

 

Черновол:

 

Знания даются очень хорошие, разумная учебная программа, умение преподавателя заинтересовать учеников, качественное преподавание.

 

Козуб:

 

Курсы "Гаудеамус" - хорошие курсы.С помощью них у Полины стали выше баллы по школьному англ.Она стала знать английский лучше, чем раньшеЯ очень рада , что она ходит на эти курсы!

     

Головань:

 

Удобное время, умный и дружелюбный специалист.

Пейчев:

 

Очень нравятся курсы.У ребёнка появился интерес к англ. яз., начал понимать его. Обучение почти индивидуальное, учитываются обсобенности каждого ребёнка и главное ребёнок делает все дз самоостоятелньо, без помощи родителей.

 

Лазарик:

 

Курсы дают качественные, фундаментальные знания англ. яз..ребёнок чувствует себя уверенным в своих силах в школе и других коллективах.

 

Асютин:

 

Курсами очень довольны. Ребёнок изучает язык на курсах уже 4 год подряд.результаты обучения на курсах дают возможность уже на данном этапе выражать свои пожелания. просьбы и другие эмоции и действия при посещении стран Европы, останавливаться на этом не планируем. будем продолжать посещать курсы " Гаудеамус".

 

 

 

 

Гринь:

 

Рекомендую!

 

Кузьмина:

 

Курс английского языка  «Гаудеамус» - шаг к успеху!!!

     

Штабовенко:

 

Владение англ. яз. сейчас это необходимость.Кусры готовят базу для дальнейшего совершенствования.Эффективная программа, результат  чувствуеться, ребёнок умнеет, родители довольны.

 

Черкасов:

 

Курс англ. яз "Гаудеамус"использует достаточно наглядный, понятный материал(учебник и диски),является и познавательным для учеников. Легко воспринимается и усваивается, имеет конкурентную ценовую политику.

 

Скрипка:

 

Курсы эффективные, и эффективность в обучении увеличивается благодаря желанию ученика изучать англ. язык., а также достаточному вниманию к ребёнку и выполнению им домашнего задания и профессионализму и заинтересованности преподавателя. Систематический подход  к учебному курсу, лёгкость восприятия, дружеская атмосфера. Качественно проводят уроки. Преподаватель беспокоится об оценках. Иногда знания, приобретенные на курсах, помогают в школе. Есть гарантия, что ребенок продолжит обучение. Удобное время. Будет в совершенстве владеть англ.

 

Похвальская:

 

Легко, доступно, эффективно изучать англ..язык.

 

Еланская:   

 

Курсы "Гаудеамус" очень хороши для школьников 2кл. Это оптимальный возраст для начала занятий. Но мой ребенок пошел на курсы только в этом году.

Материал излагается в доступной форме, четко, последовательно, с многократным повторением. Учитель постоянно контролирует выполнение д/з каждым ребенком.

 

 Чеберяк:  

 

Всем очень довольны. Жаль, что не начали заниматься раньше.

 

Самонов: 

 

Хорошо и грамотно разработан учебный материал. Трудолюбивый преподаватель.

 

Фурлет:   

 

Удобные курсы для детей и родителей.

 

Барабаш:  

 

Доступность, эффективность, контроль, профессионализм.

 

Иванисова:

 

Благодаря курсам "Гаудеамус" мой ребенок стал лучше учиться в школе., стал лучше и быстрее читать, самостоятельно делать д/з, стал более ответственным.

 

Переяслова:

 

Очень нравится. Ребенок показывает хорошие результаты. Учитель очень хорошо преподает, а самое главное, ребенок посещает занятия с желанием.

 

Бережной:

 

Курсы дают хорошие знания по англ.языку. Особенно это заметно в сравнении со знаниямидр. учеников на уроках анг. в школе.

 

Чернокнижная:

 

Ребенок получает знания, ходит на занятия с интересом. Довольны результатом. Спасибо.                                                                                                                                                                

 

Рашевська Т.В.:

 

Добротні курси.

 

Фіджелюк Н.О.:

 

Дуже подобаються курси «Гаудеамус» і мені, і дитині!

 

Дмитренко Л.М.:

 

Отличные курсы, замечательная методика и замечательные учителя!

 

Петушкова Н.В.:

 

Курси «Гаудеамус» моя дитина відвідує 5 років. Жодного разу про це не пошкодували. Завдяки гарній роботі вчителів та програмі моя донька вступила зі звичайної школи до спец класу з англійської мови. За це Вам дуже вдячна!

 

Фоменко О.В.:

 

Курси допомогли дитині здобути потрібні знання, навіть наздогнати шкільну програму. Дуже вдячні кваліфікованим викладачамза навчання дитини.

 

Слущенко М.А.:

 

 Мы очень довольны курсами английского языка «Гаудеамус»!

 

Михайлова О.В.:

 

Я очень благодарна учителю Кристине Игоревне и курсам «Гаудеамус» за очень высокий уровень знаний моего ребенка!

 

Грицай О.Л.:

 

Курсы «Гаудеамус» - надежда родителей, что они в дальнейшем помогать делать английский не будут. Ребенок сможет все делать сам.

 

 

Катрич В.В.:

 

Курси «Гаудеамус» мені дуже подобаються. Урок проходить цікаво, діти і біля дошки відповідають, і пишуть, і читають, співають. Діти приймають участь в конкурсах – «Хто швидше?», це їх заохочує, вони допомагають один одному. На уроці працюють усі діти.

 

Гарбуз Л.П.:

 

Курси «Гаудеамус» дуже корисні, я задоволена, всім раджу!

 

Сухарник Е.С.:

 

Курси «Гаудеамус» дуже хороші, вони допомогли дитині розібратися з англійською мовою, дитина стала розуміти, хотіти її вчити. Дитині стала подобатись англійська мова. Він хоче вчитися, і вчителі хороші, все гарно розказують, добре пояснюють і вчать. Все дуже нам подобається.

 

Касьянова Л.В.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» - ефективне, послідовне вивчення мови. Програма ретельно розроблена, зрозуміла для дітей. Заняття проводяться у зручний час. Високий рівень професіоналізму вчителя.

 

Ковпак А.Ш.:

 

Курсы «Гаудеамус» устраивают полностью. Меня радуют знания моего сына. Я поражена его техникой чтения, произношением и техникой перевода. Ребенок занимается с удовольствием. Будем ходить и дальше. Вам желаем успехов и процветания!

 

Медведева Н.Н.:

 

Очень довольна курсами «Гаудеамус», второй год ходим, планируем закончить курс все 8 лет. Главное, что ребенку нравится, он с удовольствием их посещает. Благодаря курсам «Гаудеамус», английский – любимый предмет, что очень поможет ребенку в будущем.

 

Васіна О.А.:

 

Задоволена всім.

 

Перетятко М.О.:

 

Дуже гарно, що вчитель приділяє кожному учню увагу. Дуже доступний і гарно спланований матеріал. Частина занять проводиться у вигляді змагань, тому діти зацікавлені бути першими і вивчають матеріал більш захоплено. Як на мене, я дуже задоволена, що моя дитина ходить на курси «Гаудеамус» і я ці курси раджу всім знайомим.

 

Кулініч О.В.:

 

Курси «Гаудеамус» навчають дитину англійської мови, самостійної роботи з підручником, диском. Дає можливість спілкування однолітками, у тому числі англійською мовою.

 

Караневич А.В.:

 

Занятия организованы профессионально, проходят на высоком уровне, требования к обучающимся в пределах правил, полученные знания соответствуют курсу.

 

Стрижакова Е.А.:

 

Программа четкая, доступная и понятная.

 

Ващенко Т.В.:

 

Мы очень довольны, что довольны наши дети. Этим все сказано.

 

Бублик І.Г.:

 

Щодо вартості – доступні курси. уважне відношення до учнів, легко запам’ятовується матеріал.

 

 

Захарія О.С.:

 

Мені подобається. Дитина може читати за 20 сек. з української перекладаючи на англійську мову. (Читати на українській мові вона не може так швидко), а перекладає за 20 сек. Дякую, що Ви є, що Ви допомагаєте не тільки дітям, а й їхнім батькам.

 

Ходько О.В.:

 

Доступність викладання англійської мови. Професійність та висока етика поведінки нашого викладача приносить задоволення нашому сину від вивчення англійської мови.

 

Манзенко И.В.:

 

Очень понятное изложение материала, в доступной форме.

 

Дзева І.О.:

 

Дуже гарні курси, ми дуже раді, що знайшли та потрапили. Учителя, дійсно, люблять свою роботу та придають увагу кожній дитині. Дякую за відношення.

 

Малиновська Р.А.:

 

Завдяки курсам дитина може вільно читати, писати та розмовляти англійською мовою. У дитина проблема з технікою читання на укр. мові, завдяки курсам, навіть читання на укр. мові покращилось. Індивідуальний підхід до учня. Дуже гарна та уважна вчителька. Велике дякую за таку гарну вчительку!

 

Дурынина О.Ю.:

 

Курс насыщенный, интересный. Прекрасные педагоги. Ребенок (в отличии от школы) с удовольствием посещает занятия. Возможно, в силу возраста, где-то недобросовестно относится к урокам, но мы над этим работаем, педагог идет навстречу, дает советы и дополнительные задания. Мы обязательно совместными усилиями справимся. Ждем летний курс.

 

Красносельская М.И.:

 

 Курсы построены таким образом, чтобы было интересно детям. Доходчиво объясняется программа в учебнике, диктором на диске, и преподавателем на занятиях. Планируем, если цена не будет слишком завышенная, закончить полный цикл обучения.

 

 

 

Євреїмова А.В.:

 

Легко вчитися по цьому підручнику, диски дуже допомагають з дикцією та вимовою. Невеликі групи учнів, тому вчитель встигає попрацювати з кожним учнем, дати оцінку.

 

Кулько В.М.:

 

Курси допомагають вивчати мову і в шкільній програмі. Спасибі за знання.

 

Лохманюк С. В.

 

курси ефективні, дитина має бажання вчитися, курси дають гарні знання, це допоможе і в школі, і при здачі ЗНО.

 

Артюх И. Д.

 

Отлично. Префессионально.

 

Степанець Л. В.

 

Артем прийшов на курси і зовсім не розумів англійської мови, а зараз самостійно виконує домашнє завдання на курсах і в школі.

 

Кондрашова О. В.

 

Я задоволена тим, що мій син навчається на курсах «Гаудеамус». За ці роки він полюбив англійську мову, завдяки курсам із задоволенням спілкується нею, навіть вдома. Йому набагато легше, завдяки курсам навчатися в школі. Він самостійно виконує домашні завдання.

 

Похвальская О. М.

 

Курсами довольны. Будем рекоммендовать знакомым.

 

Обрезан И. И.

 

Курсы помогают изучению язика в школе и в самостоятельном выполнении домашних заданий.

 

Куташенко Н. А.

 

Курсы полностью устраивают, знания получают в полном объеме, детям интересно, имеется интересный подход к каждому ученику. Дети выполняют задания с удовольствием. Учитель вкладывает знания и душу в своїх учеников. Дети отвечают взаимностью. Все устраивает.

 

Худякова С. М.

 

У порівнянні зі школою № 40, курси «Гаудеамус» виглядають менш ефективними.

 

Корольва О. О.

 

Завляки курсам «Гаудеамус» дитина почала краще розуміти шкільний матеріал. він може сам робити домашні завдання та писати різні текстина англійській мові в школі.

 

 

Гусева С. М.

 

Преподавание английского языка ведется на хорошем уровне. Дарья Юрьевна хороший специалист. Она умеет доступно подать материал урока и требовать его исполнения.

 

Югашева Л. Н.

 

Гарні курси! Мене влаштовують!!!

 

Смьордова Н. С.

 

Курси «Гаудеамус» найкращі курси для вивчення англійської мови. Вчителя люб’язні та доброзичливі.

 

Кириченко А. П.

 

Все круто. Все класно.

 

Черниш Л. І.

 

Якщо коротко, то ми задоволені курсами.

 

Тулупова В. В.

 

4 роки на курсах – дитина з цікавістю на них ходить, сама виконує домашні завдання, дуже подобається звуковий додаток, матеріал на курсах доступний та цікавий.

 

Нахмак Н. С.

 

Курсы хорошие, дают ребенку знания английского языка, восполняют пробелы английского языка в школьной программе.

 

Бенецкая О. А.

 

Легкообучаемость, доступность программы для ученика, хороший учитель.

 

Горбачева О. В.

 

Полезная для развития детей.

 

Бузницька А. В.

 

Дякуємо вчителю за цікаві уроки. Курси построєні таким чином, що дитині з легкістю вдається вивчити англійську мову.

 

Напханюк Л. В.

 

Викладання на курсах проводиться на гідному рівні. Дитина із задоволенням відвідує заняття. Знаннями дитини з англійської мови задоволені.

 

 

Птуха А. В.

 

Огромное спасибо. На уроках учитель доступно объясняет материал, постоянно проверяет домашнее задание. Достижения ребенка стимулируют знать больше, т. к. это пригодиться в дальнейшем.

 

Гонза О. Г.

 

 Я дуже задоволена роботою курсів «Гаудеамус». Головне, що діти багато пишуть, це дає їм змогу краще запам’ятовувати слова.

 

Мостебродська О. М.

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» зручні, насичені, цікаві. Але якщо дитина була відсутня по хворобі або з інших поважних причин – потім дуже важко наздоганяти.

 

Романченко І. В.

 

Добре.

 

Скірдова Г. Ю.

 

Добре, що моя дитина займається на курсах «Гаудеамус».

 

Проценко Е. В.

 

Занятия проходят в небольших группах, поєтому не один ребенок не остается без внимания. Индивидуальный подход к каждому. Очень доступно, если у родителей нет времени на проверку домашних заданий, ребенок и сам может их выполнить.

 

Пікалова Н. В.

 

Ми дуже задоволені. Дитині подобається, має  певні успіхи, шкільний англійський став набагато зрозуміліший.

 

Борцова А. А.

 

Углубленное обучение. Закрепление материала. Интересное проведение уроков. Самостоятельное выполнение домашних заданий.

 

Фуголь М. А.

 

Нравится.

 

 

 

 

 

Романь Н. Н.

 

Спасибо большое!!! Очень нужные, интересные, занимательные курсы. Я очень довольна результатами учебы своїй дочери. Собирается обязательно дойти до конца учебы и получить диплом. Позитивный настрой. Так держать!

 

Іванісова О. Р.

 

Дуже подобаються курси «Гаудеамус». Дитина розуміє і хоче вивчати англійську мову.

Огий В.В. Очень довольны, что наш ребенок занимается на курсах английского языка «Гаудеамус». Замечательные курсы. Нет смысла искать альтернативу. Уровень подготовки на высоком уровне, ребенок увереннее чувствует себя на уроках английского языка в школе. Самостоятельно выполняет задания.

 

 

 

Горбунова О. В.

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» допомагають розвитку дитини. Навчання проходить легко, дитина виконує домашнє завдання самостійно та ходить на заняття самостійно.

 

Передерій О. В.

 

Гарні курси, досить цікаво і досконало подають матеріал. Виховані викладачі, гарні фахівці.

 

Сорока С. Л.

 

Завдяки курсам «Гаудеамус» мій син досить вільно спілкується на англійській мові (в межах своїх знань), а також отримує велике задоволення від самого процесу навчання.

 

Бараниченко О. В.

 

Спасибо курсам английского язика «Гаудеамус». Благодаря им ребенок сам выполняет домашнее задание, заданное в школе на английском языке.

 

Тоцкая О. В.

 

Очень рекомендую.

 

Бочарова В. М.

 

Курси дуже ефективні. Завдяки курсам «Гаудеамус» моя дитина полюбила англійську мову та продовжує їй цікавитись.

 

 

 

Побойна О. В.

 

Я задоволена курсами і знаннями дитини, які донька отримала за навчальний рік.

 

Шовгенюк Т.О.

 

Регулярність, план програми, кваліфікація вчителів, співвідношення ціна/якість викладання.

 

Белоконь В. Ю.

 

Курсы отличные, рекомендуем друзьям. Цена соответствует качеству. Преподавание высокого уровня.

 

Лозная Е. Н.

 

Мы очень довольны курсами «Гаудеамус», эти знания помогают ему тренировать память, помогают логически строить предложения, легче усваивать школьную программу. Восприятие материала ребенком хорошее.

 

Завалковская Т. А.

 

Хорошие знания за демократичную цену.

 

Бондаренко Ж. В.

 

Курси дуже подобаються дитині та батькам. Вчителі уважні, знають свою справу, Цікаво бувати на відкритих уроках.

 

Свистунова О. В.

 

Добрі курси, які допомагають вивчати англійську мову.

 

Сердюк Н. І.

 

Високий рівень знань, невелика плата за навчання. Діти дуже люблять свою вчительку та відвідують курси без вмовлянь і натиску.

 

Кацило С. Ю.

 

Курсы очень нравятся. При должном старании любой учащийся может отлично овладеть английским. Посещаем третий год, все устраивает. Мечтаем чтобы в школе начали преподавать хотя бы на похожем уровне. Хорошие открытые уроки.

 

Громова Н. Г.

 

Нам подобається займатися на курсах англійської мови «Гайдеамус». Тут досвідчені викладачі. Гарно подібрані матеріали дидактичні. Гарні підручники.

 

Рознатовська Т. В.

 

Всім задоволена, дитина самостійно навчається, відмінні оцінки, навіть батьків навчає граматиці вдома. Дуже дякуємо!

 

Петрук О. В.

 

Дуже дякуємо Вам і нашому викладачу Катерині Ігоревні за знання англійської мови.

 

Іванушкіна С. М.

 

Подобається системний підхід, ставлення вчителя до учнів.

 

Калентєєва А. Л.

 

Дитина з легкістю виконує домашні завдання з іноземної мови.

 

Гусева М. В.

 

Курси потрібні дитині для якісного вивчення іноземної мови. Курс добре продуман.

 

Адрелян Е. А.

 

Я уже писала и повторяться не хочу, в этом году программа сложнее, успехи ребенка низки., понимания нет, от зубрежа толка мало, не уверена что даже усвоенный материал будет помнить к сентябрю. Я не специалист, чтобы давать оценки, то ли причина в способностях и лени, то ли что-то в программе курса.

 

Жалій В. І.

 

Систематизовані мовні курси в залежності від рівня знань.

 

Гришина Е.Е.

 

Курсы нравятся, учитель очень ответственно относится к своей работе. Обучение достаточно интенсивное, требует дисциплинированности ученика и его родителей. Результат виден по успехам в школьном английском. Надеемся и в будущем на плодотворное сотрудничество, успехов Вам!

 

Гребенюкава О. Є.

 

Катерино Ігорівна! Велике спасибі, що ви нас підтримали і не дали нам кинути курси.

 

Свірська С. Г.

 

Системні знання, що дає добрі результати.

 

Лисенко О.О.

 

Завдяки курсам дитина добре читає, перекладає англійською, вміє будувати речення. Вчитель уважний, своєчасно розповідає над чим потрібно працювати вдома. Ведеться словникова робота, що також дуже важливо. Ми задоволені курсами, будемо ходити надалі.

 

Сафонова Г. В.

 

Курси цікаві, дають гарний фундамент знань. Незважаючи на те, що різна программа з шкільною, через деякий час моя дитина стала більш успішною на англ. мові у школі. Йому дуже подобається бути більш активним і розумним на уроці (в школі). На курсах викладачі справжні професіонали своєї справи. Завжди уважні до кожної дитини, якщо дитина хворіла, допоможуть наздогнати матеріал.

 

Манзенко В. М.

 

Курси англійської мови моя дочка відвідує вже 3 роки, протягом цього часу всі заняття були на високому рівні, організовані, вчасні, завдання перевірені, оцінки виставлені по всім перевіркам і за поведінку. Якщо дитина не виконує завдання або знизився рівень знань, це буде відображено і можливо проконтролювати.

 

 

Дрижд М. С.

 

Доступность, єффективность обучения. Индивидуальный поход к детям. Благодаря курсам, ребенок стал болем самостоятельным в выполнении заданий по английскому язику в школе. Урівень знаний (школьных) поднялся на высокую планку.

 

Горяндіна Ю. Ф.

 

Нас влаштовують курси «Гаудеамус» та час їх викладання. Завдяки курсам дитина гарно та швидко читає на англ. Мовію в деяких випадках також може спілкуватися на англ. Мові та перекладати.

 

Четвертак Н. В.

 

 1. Интенсивный процесс обучения. 2. Жесткий контроль. 3. Слишком быстрый темп (касается проведения урока, реакции учителя и т. д. ).

 

Білан О. В. 

 

Курси «Гаудеамус» допомогли піднятися в школі на вищий рівень. Завжди вчасно проходять уроки і закінчуються.

 

Доля Л. М.

 

Дуже добре. Дочка дізнається багато нового. Все чудово.

 

Тищенко С. А.

 

Курсы хорошо продуманны и организованы. 18 часов в месяц английский язык на слуху у ребенка. Чувствуется тщательный подбор преподавателей, которые переживают не только за учебный процесс и знания. Но и психологическое состояние.

 

 

Саенко И. В.:

 

Курсы доступны, имеют хорошую базу данных знаний.

 

Мамич Н. А.:

 

Курсы «Гаудеамус» дали нашему сыну дали хорошие знания англ. языка. Мы очень довольны работой нашего педагога и хотим продолжать обучение на курсах дальше.

 

Постельнюк О. Б.:

 

Очень качественное обучение по доступной цене. Огромное спасибо Елене Владимировне за ее проффесионализм и умение найти подход к каждому ребенку.

 

Кульчитская Н. С.:

 

Дуже дякую за знання, які отримають наші дітки, за чуйність вчителів.

 

Петюк О. Г.:

 

Курсами задоволені.

 

Креузова Т. О.:

 

Все викладають дуже добре; вчитель дуже горно надає матеріал але хотілось би щоб надалі ціна за навчання не підвищувалась.

 

Комарова С. О.:

 

Моя дитина краще знає англійську мову, за що вам дуже дякуємо!

 

Купреєва О. П.:

Курси дають можливість системно вивчати граматику мови, закріплюючи її неодноразово. Великий словниковий запас і знання тем дозволяє вільно спілкуватися.

 

Лишніков С. М.:

 

Професійний рівень знань вчителя. Вміло та фахово викладається предмет.

 

Ващенко Г. В.:

 

Наши дети ходят на курсы с большим удовольствием, а этим все сказано.

 

Шульга С. В.:

 

Цікаві теми підручника. Хороші викладачі.

 

Мірошниченко Ю. О.:

 

Я дуже задоволена вашими курсами, викладачі відповідально відноситься до своєї роботи, та намагаються учням дати найбільше знань.

 

Копьева О. Б.:

 

Ребенку интересно, доступно.

 

Шульга С. В.:

 

Цікаві теми підручника. Хороші викладачі.

 

Мірошниченко Ю. О.:

 

Я дуже задоволена вашими курсами, викладачі відповідально відноситься до своєї роботи, та намагаються учням дати найбільше знань.

 

Копьева О. Б.:

 

Ребенку интересно, доступно.

 

Сумма А. П.:

 

Интересные, доступные, развивают дополнительные навыки.

 

Гаранова О. А.:

 

Мне очень нравятся его уроки, но последнее время ходит без энтузиазма. Ему нравится, когда его хвалят, а когда у него не получается, то хочет идти на спорт. Я воспитываю детей одна, поэтому мы не знаем, будем ходить в следующем году или нет.

 

Табуренко Т. М.:

 

Курси «Гаудеамус» - це великий помічник у вивченні мови. Завдяки курсам дитині стає більш зрозуміла граматика та формується правильна вимова, що дуже важливо! А завдяки роботі в групі дитина не соромиться спілкуватися англійською.

 

Иванова С. А.:

 

Мне очень нравятся курсы «Гаудеамус». Программа разработана так, что ребенок может выполнять домашнюю работу без помощи.

 

Доброгурська О. С.:

 

Курсами задоволені, все влаштовує. Дякуємо.

 

Устоміна І. С.:

 

Викладають досвідчені фахівці, які відносяться до дітей з повагою та розумінням, находять підхід до кожної дитини. Високий рівень знань англійської мови у дітей.

 

Водопьян А. Е.:

 

Нам очень нравятся курсы и Елена Владимировна.

 

Шкарбан К. Ю.:

 

Очень довольна преподаванием. Моя дочка Ангелина благодаря курсам стала лучше усваивать школьную программу английского языка, стала более дисциплинированной на уроках, а так же у нее появилось доверие к учителям. Не каждый преподаватель способен дать такие замечательные и легкоусвояемые знания. Курсы «Гаудеамус» самые лучшие курсы по ценовой политике и преподаванию . Спасибо, что вы есть!

 

Міщенко О. А.:

 

Дуже горні курси, повністю задовольняють наші потреби по вивченню англійської мови.

 

Вельна О. В.:

 

Очень радует високий уровень преподователя.

 

Шапошникова А. В.:

 

Курсами очень и очень довольны! За год обучения очень видны результаты уроков. Ребенок достаточно познал азы английского языка, для её возраста.

 

Леонтьева Е. Н.:

 

Моему сыну нравится ходить на курсы «Гаудеамус» . Наша учительница выкладывается на все 100 процентов. Дети ее любят. Взамен мы, родители, получаем хорошую успеваемость на курсах. Звуковые дорожки очень помогают в выполнении дом. Заданий. Позволяют детям готовится к урокам самостоятельно. А нам, родителям, остается только проверять.

 

Правда И. Я.:

Моя дочь ученица 1 класса. Сразу же в сентябре мы написали заявление на курсы англ. языка. С первых дней педагог Елена Владимировна так заинтересовала детей своими уроками, что ребенок с огромным удовольствием посещает ее уроки. Очень много слов, стихов уже выучено за этот год. Спасибо ей за все.

 

Мастючіна Л. П.:

 

Курси дуже добрі. Дитина вже багато вивчила. Із задоволенням вивчає та співає удома пісні на англ. мові.

 

Чуб Ю. М.:

 

Задоволена курсами та роботою викладача. Викладач дуже уважна, постійно на зв’язку, отримую відповіді на всі свої питання. Рівнем знань задоволена.

 

Баранніков А. В.:

 

Висловлюємо велику подяку колективу курсів англійської мови «Гаудеамус» за якісне навчання дітей, кваліфікованих викладачів, а також цікаву навчальну програму, яка мотивує дитину до вивчення іноземної мови.

 

Папіашвілі-Іщенко М. Б.:

 

Ефективний курс навчання, який дає необхідний рівень знань, зрозумілий та легкодоступний для сприйняття дитиною.

 

Наталья Анатольевна:

 

Курсы отличные. Я довольна обучением, знаниями моего ребёнка.

 

Татьяна Алексеевна:

 

Быстро, чётко, понятно.

 

Роман Анатольевич:

 

Своя методика, хорошее качество преподавания, стабильная система.

 

Ирина Васильевна:

 

После года обучения на курсах англ. яз. «Гаудеамус» ребёнок с лёгкостью читает и переводит с англ. языка. Благодаря курсам, школьный англ. язык даётся на легче, читает, пишет, и получает только высшие баллы.

 

Елена Владимировна:

 

Радует то, что если ребёнок отсутствовал на уроке, ему уделяют внимание и стараются подтянуть ребёнка, чтобы он не отставал по программе. Преподаватель качественно выполняет свою работу и заинтересован в успеваемости ребёнка. Устраивает то, что преподавателей не берут с улицы.

 

Ірина Іванівна:

 

Курси подобаються, але хотілося б щоб звуковий додаток стосувався України, а не Росії. Також побажання залишити вартість курсів на цьому ж рівні.

 

Наталья Сергеевна:

 

Курсы очень нравятся и нам и ребёнку. Изученный материал запоминает легко и быстро. Очень грамотные преподаватели, отличная подготовка.

 

Світлана Володимирівна:

 

Цікаво, гарні викладачі.

Нам подобається Олена Сергіївна

 

Анна Николаевна:

 

Прекрасная команда педагогов, отличная база. Так мы хотим изучать ещё и французский язык. И вообще все предметы. Рады, что попали и за разумную оплату, получили высококачественное обучение.

 

Юлия Геннадьевна:

 

Курсы «Гаудеамус» соответствуют цена/качество. Нравится, что оптимальное количество занятий в неделю и немного детей в группе. Внимательный подход к организации курсов, учитываются интересы учеников. Старательный и ответственный преподаватель.

 

Лариса Дмитрівна:

 

Професійно, доброзичливо до дітей, високий рівень знань.

 

Тетяна Сергіївна:

 

Після першого півріччя навчання на Курсах «Гаудемус», донька покращила свої успіхи в шкільному навчанні, полюбила англійську мову, з радістю йде на курси та сильно засмучується, якщо з яких небудь причин їх не буде.

 

Василь Олександрович:

 

Учням цікаво, швидкість їх згуртовує, моїй дитині подобається.

 

Аліна Олександрівна:

 

Цікавий, змістовний та зрозумілий матеріал, який дійсно відкладається в пам’яті дитини. Стиль викладання – суттєво відрізняється від загальноосвітніх шкіл.

 

Юлия Витальевна:

 

Ребёнку очень нравится. Хороший эффект даёт чтение на время.

 

Ірина Ігорівна:

 

Мені дуже сподобалось, що завдяки сусідці ми потрапили на курси. Ми проживаємо у м. Запоріжжя 2 роки. Ми вимушені переселенці,і знати про курси не могли. Результат мене вразив. Моя дитина почала читати за 20 с такі речення,які навіть і мені не під силу. Я дуже задоволена. Дякую за такий рівень навчання. Шкільна програма дається після цього легше.

 

Лохманюк С. В.:

 

Курси ефективні, дитина має бажання вчитися, курси дають гарні знання, це допоможе і в школі, і при здачі ЗНО.

 

Артюх И. Д.:

 

Отлично. Профессионально.

 

Степанець Л. В.:

 

Артем прийшов на курси і зовсім не розумів англійської мови, а зараз самостійно виконує домашнє завдання на курсах і в школі.

 

Кондрашова О. В.:

 

Я задоволена тим, що мій син навчається на курсах «Гаудеамус». За ці роки він полюбив англійську мову, завдяки курсам із задоволенням спілкується нею, навіть вдома. Йому набагато легше, завдяки курсам навчатися в школі. Він самостійно виконує домашні завдання.

 

Похвальская О. М.:

 

Курсами довольны. Будем рекоммендовать знакомым.

 

Обрезан И. И.:

 

Курсы помогают изучению языка в школе и в самостоятельном выполнении домашних заданий.

 

Куташенко Н. А.:

 

Курсы полностью устраивают, знания получают в полном объеме, детям интересно, имеется интересный подход к каждому ученику. Дети выполняют задания с удовольствием. Учитель вкладывает знания и душу в своих учеников. Дети отвечают взаимностью. Все устраивает.

 

Худякова С. М.:

 

У порівнянні зі школою № 40, курси «Гаудеамус» виглядають менш ефективними.

 

Корольва О. О.:

 

Завляки курсам «Гаудеамус» дитина почала краще розуміти шкільний матеріал. Він може сам робити домашні завдання та писати різні текстина англійській мові в школі.

 

Гусева С. М.:

 

Преподавание английского языка ведется на хорошем уровне. Дарья Юрьевна хороший специалист. Она умеет доступно подать материал урока и требовать его исполнения.

 

Югашева Л. Н.:

 

Гарні курси! Мене влаштовують!!!

 

Смьордова Н. С.:

 

Курси «Гаудеамус» найкращі курси для вивчення англійської мови. Вчителя люб’язні та доброзичливі.

 

Кириченко А. П.:

 

Все круто. Все класно.

 

Черниш Л. І.:

 

Якщо коротко, то ми задоволені курсами.

 

Тулупова В. В.:

 

4 роки на курсах – дитина з цікавістю на них ходить, сама виконує домашні завдання, дуже подобається звуковий додаток, матеріал на курсах доступний та цікавий.


Нахмак Н. С.:

 

Курсы хорошие, дают ребенку знания английского языка, восполняют пробелы английского языка в школьной программе.

 

Бенецкая О. А.:

 

Легкообучаемость, доступность программы для ученика, хороший учитель.

 

Горбачева О. В.:

 

Полезная для развития детей.

 

Бузницька А. В.:

 

Дякуємо вчителю за цікаві уроки. Курси построєні таким чином, що дитині з легкістю вдається вивчити англійську мову.

 

Напханюк Л. В.:

 

Викладання на курсах проводиться на гідному рівні. Дитина із задоволенням відвідує заняття. Знаннями дитини з англійської мови задоволені.

 

Птуха А. В.:

 

Огромное спасибо. На уроках учитель доступно объясняет материал, постоянно проверяет домашнее задание. Достижения ребенка стимулируют знать больше, т. к. это пригодиться в дальнейшем.

 

Гонза О. Г.:

 

Я дуже задоволена роботою курсів «Гаудеамус». Головне, що діти багато пишуть, це дає їм змогу краще запам’ятовувати слова.

 

Мостебродська О. М.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» зручні, насичені, цікаві. Але якщо дитина була відсутня по хворобі або з інших поважних причин – потім дуже важко наздоганяти.

 

Романченко І. В.:

 

Добре.

 

Скірдова Г. Ю.:

 

Добре, що моя дитина займається на курсах «Гаудеамус».

 

Проценко Е. В.:

 

Занятия проходят в небольших группах, поэтому не один ребенок не остается без внимания. Индивидуальный подход к каждому. Очень доступно, если у родителей нет времени на проверку домашних заданий, ребенок и сам может их выполнить.

 

Пікалова Н. В.:

 

Ми дуже задоволені. Дитині подобається, має  певні успіхи, шкільний англійський став набагато зрозуміліший.

 

Борцова А. А.:

 

Углубленное обучение. Закрепление материала. Интересное проведение уроков. Самостоятельное выполнение домашних заданий.

 

Фуголь М. А.:

 

Нравится.

 

Романь Н. Н.:

 

Спасибо большое!!! Очень нужные, интересные, занимательные курсы. Я очень довольна результатами учебы своїй дочери. Собирается обязательно дойти до конца учебы и получить диплом. Позитивный настрой. Так держать!

 

Іванісова О. Р.:

 

Дуже подобаються курси «Гаудеамус». Дитина розуміє і хоче вивчати англійську мову.

 

Огий В.В.:

 

Очень довольны, что наш ребенок занимается на курсах английского языка «Гаудеамус». Замечательные курсы. Нет смысла искать альтернативу. Уровень подготовки на высоком уровне, ребенок увереннее чувствует себя на уроках английского языка в школе. Самостоятельно выполняет задания.

 

Борцова А. А.:

 

Основное: зафиксировать стоимость обучения хотя бы на 2 года, значительный рост оплаты – за 2 года на 95 грн!!! При дальнейшем увеличении стоимости, к більшому сожалению, придерся отказаться от курсов.

 

Касурина Т. Ю.:

 

Курси англ. мови «Гаудеамус» вважаю гарним доповненням до шкільної програми, що дозволяє удосконалювати знання доньки.

 

Поданенко С. С.:

 

Огромная благодарность нашей уважаемой учительнице, которая не смотря ни на что может вложить и дать нашим детям знания, хотя работа с детьми–это очень тяжелый труд, всем уделить внимание, проконтролировать, чему-то научить, спасибо Елене Владимировне!!!

 

Тесленко В. В.:

 

Моя дитина відвідує курси англійської мови вже дев’ять поспіль. Урок завжди розпочинається точно за розкладом без запізнень і пропусків. Завжди є домашнє завдання, завжди є оцінка, завжди є пояснення вчителя, завжди є реакція вчителя на запитання дівчини, або мої питання. Цікаві, динамічні відкриті уроки є стимулом для дитини показати свої знання перед батьками як найкраще. Високе технічне забезпечення уроку і дитини зрозумілим підручником, аудіо матеріалом.

 

Привтавка С. П.:

 

Викладач курсів надають якісні знання своїм учням, розвивають їх творчі вміння (співають пісні, виробляють тематичні газети тощо), діти із задоволенням їх відвідують; ціна доступна, а якість велика. Рекомендую курси своїм знайомим! Олені Володимирівні велике дякую!

 

Шестопалова О. Д.:

 

Курси забезпечують високу якість навчання, знання яз граматики, так і вміння розмовляти, висловлюватися на різні теми, добрий словарний запас.

 

Мирошниченко И. С.:

 

Курсы «Гаудеамус» - это всегда высокий уровень обучения английскому языку.

 

Гаврилова Т. О.:

 

Курси «Гаудеамус» - це велика можливість вивчити англійську мову у цікавій для дітей формі, дають можливість розвинути пам’ять, увагу, темп читання і дуже допомагають з навчанням англійської мови шкільної програми. Викладачі на курсах кваліфіковані та уважні. Зручний доклад занять, є можливість батькам на відкритих уроках побачити всі можливості своєї дитини та оцінити працю викладача.

 

Горбунова О. В.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» допомагають розвитку дитини. Навчання проходить легко, дитина виконує домашнє завдання самостійно та ходить на заняття самостійно.

 

Передерій О. В.:

 

Гарні курси, досить цікаво і досконало подають матеріал. Виховані викладачі, гарні фахівці.

 

Сорока С. Л.:

 

Завдяки курсам «Гаудеамус» мій син досить вільно спілкується на англійській мові (в межах своїх знань), а також отримує велике задоволення від самого процесу навчання.

 

Бараниченко О. В.:

Спасибо курсам английского язика «Гаудеамус». Благодаря им ребенок сам выполняет домашнее задание, заданное в школе на английском языке.

 

Тоцкая О. В.:

 

Очень рекомендую.

 

Бочарова В. М.:

 

Курси дуже ефективні. Завдяки курсам «Гаудеамус» моя дитина полюбила англійську мову та продовжує їй цікавитись.

 

Побойна О. В.

 

Я задоволена курсами і знаннями дитини, які донька отримала за навчальний рік.

 

Шовгенюк Т.О.:

 

Регулярність, план програми, кваліфікація вчителів, співвідношення ціна/якість викладання.

 

Белоконь В. Ю.:

 

Курсы отличные, рекомендуем друзьям. Цена соответствует качеству. Преподавание высокого уровня.

 

Лозная Е. Н.:

 

Мы очень довольны курсами «Гаудеамус», эти знания помогают ему тренировать память, помогают логически строить предложения, легче усваивать школьную программу. Восприятие материала ребенком хорошее.

 

Завалковская Т. А.:

 

Хорошие знания за демократичную цену.

 

Бондаренко Ж. В.:

 

Курси дуже подобаються дитині та батькам. Вчителі уважні, знають свою справу, Цікаво бувати на відкритих уроках.

 

Свистунова О. В.:

 

Добрі курси, які допомагають вивчати англійську мову.

 

Сердюк Н. І.:

 

Високий рівень знань, невелика плата за навчання. Діти дуже люблять свою вчительку та відвідують курси без вмовлянь і натиску.

 

Кацило С. Ю.:

 

Курсы очень нравятся. При должном старании любой учащийся может отлично овладеть английским. Посещаем третий год, все устраивает. Мечтаем чтобы в школе начали преподавать хотя бы на похожем уровне. Хорошие открытые уроки.

 

Громова Н. Г.:

 

Нам подобається займатися на курсах англійської мови «Гайдеамус». Тут досвідчені викладачі. Гарно подібрані матеріали дидактичні. Гарні підручники.

 

Рознатовська Т. В.:

 

Всім задоволена, дитина самостійно навчається, відмінні оцінки, навіть батьків навчає граматиці вдома. Дуже дякуємо!

 

Петрук О. В.:

 

Дуже дякуємо Вам і нашому викладачу Катерині Ігоревні за знання англійської мови.

 

Іванушкіна С. М.:

 

Подобається системний підхід, ставлення вчителя до учнів.

 

Калентєєва А. Л.:

 

Дитина з легкістю виконує домашні завдання з іноземної мови.

 

Гусева М. В.:

 

Курси потрібні дитині для якісного вивчення іноземної мови. Курс добре продуман.

 

Адрелян Е. А.:

 

Я уже писала и повторяться не хочу, в этом году программа сложнее, успіхи ребенка низки., понимания нет, от зубрежа толко мало, не суверенна что даже усвоенный материал будет помнить к сентябрю. Я не специалист, чтобы давать оценки, только ли причина в спосібностях и лени, толи что-то в програмне курса.

 

Жалій В. І.:

 

Систематизовані мовні курси в залежності від рівня знань.

 

Гришина Е.Е.:

 

Курсы нравятся, учитель очень ответственно относится к своей работе. Обучение достаточно интенсивное, требует дисциплинированности ученика и его родителей. Результат виден по успехам в школьном английском. Надеемся и в будущем на плодотворное сотрудничество, успехов Вам!

 

Гребенюкава О. Є.:

 

Катерино Ігорівна! Велике спасибі, що ви нас підтримали і не дали нам кинути курси.

 

Свірська С. Г.:

 

Системні знання, що дає добрі результати.

 

Лисенко О.О.:

 

Завдяки курсам дитина добре читає, перекладає англійською, вміє будувати речення. Вчитель уважний, своєчасно розповідає над чим потрібно працювати вдома. Ведеться словникова робота, що також дуже важливо. Ми задоволені курсами, будемо ходити надалі.

 

Сафонова Г. В.:

 

Курси цікаві, дають гарний фундамент знань. Незважаючи на те, що різна программа з шкільною, через деякий час моя дитина стала більш успішною на англ. мові у школі. Йому дуже подобається бути більш активним і розумним на уроці (в школі). На курсах викладачі справжні професіонали своєї справи. Завжди уважні до кожної дитини, якщо дитина хворіла, допоможуть наздогнати матеріал.

 

Манзенко В. М.:

 

Курси англійської мови моя дочка відвідує вже 3 роки, протягом цього часу всі заняття були на високому рівні, організовані, вчасні, завдання перевірені, оцінки виставлені по всім перевіркам і за поведінку. Якщо дитина не виконує завдання або знизився рівень знань, це буде відображено і можливо проконтролювати.

 

Грипак И. А.:

 

На наш взгляд стоимость завышена. Т. к. в группе до 15 человек и с каждого по 300 грн. Не спорю на других курсах тоже оплата 300 грн, но кол-во детей в группе до 5 человек. Нам просто удобно расположение вашего клуба – и безусловно очень хороший педагог от которого многое зависит.

 

Дрижд М. С.:

 

Доступность, єффективность обучения. Индивидуальный поход к детям. Благодаря курсам, ребенок стал болем самостоятельным в выполнении заданий по английскому язику в школе. Уровень знаний (школьных) поднялся на высокую планку.

 

Горяндіна Ю. Ф.:

 

Нас влаштовують курси «Гаудеамус» та час їх викладання. Завдяки курсам дитина гарно та швидко читає на англ. Мовію в деяких випадках також може спілкуватися на англ. мові та перекладати.

 

Четвертак Н. В.:

 

1.      Интенсивный процесс обучения. 2. Жесткий контроль. 3. Слишком быстрый темп (касается проведения урока, реакции учителя и т. д. )    


Білан О. В.:

 

Курси «Гаудеамус» допомогли піднятися в школі на вищий рівень. Завжди вчасно проходять уроки і закінчуються.

 

Доля Л. М.:

 

Дуже добре. Дочка дізнається багато нового. Все чудово.

 

Тищенко С. А.:

Курсы хорошо продуманны и организованы. 18 часов в месяц английский язык на слуху у ребенка. Чувствуется тщательный подбор преподавателей, которые переживают не только за учебный процесс и знания. Но и психологическое состояние.

 

Нікітіна О.Г.:

Дуже дякую курсам англ. Мови «Гаудеамус» і окремо Лемешко Ольгі Вікторовні.


Коннова Т.М.:

 Рекомендую по вашей программе изучать англ. язык в школе. У детей и родителей проблем бы не было.У вас все понятно и доступно, а школьная программа просто мрак!


Жевняк Л.В.:

Цікава програма, висококваліфіковані викладачі, дружня атмосфера у групі, маленькі групи, приділяється увага кожному учню, гарна пророботка матеріалу.

Юхименко О.Д.:

Очень довольна методикой обучения на курсах – изучение материала на уроке в игровой форме между учениками, аудирование, чтение, перевод, письменое изучение нового материала. Закрепление выученного материала на уроке – обязательным домашним заданием – письмо, техника чтения, техника перевода, аудирование и проверка пройденого урока контрольной работой, дает 100 процентный результат в усвоении ребенком пройденного материала. Все устраивает.

Гритчина Е.В.:

Очень профессиональный подход. Очень высокий уровень знаний. Очень довольны и всем советуем.Спасибо!

Касаткін В.В.

Зручно.Цікаво. Єфективно.

Гончарук А.А.:

Высокая квалификация педагога. Замечательная программа и подход к обучению. Спасибо!

Сечіна В.В.:

Хороші курси!

Монець В.В.:

Курси дінамічні, цікаві, результативні. Навантаження цілком прийнятне для ефективного навчання.

Гордеева Н.С.:

Четко следуют своей программе; -быстро усваивается программа детьми, отличный уровень техники чтения и перевода у детей; -справедливое оценивание знаний у детей. Спасибо за работу и знания.

Акулічева Н.Ю.:

 

Навчатися легко, цікаво та весело. Дитина у другому класі вже навчилася розмовляти та писати англійською.        

 

Турчаненко Н. Н.:

 

Мы довольно, что выбрали именно ваши курсы. Обучение динамическое. Учитель доброжелательно относится к детям. Знания, полученные за год, более чем устраивают. Ребенок с удовольствием занимается и настроен продолжать обучение дальше.

 

Чечель С. М.:

 

Курси, які надають знання та заохочують дитину до навчання, пізнанню нової мови.

 

Мілейко В. О.:

 

Качество преподавания, отличный подход к детям, приемлемая цена. Ребенок посещает курсы с огромным удовольствием. Большое спасибо нашему преподавателю, очень внимательна к детям.

 

Литвиновской Н. Н.:

 

Ребенок заканчивает первый класс курсов. За это время изучил много английских слов, которые связываются в предложения, а затем и в целые рассказы. Программа хорошая, доступная, интересная.

 

Кістрінь Н. В.:

«Гаудеамус» - це якісний та ефективний курс англійської мови. Професійна та цікава форма навчання. Вивчений матеріал запам’ятовується легко. Завдяки додатковому звуковому доповненню дитина вдома може самостійно правильно виконувати д/з. Викладач – професіонал, вміє і знає як працювати з дітьми. Дуже задоволена курсами.

 

Колеснікова І. О.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» у Поліни найперші курси в її житті. Вона ходить із задоволенням, пізнає нові слова, нові речення. Їй подобається робити англійську зарядку, розповідати про свої іграшки, грати у зоопарк на англійській, виходити до дошки і писати англійські літери. Вчитель доступно поясняє урок.

 

Фетісова. О. Ф.:

 

Все добре. Бажаємо успіхів.

 

Куст О. А.:

 

Для мене дуже важлива взаємовідносини між учнями і вчителями. Я не хочу, щоб моїй дитині внушали, що він нічого не знає. На ваших курсах вчителька добре ставиться до дітей, але тримає їх у рамках. Коли я обирала, на які курси піти, я розпитувала їнщіх мам хто куди ходе і як. Вибір пал на «Гаудеамус».

 

Бочарь И. Р.:

 

Хорошие курсы, заметен результат. За учебный год ребенок научился рассказывать о себе и своих родных на английском языке. Будем учиться и дальше.

 

Трифонов Р.Н.:

 

Курсы помагают ребенку лучше выучить,а самое главное , понять английский язык.После

двух лет курсов ребенок подтянул школьный английский до оценки 11.

 

Рюмшина И.В.:

Огромное спасибо за профессиональный подход.

 

Ефремова Н.Л.:

 

Мы очень довольны курсами «Гаудеамус», эти занятия помогают дочери тренировать память,логически строить предлож ения, легче усваивать школьн программу. Учитель-внимательный к каждому ученику.Очень довольны курсами.

 

Дряпак А.В.:

 

Курс вырабатывают у ребенка навыки и знания которые он использует на интуитивном автоматическом уровне, на уровне подсознания. Что позволяет надеяться на свободное владение языком в будущем. Это является результатом регулярных интенсивных занятий и высокой работоспособности преподавателей. Важным также является позитивный настрой существующий в группах.

 

Сизенко Т.П.:

Знання дають відмінні,декілька разів матеріал уроку повторюється, завдякі чому легко все запам’ятати.Працюють і з малюнками, моя дитина легко може їх описати.Різноманітні ігри також сприяють кращому засвоюванню матеріалу(спів,розминки…).Півтори години уроку проходять на одному диханні! Немае жодного зауваження.

 

Ворожко Т.А.:

 

Я считаю, что все, что знает мой ребенок по английскому языку-это благодаря курсам «Гаудеамус».

 

Лахай В.Е.:

 

Дорого. Знания дети получают-это видно. Нравится что в основном все отталкивается от правил (как правильно писать, читать, произносить).Не все так учат-это хорошо.          

 

Мясникова Д.В.(Баранник Артур):

 

Артур учиться на курсах два года. За это время научился читать, переводить.Легко учиться в школе. Я очень благодарна руководителям за то что есть такие курсы как «Гаудеамус».

 

Романенко В.Б.:

 

-цікоаво;-методично;-наполеглево;-контральовано;-доброзичливо;-доступно.

 

Конопленко В.С.:

 

КАМ «Гаудеамус»-це сучасний комплексний підхід до вивчення іноземної мови. Викладачи сучасні, енергійні, обізнані, швидко знаходять спільну мову з учнями. Матеріал подається в легкій для сприняття дитиною формі. Методики навчання прибагаторазовому повторюванні дозволяють дитині запам’ятовувати матеріал на довгий час. З економічної точки зору дуже гарно співвідношення ціна- якість.Одже моїй дитині , як і мені, дуже подобаються ці курси. Будемо провжувати навчання!

 

Погосова М. В.:

 

Курси дуже цікаві і професійні. Грамотна програма, легке і цікаве проведення уроків, багато усної та письмової роботи для засвоєння матеріалу. Викладач спонукає до роботи. Дитина навчається із задоволенням.

 

Малетина И. П.:

 

Первый год оставил положительные эмоции. Ребенок бежит на занятия с радостью, кроки делает сам и охотно.

 

Стасишина А. В.:

 

Курсы англиского языка «Гаудеамус» наша находка и спасение. Благодаря им уровень успеваемости в школе у ребенка поднялся с «6», «7», до «10». Отличное тоношение и преподавание. Отдельное спасибо перподавателю Ольге Викторовне за ее старание и заботу. Ребенок очень доволен. Спасибо, что вы есть.

 

Северин Н. В.:

 

За два роки курсів моя дитина вивчала англ. мову; впевно читає, розуміє та добре переводить з укр. мови на англійську. Навіть наш тато не повірив, поки не побачив текст на укр. мові, а дитина на час перекладала та читала англійською мовою. Навіть я стала добре розуміти та запам’ятовувати слова і речення.

 

Рыжов А. В.:

 

Курсами очень довольна! За один год обучения мой ребенок уже читает, переводит, составляет рассказы по картинкам; я считаю, что за столь короткий срок – это очень высокий результат! Большое Вам спасибо!

 

Крутько А. В.:

 

Дуже гарно. Є результат. Дитині подобається. Легко. Весело.

 

Слесаренко Я. В.:

 

Курси цікаві та доступні. Підручник дуже правильно створений: цікаві тексти і завдання. Вчитель дуже доступно пояснює матеріал, діти його уважно слухають, підтримується дисципліна, звідси якісне знання.

 

Першина А. О.:

 

Багатократне повторення матеріалу дає змогу в повному обсязі засвоїти матеріал. Незважаючи на високий темп уроку, дитина не втрачає концентрації. Оцінювання за кількома параметрами дає змогу контролювати та розуміти успіх дитини в навчанні.

 

Крохмаль О. В.:

 

Якісні знання.

 

Хмарський Р. Б.:

 

Інтерактивне спілкування. Динамічні вправи. Ініціативне повторення матеріалу. Заохочування учнів. Власний позитивний приклад. Позитивна шкала оцінювання. Приділення уваги кожній дитині. Добрий стимул – таймінг переводу та читання.

 

Заблуда А. О.:

 

Курс цікавий, ефективний, зайнятий…

 

Осадчая О. С.:

 

Курсами очень довольны. Работа педагога слаженная, быстрая, четкая. Ребенок с большим удовольствием посещает занятия и делает уроки. Для родителей – это главный показатель. Спасибо.

 

Ургукина М. В.:

 

Навчання для моєї дитини проходить легко, цікаво і успішно. Дуже допомагає отриманні знання в виконанні шкільного англійського.

 

Фурсенко С.С.:

 

Якісне навчання для тих, хто хоче вивчати англійську мову.                                    

 

Анічкіна І.В.(Ушаков Максим):

 

Вдало підібраний граматичний матеріал та тренувальні вправи. Матеріал постійно закріплюється і повторюється. Викладачі завжди контролюють правильність виконання вправ, стимулює учнів.

 

Шаповал В.С.: Все дуже подобається.Гарний викладач. Є розуміння дитини з викладаче                     

 

Черновол В.О.:

 

Знання даються дуже хороші. Розумна навчальна програма. Вміння викладача зацікавити учнів, якісне викладання.                                                                                                           

 

Тарушко С.А.:

 

Второй год ребенок ходит на курсы. Нравится, появляется желание и стремление изучать дальше английский язык.                                                                                                                         

 

Бублик Л.О.:

 

Хороший підручник, систематичність матеріалу, допомога до шкільного навчання.

 

Сомкіна А.А.:

 

Ці курси подобаються дітям. Гарно підібрана інформація. Дітям цікаво ходити на кожен урок. Вчитель хороший.

 

Рулевський А.О.:

 

Належний рівень педагога. Контакт з дітьми. За рахунок темпу переводу дитина не встигає переводити на російську і вчиться думати на англійській мові. Багато повторень матеріалу, що дозволяє довести знання до автоматизму.

 

Мишакова І.В.:

 

За допомогою курсів англійської мови «Гаудеамус» дитині легше засвоювати шкільну програму.

 

Добровольська Н.В.:

 

Я дуже вдячна Ользі Вікторовні за її терпіння та професійний підхід до навчання моєї дитини. Тількі після курсів «Гаудеамус» моя донька почала вважати англійську мову зрозумілою та цікавою.

 

Сова О.О.:

 

Дуже гарно впливає на знання дитини, допомагає навчанню у школі.

 

Максименко В.А.:

 

Моя дитина після першого ріку навчання почала розмовляти англійською, співати пісні у дуже швидкому темпі. Викладач йде на контакт з батьками. Цікаво, доступно, прийнятна ціна.                  

 

Носенко О.В.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» дійсно розраховані на те, щоб дати дітям знання. Приємно

вражені,що викладач зумів встановити контакт з учнями та викликати інтерес до вивчення англійскої мови. Хоч програма на курсах дещо відрізняється від шкільної, але відбувся прогрес і в шкільному навчанні.Ще й дитина йде на курси із задоволенням. Одже,переконана,що це був правильний вибір.

 

Причиненко С.І.:

 

Курси «Гаудеамус» цікаві для дитини,достатньо сформовані для ефективного вивчення агл. Мови, адаптовані до сучасної системи викладання матеріалу, а головне дають гарний та практичний рівень володіння англ. мовою.                  

 

Гончарова Н.О.:

 

При навчанні англійській мові вчитель широко застосовує мультисенсорну та ігрову технологію. Діяльність викладача орієнтована на процес і результати навчання. Уважно спостерігається рівень знань всіх учнів, повторення і закріплення матеріалу. Відкриті уроки, відпрацювання навичок спілкування. Підтримання зв’язку з батьками своїх вихованців.

 

Пагиковська-Пузанова С .П.:

 

Доступна вартість навчання протягом року дає можливість багатьом сім’ямз невеликими доходами допомогти дітям закріпити знання, отримані при вивченні шкільної програми (як на курсах, так і в школі).

 

Супоніна Г. М.:

 

Дуже цікаві курси, ми дуже задоволені результатом. Відвідуємо уроки із задоволенням. Велика подяка учителю за роботу з нашими дітками. І надалі ми плануємо відвідувати курси англійської мови.

 

Хайтбаєва Л.А.:

 

На сьогоднішній день курси «Гаудеамус» найбільш ефективні. За рахунок регулярності, повторень та гарно складеної програми.

 

Гермашева О.І.:

 

«Мені подобається темп курсів, ступінь засвоєння матеріалу. Я вважаю, що дитині цікаво відвідувати заняття».

 

Пастухова О.С.:

 

Продуманный, эффективный, интересный групповой курс с индивидуальным подходом как к ученику, так и к родителям.

 

Вагилевич О.О.:

 

Відвідує моя донька курси третій рік. Так сталося, що за цей час змінилося три викладача. Та усіма ними я і моя дитина задоволені. Дуже гарно, що так прискіпливо підбираються педагоги для викладання на курсах. Плануємо далі продовжувати навчання, з задоволенням рекомендую курси своїм знайомим.

 

 Красько М. П.:

 

Інформативні курси, з нормальним підходом до вивчення дисципліни (різні методичні підходи, дітям цікаво, з високою дисципліною».

 

Волошина Є.В.:

 

Дуже допомагають при вивчені англійської мови.

 

Дубов К.В.:

 

Курси мають свою оригінальну методику викладання, присутній індивідуальний підхід до кожного учня та тісна взаємодія з батьками.

 

Пилипаук Е.А.:

 

Отличные уроки, отличный и грамотный преподаватель. Хорошее донесение учебной программы. Ребёнок ходит на курсы с удовольствием. Я довольна.

 

Григоренко Т.А.:

 

Професійна підготовка, викладач ставиться до дитини із розумінням, має підхід до кожного учня. На заняттях хороша атмосфера, завжди цікаві теми.

Дякую за те, що у нашої дитини з’явилося натхнення до вивчення англійської мови.

 

Бабчук Н.В.:

 

Якість відмінна, ціна доступна. Відношення вчителя до дитини відмінне, діти мають повагу та не мають страху при відповіді, розуміють вчителя та мають бажання отримувати гарні оцінки.

 

Рудим Е.В.:

 

Курсами удовлетворена. Отношение преподавателя к детям и проведению уроков отличное. Хотелось бы большей ответственности от своего ребёнка к занятиям.

 

Гомеляк Я.Г.:

 

Ми задоволені тим, що дитина ходить на курси «Гаудеамус» з великим бажанням». Цікаво і

сучасно.

 

Барняк И.А.:

 

Мы очень довольны, преподаватель грамотный, внимательно относится к ребёнку, обучение проходит легко, с желанием. Больше бы таких чутких людей. Обучение проходит в весёлой, разнообразной, развлекательной манере (песни, сценки и т.д.), не похожей на скучную зубрёжку. Спасибо за достигнутые результаты!

 

Смирнова Л. А.:

 

Курси допомогли моїй дочці збільшити оцінку, а також освіжити матеріал.

 

Гринь Н.М.:

 

Доступність подачі матеріалу (підручник, звуковий додаток, викладач). Закріплюються пройдені матеріали шкільної програми (якщо були у школі якісь незрозумілі теми – є можливість їх розібрати).

 

Гусева Ю.С.:

 

Доступность обучения изучаемого материала с разумной нагрузкой на ребёнка. Высокий профессионализм преподавателя.

 

Лейко И.А.:

 

Курсами «Гаудеамус» довольны. Нравится система преподавания и преподаватель. Матеріал

преподносится логічно и доступно. Школьный учитель также отмечает достаточные знания ребёнка.

 

Комашко Е.А.:

 

Всё понятно, доступно объясняют.

 

Бортнік Н.А.:

 

З часом учням починає набридати навчання, але це не про «Гаудеамус». Син на кожен урок іде з великим бажанням (навчається три роки). Спочатку було дуже важко, а зараз син займається самостійно. У «Гаудеамус» розумна система навчання: цікава організація уроку, індивідуальний підхід за рахунок невеликої кількості учнів у класах, результативні відкриті уроки. Бажаю «Гаудеамус» подальшого розвитку, наполегливих та дисциплінованих учнів, стабільності.

 

Каплич О.М.:

 

Курсы эффективные и интересные.

 

Зольніков Р.В.:

 

Змістовно, цікаво, якісно. Професійний, привітний, улюблений викладач. Дякуємо!

 

Заховалко Ю.С:

 

На курсах методически грамотно разработан матеріал с постепенным усложнением, что даёт возможность детям достаточно легко усваивать лексико-граматические категории и фонетику.

 

Журавлёва Е.Н.:

 

Очень нравятся курсы. Ребёнок понимает, с большим желанием ходит на курсы.

 

Рябоконев Н.Н.:

 1. Высококлассный преподаватель (Берёзкина Т.С.)

 2. Интересная подача материала.

 3. Эффективность практического курса «ENGLISHLAND»

 4. Заинтересованность ребёнка в английском!

 5. Результат и успеваемость ребёнка.

   

  Хименко О.Г.:

   

  Курсе дають широке і розвернуте знання англійської мови. За два роки навчання дитина

  вивчила набагато більше, ніж у дит.садку та школі.

   

  Мєлконян О.В.:

   

  Велике спасибі! Дитина отримує хороші знання. Курси дуже подобаються!

   

  Якименко А.С.:

   

  Курсы нам очень нравятся, мы видим результат. За два года обучения наш ребёнок может связывать предложения на английском и в бреднем понимать о чём пишут и говорять на английском языке.

   

  Кульченко С.А.:

   

  Высококвалифицированный персонал. Наш учитель лучший. Ребенку дают знания в

  интересной форме. Видны результаты. Индивидуальный поход к каждому ученику. Андрей не пропускает ни одного занятия. Очень нравится.

   

  Кірюпіна І.Б.:

   

  Курси англійської мови «Гаудеамус» - це цікаве, корисне і потрібне навчання. Тільки потрібно

  його розпочинати вчасно, тобто з 1 кл. школи. Тоді будуть курси допомагати і в шкільній програмі. А як ми з 4 кл. пішли в 1 кл. курсів, то нам дуже тяжко йти по шкільній програмі. Дуже жалкую,  що не пішли з першого класу.

   

  Болюк Н.Л.:

   

  Курсы очень содержательные и для моего ребёнка незаменимые. В нашем случае расположены рядом с местом жительства и проходят в удобное для нас время. А также у нас очень хороший педагог, который нашёл подход к нашему ребёнку, и нам очень приятно с ней взаимодействовать и как-то влиять на учебный процесс. Нам всё очень нравится!

  (P.S. Притом, что наш ребёнок слабовидящий).

   

  Жмурська О.П.:

   

  Курси англійської мови «Гаудеамус» дозволяють вашій дитині не тільки гарно вивчити мову, а й відчути себе більш вільно у спілкуванні з іншими людьми. Бо курси дають дітям проявити свою фантазію, кругозір, уміння показати себе та навколишній всесвіт. Цікаві розповіді, пісні, скоромовки – це мала частина того, що вивчає дитина.

   

  Зінченко Л.В.:

   

  Навчання проходить легко, допомагає розвитку дитини не тільки в англійській мові; тільки позитивні результати.

   

  Анісімова Н.О.:

   

  Курси «Гаудеамус» дуже важливі, тому що вони дають дитині гарну базу англійської мови, дитина зацікавлена та відповідально виконує домашнє завдання, завдяки вчителю моя дитина з великим бажанням відвідує курси.

   

  Мысак С.Н.:

   

  Такие курсы английского языка помогают очень хорошо и качественно изучить язык, письмо, произношение; есть желание ребёнка изучать этот язык.

   

  Перекупенко І.В.:

   

  Якщо б ми пішли на курси раніше, то, можливо, нам було б набагато легше з англійською в школі.

   

  Загребельная Ю.В.:

  Очень довольна как родитель. Нравится преподаватель. Надеюсь, что ребёнок получит знания, которые ей в будущем пригодятся.

   

  Повхан З.В.:

   

  Я завжди рекомендую знайомим віддати своїх дітей на курси «Гаудеамус», якщо є проблеми з вивченням англійської мови. Там дитина навчиться самостійно працювати з новим матеріалом, зможе вивчати мову комплексно (тобто одночасно вчитиме, як пишуться, вимовляються та перекладаються слова), а також навчиться застосовувати основні правила на практиці.

   

  Рибалко Г. О.:

   

  Курси англійської мови «Гаудеамус» найдоступніші та дуже комфортні для навчання дітям. Дуже ввічливий та уважний колектив вчителів. Добирають комфортний час для навчання як батькам, так і дітям. Найважливіше те, що є ефективний результат! Рівень знань дитини, отриманий на курсах, допомагає освоювати шкільну програму на високому рівні!

   

  Чуб О.А.:

   

  1. Доступно.

  2. Зрозуміло.

 1. Цікаво.
 2.  

 

Слоневський Ф. А.:

 

Курси подобаються. Так тримати. Бажаю натхнення в праці. Дякуємо за старанність.

 

Руденко Г. І.:

 

Дуже хороші викладачі, відповідальні і порядні. Гарні підручники та диски для них. Навчання

на курсах допомагає виконувати домашні завдання з англійської, які задають в школі.

 

Иванисова Л.А.:

 

Очень довольны курсами, большая помощь к школьной программе. Качественное обучение, отличный преподаватель, удобное время проведения занятий, приемлемая цена. Очень профессионально разработана программа.

 

Александрова О.И.:

 

Отличная учебная программа, очень хорошо помогает ученику развиваться в английском языке.

 

Поплавский А.Э.:

 

По нашему мнению, ваши курсы очень хороши. По деньгам, которые мы платим, наш ребёнок получает отличные знания у ваших квалифицированных преподавателей. Хочется, чтобы ваши курсы ещё долго процветали и были знания ещё многим и многим детям. Большое спасибо.

 

Пелешко Ю. Ф.:

 

Благодаря курсам у ребёнка есть возможность выучить английский и хорошо успевать в школе по английскому языку. Всем советую!

 

Изирская А.В.:

 

Огромное спасибо, что вы есть и даёте такие знания детям. Отдельное спасибо Татьяне Сергеевне.

 

Соржук И.В.:

 

Цена полностью соответствует качеству. Жаль, что очень сильно растянуто по времени,

свободно можно проходить по два урока практического курса сразу!

 

Одуд А.А.:

 

Отличные курсы, доступно и понятно излагается материал, дети показывают хорошие

знания и успехи.

 

Кубрак О. А.:

 

Я считаю курсы очень эффективными. Ребёнок запоминает материал быстро и легко. Диски очень помогают поставить правильное произношение звуков и слов. Очень хороший преподаватель – Берёзкина Т.С., внимательна к детям, добрая, но справедливая. Спасибо большое за ваш труд. Побольше бы таких учителей в школе.

 

Свиридова О.С.:

 

На курсах «Гаудеамус» діти ефективно вивчають англійську мову. Отримують навички

аудіювання, читання, письмового та усного мовлення, оволодівають граматичним матеріалом. Це дійсна допомога до шкільних занять з англійської мови.

 

Деркач О. О.:

 

Курсі дуже цікаві, викладання матеріалу подається у доступному, зрозумілому форматі. Викладач знає можливості та знання кожного учня, завжди привітна, радить над чим попрацювати, щоб запобігти прогалин у знаннях. Зручно, а саме за допомогою СМС, повідомляє д/з, якщо дитина хворіє, проводиться багато видів робот, які обов’язково оцінюються і батьки можуть бачити успіхи своєї дитини. На заняттях відбувається читання, письмо, говоріння, діти співають, відповідають усно та виконують контрольні роботи.

 

Черненко Н.П.:

 

Хочу выразить огромную благодарность Татьяне Сергеевне и всему коллективу курсов английского языка «Гаудеамус». Наш учитель – замечательный, талантливый профессионал своего дела. Спасибо за подробное обучение, терпение и доброту.

 

Танцур І.П.:

 

Знання англійської мови та використання цих знань на практиці.

 

Стрюкова Н.Ю.:

 

Я хотела поблагодарить Курсы английского языка «Гаудеамус» за грамотно составленный и доступный для понимания материал.

Высокий уровень нашего педагога Татьяны Сергеевны, то насколько интересно и познавательно проходят занятия для детей.

 

P.S. Спасибо, старший ребёнок закончил ваши курсы на 12 баллов. Поступаем на филологический в институт.

 

 

Радченко Е.А.:

 

Курсы нравятся ребёнку. Подаются доступно, ребёнок легко усваивает материал. Даются фундаментальные знания.

 

Волык Е.П.,:

 

Все подобається.

 

Стенько Т. В.:

 

Задоволені якістю викладання англійської мови. Будемо продовжувати навчання на курсах. Також курси допомагають у навчання у школі. Але ціна для нас дуже висока, т.я. двоє дітей займаються на курсах, тому надалі немає впевненості, що зможемо оплачувати і продовжувати навчання.

 

Никитенко С.Е.:

 

Ребёнок с лёгкостью усваивает материал. Старается получить хороший балл. Курсы нравятся больше, чем английские уроки в школе.

 

Лихолат О.В.:

 

Ми навчаємося на курсах два роки. Сину дуже подобаються заняття у школі «Гаудеамус». В нього підвищилися оцінки з англійської мови у школі. Будемо відвідувати курси далі.

 

Улітенко І.І.:

 

Ми в «Гаудеамус» лише рік, але дитина змінилась і її оцінки теж. Вона серйозна і зосереджена. В цьому є велика заслуга вчителя. Бо тільки її бажання вчити та любов до учнів дає такі результати.

 

Жованик О.Г:

 

Курси дуже хороші. Дають чудові знання. Моя дитина ходить з великим задоволенням. Шкільна програма дитині не подобається. Дуже добре, що на кожному уроці повторюють вже пройдений матеріал.

 

Дімітров С.В.:

 

Професійно розроблена методика навчання. Послідовна програма. Ввічливі та кваліфіковані викладачі. Зацікавленість дитини заняттями на курсах. Обґрунтована ціна навчання.

 

Рогожин Ю.О.:

 

Рекомендую.

 

Суворова Х.М.:

 

Ці курси дуже хороші. Моя дитина з легкістю виконую домашнє завдання». На курсах можна добре вивчити мову. Немає ніяких претензій.

 

Астапенков С.В.:

 

Система курсів дає дієвий результат. Уроки в повному об’ємі та розкладом. Вчитель завжди відкритий до спілкування з батьками, та якщо щось не виходить у дитини, додатково все пояснює без додаткових внесків. Ніяких несподіваних зростань оплати.

 

Лісєєнко А.О.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус»:

  1. Багато уваги приділяється граматиці;

  2. Правильному вимовлянню слів (цьому дуже сприяє наявність дисків);

  3. Ігрова форма навчання (пісні, малюнки, різноманітні таблички);

  4. Дуже подобається, що дітей вчать описувати малюнки, ставити питання та вести діалоги англійською.

    

   Протасова Ю.В.:

   Курси «Гаудеамус» дозволили моїй дитині підтягнути англійську мову у школі. Їй

   подобається вивчати мову.

    

   Дьяконова А.В.:

   Курсы дают возможность развивать пам'ять, речь, внимание. Получаемые знания помогают ребёнку в школе. Материал, преподаваемый на курсах, легко и бістро усваивается ребёнком. Уроки проводяться в игровой форме, дети показывают хорошие результаты. Курсами очень довольны. Высокий урівень обучения. Отличный педагогический состав.

    

   Циганюк О.В.:

   Курси привчають дитину любити англійську мову, допомагають полегшити навчання у

   школі.

    

   Назаревич О.Д.:

   Добре.

    

   Смьордов С.О.:

   Задоволені. Бачимо результати.

    

   Зимненко Л.В.:

   Очень хорошие курсы. Если бы были плохие, то не ходили бы.

    

   Решмід Ю.С.:

   Я дуже задоволена тим, що ми обрали курси «Гаудеамус». Ці курси і ця методика навчання

   дуже зрозумілі дітям і не потребує багато уваги від батьків. Дуже цікаво спостерігати за дітьми на відкритих уроках, на яких можна побачити все, чого навчилися діти.

    

   Артеменко Т.В.:

   Курси подобаються, дитині цікаво, дають знання. Всім раджу.

    

   Таран М. В.:

   Дуже задоволені навчанням на курсах. У дитини нарешті з’явилося бажання вчити англійську мову, на курси ходить з величезним задоволенням. Спасибі нашому викладачу Жанні Сергіївні.

    

   Гедзь Д.С.:

   Сімейна атмосфера на уроках. Доброзичливі вчителі. Дитина з радістю йде на заняття.

    

   Романченко Л.В.:

   Курси англійською мови «Гаудеамус» дають дитині змогу мислення, розуміння та правильність постанови розмовної мови. Знання англійської мови в подальшому житті дасть змогу дитині не тільки використовувати її у навчанні, але і пишатися цими знаннями.

    

   Духан О.Ю.:

   Курси англійської мови «Гаудеамус», на мою думку, дуже ефективно сприяють засвоєнню матеріалу, але матеріал, я вважаю, вивчається дуже повільно, сама програма «Гаудеамус» - повільна.

    

   Бересток Н.В.:

   Завдяки курсам «Гаудеамус» у учнів краще сприймається інформація та покращується пам’ять. Вони з легкістю запам’ятовують та вчать напам’ять вірші. Педагоги на курсах завжди ставляться уважно до кожного учня. Відкриті уроки дають змогу батькам оцінювати роботу колективу курсів та побачити рівень знань своєї дитини. Ми дуже задоволені результатами навчання своєї дитини».

    

   Молохова Е.Н.:

   Очень довольны курсами.

    

   Довгополая А.В.:

   На курсах английского языка «Гаудеамус» отличные преподаватели. Подход к детям замечательный. Урок английского проходит в игровой форме. Детям интересно и улучшение знания английского языка на лицо. Мой сын за 2 года учебы в «Гаудеамусе» говорит, пишет и читает на английском языке. Спасибо большое!

    

   Корнєєва Н.В.:

   Курси англійської мови «Гаудеамус» нам дуже подобаються. Задовольняє співвідношення Ціна/Якість. Дитина із задоволенням ходить на курси.

    

   Омельяненко А.С.:

   Курси дають високий рівень знань, у дитини є бажання навчатися, ходити на заняття. Вчитель знайшла підхід до кожної дитини, тому у дитини не має страху перед вчителем. Дуже задоволені курсами, будемо продовжувати навчатися.

    

   Бабіна О.В.:

   Життя змінюється. Україна – це європейська країна, тому дітки повинні дуже добре знати

   англійську мову, щоб в любій країні спілкуватись з мовцями!

   Гудкова Н.І.:

   Нам все нравится!

    

   Завоюра А.С.:

   Про курси ми дізнались від знайомих, тоді і вирішили записати свою дитину на курси. За перші пів року дитина навчилась англійській мові більше ніж ми (батьки) у школі (приблизно до 6-го класу), кожне відкрите заняття відвідували з великим бажанням, бо проходить заняття цікаво. І я пишаюся своєю дитиною, наскільки добре і легко йому дається англійська. Другу дитину обов’язково приведу на курси.

   Бугакова Н.О.:

   Можемо рекомендувати всім бажаючим вивчити англійську мову, не дуже дорого та якісно, а головне, що дитина жодного разу вам не скаже: «Можна я сьогодні не піду, я не хочу або що.»

    

   Конушина К.О.:

   Нам дуже подобаються ці курси – дитина розповідає діалоги, співає пісні. Дуже багато вивчила слів. Нам дуже подобається наша вчителька – одразу помітно, що дуже високий кваліфікований рівень. Дуже подобається, що діти вивчають англійську у цікавій ігровій формі – співи, ігри і т.д. Наша дитина ходить з великим бажанням.

    

   Олександрова О.В.:

   Курсами англійської мови «Гаудеамус» я задоволена на 12б із 12-ти. Матеріал викладається цікаво і різноманітно (пісні, вірші, діалоги), використовуються сучасні наочні матеріали, магнітофон. Вивчений матеріал постійно повторюється і закріплюється. Результат по закінченню першого року навчання – відмінний! Спасибі!

    

   Гармаш О.В.:

   Курси допомагають збільшити словарний запас дитини, допомагають в техніці читання таперекладу, надають можливість правильно ставити запитання та давати розгорнуту відповідь.

    

   Калашник Н.М.:

   Гаудеамус – это английский, на котором вы будете не только говорить, но и думать!


Ігнатова Н.В.

Курсы очень познавательные и продуктивные. Наш педагог – профессионал, мастер своего дела. У Елены Григорьевны индивидуальный подход к каждому ребенку. Администрация ответственно подходит к рассмотрению всех возникающих вопросов оперативно и чётко.

 

 

Логвиненко Г.О.:

Подобається.

 

Світлицький В.М.:

Навчання відбувається легко. Діти багато пишуть, читають, розмовляють. Знання дуже стійкі. Дитина із задоволенням займається. Велика подяка вчителю.

 

Голоповская Е. Б.:

Отличная работа педагога.

 

Шинкаренко О.С.:

Курси англійської мови «Гаудеамус» - це новий щабель у вивченні іноземних мов. Тому приходьте, приводьте своїх дітей, вивчати та розвиватися! Ці курси не повторюють шкільну програму. Вони дають значно більший обсяг знань, який вам знадобиться в подальшому навчанні.

 

Сіденко Х.В.:

Курси «Гаудеамус» стимулюють бажання дитини вивчати англійську мову. Дитина збажанням йде на заняття та виконує завдання.

Герасімова І.М.:

Все дуже добре. Подяка керівництву і викладачам.

Ірза О.В.:

Доступно і швидко сприймається матеріал.

 

Танічева О.М.:

Курсами дуже задоволена. Дитина навчається з бажанням. Раджу всім своїм знайомим, у кого є діти - школярі.

 

Кравченко В.П.:

Курсами задоволені. Бажаємо успіхів.

 

Малишкіна М.М.:

Курси «Гаудеамус» ефективно і цікаво для дітей розробляють програму, діти мають нагодуна відкритих уроках показати свої знання. Професіоналізм вчителів на високому рівні. Діти із задоволенням ідуть на уроки та з легкістю виконують домашні завдання.

Новіков О.М.:

Дуже цікавий, змістовний та доступний курс. Дає змогу розширити словниковий запас англійської мови. Легко вчиться. Відкривається інше бачення до вивченню англійської мови. Дуже вам дякую за вашу працю.

 

Остапець О.О.:

Прфесійний підхід до вивчення англійської мови. Літературне та аудіо забезпечення допомагає познайомитись з грамотною англійською вимовою, скоро мовленням. Ми задоволені, радимо!

 

Строй О.В.:

Хороший матеріал для навчання англійської мови. Цікаво складений підручник та аудіо записи, які дитина із задоволенням вивчає.

 

Ткаченко М.Г.:

Качественное обучение, отличное учебное пособие, желание ребенка обучаться.

 

Федчук К.Ю.:

Дуже задоволена курсами англійської мови «Гаудеамус». Донька прийшла на курси після першого класу не вміючи читати. Зараз вона на середньому рівні. Заняття цікаві, та саме головне – не поспішно як в школі, вивчають нові теми. Проводяться відкриті уроки, де можна побачити рівень знань дитини. Особливо хочу подякувати нашій вчительці, Сухар Олені Григорівні. Діти її обожнюють і залюбки навчаються.

 

Черкез А.Г.:

Методика сприяє швидкому та ефективному сприйняттю матеріалу. Дитина може виконувати домашнє завдання самостійно. Розклад занять зручний. Професійність викладача на високому рівні. Уважна як і до дітей так і до батьків.

 

Шикула А.В.:

Курси англійської мови «Гаудеамус» цікаві та послідовні. Дитина наразі задоволена та відвідує з великим бажанням уроки та навіть висловлює бажання відвідувати літні курси з граматики! Наша вчителька зуміла зацікавити та знайти підхід до кожного.

 

Гуменюк О.В.:

Дуже ефективні курси. Навчання проходить легко. Дитина самостійно виконує домашнє завдання. Відвідує курси із задоволенням.

 

Китаева И.В.:

Курсы очень нравятся. Особенно преподаватель, Сухар Еленя Григорьевна, мой сын любит английский язык только благодаря Елене Григорьевне. Огромное Вам спасибо!

 

Барабам О.О.:

Курси дуже подобаються і вивченням і доступним передаванням знань до дитини.

 

Стуленко І.Г. :

Зрозуміло, доступно, та дуже якісне навчання.

 

Харченко В.І.:

Курси відповідають успішному вивченню англійської мови.

 

Янущик А.Ю.:

Дуже доступно, зрозуміло.


Олег Вікторович:

Курси дуже подобаються


Артем Павлович:

Дуже якісні курси, вчитель доступно пояснює матеріал, постійний контроль. Завдяки курсам у школі навчання проходить набагато легше.


Ольга Володимирівна:

Ми задоволені курсами «Гаудеамус», завдяки курсам дитина знає англійську. мову на достатньому рівні.

Ганна Ігорівна:

Все подобається. Дитина все встигає робити, працює самостійно. Завдяки курсам і оцінки в школі відмінні.


Оксана Вікторівна:

Ефективний метод навчання, дитині подобається, сприяють підвищенню загального рівня знань.


Ольга Николаевна:

Результативно, эффективно, удобно.


Дмитро Олександрович:

Дуже гарні курси, рекомендуємо друзям і знайомим.


Інна Миколаївна:

Нас усе влаштовує.


Роман Олександрович:

Якість + професіоналізм викладача +добра організація роботи курсів англійської мови «Гаудеамус» +відповідальність +успіх = прекрасний результат та знання дитини іноземної мови.


Ірина Володимирівна:

Курси дають можливість вивчити граматику. Постійно збільшується словниковий запас. Систематичні заняття сприяють фундаментальному засвоєнню матеріалу.


Людмила Анатольевна:

Квалифицированные преподаватели, внимательное отношение к детям, отличная подготовка.


В’ячеслав Олексійович:

Курси дають системні знання англ.мови. Дитина здатна самостійно виконувати завдання. Методику курсів часто використовуємо при вивченні англійської мови у школі. Імпонує наявність різних компетенцій: діти пишуть, говорять англ. мовою, сприймають, розуміють мову на слух.


Надія Святославівна:

Відмінно. Бажання дитини. Є результат.


Наталія Борисівна:

Дочка закінчила 4й рік навчання. Ми задоволені результатами. Домашнє завдання виконує сама. У школі з англ. мовою немає жодних проблем, хоча там трохи інша програма.


Ирина Викторовна:

 Курсы очень нравятся. Хорошо разработана программа обучения, очень помогает изучению англ. языка в школе. Отдельное спасибо - преподавателю – настоящий профессионал – как учитель английского и как педагог.


Оксана Вікторівна:

Кваліфіковані спеціалісти віддані своїй праці, сильна навчальна програма: надають належний рівень знань з англ..мови учням.


Руслан Маратович:

 Гарні курси. Злагоджений колектив. Високий рівень відпрацьований до автоматизму. Гарна формула вивчення англійської мови. Процвітання Вам.


Юлия Владимировна:

 Очень хочется выразить благодарность и администрации, и педагогическому коллективу, лично Виктории Игоревне за профессионализм, терпение, самоотдачу по отношению к нашим детям. Теоретический материал написан в очень доступной форме, поэтому легко выполнять дом. задания. Желаю коллективу творческих успехов, роста и благодарных учеников!


Наталя Іванівна:

Якістю вивчення англійської мови задоволені повністю.


Роман Миколайович:

Курси дуже цікаві, продуктивні. Завдяки курсам дитина вже самостійно може виконувати домашні завдання як і на курсах так і у школі. У дитина з’явилося бажання брати участь у шкільних змаганнях з англ. мови.


Ксенія Олександрівна:

Дякуємо за існування!!! Подобається і мені, і дитині. Доступне навчання,цікаві уроки. Бажаємо процвітання!


Вита Александровна:

Хорошие преподаватели. Хорошие курсы. Дети получили очень много знаний по английскому языку. Хороший учебник и диски. Виктория Игоревна самый лучший учитель. Всегда с улыбкой на лице. Всегда ответит на любой вопрос и всегда уделит на это время.


Наталія Сергіївна:

Гарне співвідношення ціна-якість. На мою думку – учень буде володіти навичками ділової мови.


Юлія Юріївна:

Дуже дякуємо. Дитина з задоволенням ходить на курси.


Олександр Сергійович:

Дуже подобається.


Анастасія Вікторівна:

Ми дуже задоволені курсами. Дитина зрозуміло та легко засвоює англійську мову. А головне у неї є велике бажання вчити мову і надалі.


Елена Витальевна:

Очень довольны курсами. Хорошо подаётся материал. Высокий уровень обучения. Преподаватель квалифицированный, умеет и знает как работать с детьми. Качественный учебник и звуковой материал. Огромная благодарность за обучение. Результат мы видим на открытых уроках. За контроль и внимание к каждому ученику. Чтобы помочь своему ребёнку с английским языком – приходите на курсы «Гаудеамус».


Ольга Владимировна:

Нравятся курсы. Цена соответствует качеству. Учитель грамотный и профессиональный.


Елена Валентиновна:

Изучение английского языка на курсах помогает ребёнку применять полученные знания в школе. Программа курсов интересная, доступная, эффективная. Мы очень довольны результатами.


Алексей Николаевич:

Тяжело оценить курсы на полпути. Надеемся, что после окончания курсов ребёнок получит очень хорошие знания английского языка, и сможет общаться на равных с англоязычным населением.


Алла Миколаївна:

Я дуже задоволена курсом англ. мови «Гаудеамус». Дитина впевнено почуває себе на уроках англ. мови у школі, багато вивчила за 3 роки, сама прийняла рішення про продовження навчання в новому навчальному році. Особлива вдячність викладачу Сокирко В.І. за педагогічну майстерність.


Анжеліка Валеріївна:

Дуже задоволені курсами! Займаємося вже 4 роки і маємо високі результати у вивченні англійської мови.Олексій Васильович:

Курсами задоволені. Дитина має знання завдяки курсам хорошу оцінку у школі.


Юлія Юріївна:

Курси дуже цікаві! Добре, що є практичні курси та «звукові додатки», вони дуже допомагають у навчанні. Професійні викладачі. Індивідуальний підхід до кожної дитини.


Ганна Сергіївна:

Курси відвідуємо вже 4 роки. Дитина ходить з задоволенням. Доступна форма навчання. Курси допомагають у навчанні мови у школі. Дитина отримує дуже хороші знання.


Юлія Юріївна:

Навчаємося 3 роки. Всім повністю задоволені. Ціна – доступна, час – зручний, ставлення до учнів чудове, дитині подобається.


Александр Николаевич:

Курсы «Гаудеамус» - качественное обучение, доступная цена, удобное время и местоположение, квалифицированный преподаватель (Виктория Игоревна). Огромное спасибо Виктории Игоревне за обучение детей (качественное). Виктория Игоревна – это супер преподаватель.


Рустам Мукарамович:

Удачное сочетание цены и качества, дающие хорошие результаты. Словарный запас увеличился, ушёл страх общения. Спасибо. От индивидуальных занятий мы не помним такого результата.


Лілія Віталіївна:

Обширне вивчання англійської мови. Цікаве проведення уроків.


Юлия Владимировна:

Хорошие курсы английского языка.


Марина Сергеевна:

Замечательные курсы, дают хороший объем знаний, учат детей самостоятельности, ответственности. Огромное спасибо Вам за работу с нашими детьми.


Ирина Викторовна:

Курсы английского языка «Гаудеамус» - находка для людей, желающих освоить английский язык. Всё обучение проходит быстро, доступно и в удобное для человека время.


Диана Александровна:

Мы довольны курсами, знания английского языка на лицо. За 2 года перевод с английского на русский и наоборот.


Наталія Олександрівна:

Дуже задоволені курсами. Якби таким чином викладали у школі англійську мову, я міркую, щоб діти з великим задоволенням йшли на урок. Можу сказати за свою дитину, що вона дуже поважає, цінує викладача з курсів «Гаудеамус». Ніколи не чула від своєї дитини негативного відгуку про вчителя на курсах Гаудеамус».


Олег Анатольевич:

Очень помогает. И в школе легче.


Світлана Миколаївна:

Загалом курси достатньо високого рівня, дуже добре пропрацьовується граматична частина, але хотілося більше приділяти уваги розмовній частині та більшого поповнення словникового запасу, тобто цей аспект накопичується дуже повільно.


Татьяна Ивановна:

Хорошие, качественные, относительно недорогие курсы. Если хочешь учить ребёнка английскому – Гаудеамус один из наиболее подходящих вариантов.


Наталья Николаевна:

Гаудеамус – понятный, развивающий, доступный и интересный.


Катерина Валеріївна:

Високий рівень викладання учбового матеріалу, індивідуальний підхід до кожного учня.


Марина Анатольевна:

Я очень довольна, что мой ребёнок ходит на эти курсы. Я вижу знания, которые она показывает в школе и не только. Благодарна, что такие курсы есть.


Славнов Ярослав:

Ребенку очень нравится, мы довольны курсами. Изученный материал запоминается легко, ходит с удовольствием. Уроки проходят в игровой форме, детям нравится посещать курсы. Замечательный, умный преподаватель, которого любят дети. Понимающий, всегда идет на контакт с родителями, в меру строгий, любит свою профессию. Большое спасибо Алисе Алексеевне!


Попко Дмитрий:

Помогает учиться детям в школе.


Коваленко Антон:

Прекрасна програма, доступна в розумінні, цікава для дітей.


Гришко Ілля:

Як моя дитина стала ходити на курси «Гаудеамус» вона стала самостійно виконувати домашнє завдання і більше знання з англійської.


Мальцев Микита:

вчителі компетентні, доброзичливі. Але, на жаль, велике навантаження д.з та знань з курсів ще в достатній мірі не вистачає, щоб дитина сама робила д.з. з шкільної англійської мови.


Науменко Дарія:

Якісно, професійно, доступно.


Журавський Евген:

Якісна програма навчання, теми відкривають поступово. Повторюють пройдений матеріал, також нові слова.


Головаха Софія:

Курси гарні, змістовні. Вивчення мови відбувається за принципом «від простого- до складного». Протягом вивчення матеріалу відбувається його багаторазове повторення у різних формах роботи, що дає змогу дитині самостійно підготувати д.з. 


Лысенко Марк:

Курсы нравяться, очень привыкли и к учителю, и к группе. Многому научились за год. Жаль что повышается цена, т.е. стоимость обучения. Поэтому, и бросать не хочется, и задумались продолжать ли обучение в следующем году.


Луганський Ілля:

Мені дуже подобаються ці курси, тому що дитина розуміє та навчається поступово.


Оленюк В’ячеслав:

Курси «Гаудеамус» це професіонали вчителі, які можуть добре пояснити зміст лексики та граматики. Якщо не зрозуміло, вчителі постійно пояснюють. Подобається обсяг домашнього завдання.


Луценко Ксенія:

Цікаво, ефективно, практично


Завгородній Ян:

Завдячуючи Алісі Олексіївні моя дитина підвищила свій рівень знань з англійської мови


Ляхова Дарья:

доступний курс, невелика кількість учнів, що дозволяє приділити увагу кожному, динамічні заняття, послідовний контроль з боку вчителя – в цілому задоволені курсом і вчителем.


Зеленокова Олександра:

Більше задіяти розмовну мову   


Горишняк Полина:

Курсами довольна. Всем советую!


Дорошенко Каріна:

Дуже добрі вчителі, пояснюють добре, роблять все можливе для учнів. Учні завжди задоволені уроками. Дякуємо за курси КАМ «Гаудеамус»


Коваль Поліна:

Мені дуже подобаються курси англійської мови «Гаудеамус». Вчителька нашої групи кваліфікована та відповідальна.


Бондарь Катя:

Доступно, понятно, интересно, оьлегчает учебу в школе. Спасибо что вы есть!


Кучеренко Олександра:

Доступна програма, кваліфіковані вчителі, ціна відповідає якості. Ми дуже задоволені.

 

Гаран Іван:

Головним критерієм вважаю бажання дитини вчитися на курсах. На данному етапі вже не все розумію англійською, тому саме методичну частину можу оцінити по ставленню учня до викладання. Бажання вчитися вклике. Дякую.


Майлунець Гліб:

Курси «Гаудеамус» надають можливість оволодіти мовою якісно та «безболісно», додаючи невеликих, але постійних зусиль у вивченні, у поєднанні з наполегливістю, контролем, цілеспрямованістю та грою.


Вербицький Богдан:

Якщо вчасно дитина іде на курси і навчається параллельно у школі в тому класі, що відповідає курсам, то це дуже хороша підготовка і поміч для вивчення англійської мови, а також для вступу у вищий навчальний заклад.


Белоус Анна:

курсы ефективные. Материал ребенок запоминает быстро и легко, домашнее задание выполняет самостоятельно. Большое спасибо Алисе Алексеевне, очень внимателный преподаватель. Поэтому, я довольна обучением своей дочери и ее результатами.


Соколенко Максим:

Дуже ефективні, по закінченню третього року навчання, дитина вже може розуміти англійську і на слух по телебаченню. Знання на курсах засвоюються легко і добре запам’ятовуються. Дякую за працю.


Чередніченко Олександр:

Ми провчилися на курсах 8 років. За цей весь період нарікань не було. Гарна робота викладачів, ефективна методика навчання. Щира наша подяка за все.


Соповьева Вероника:

Отличное обучение, хороший результат. Достойное образование. Сильная база знаний полученных на курсах. Преподаватели высокого уровня и профессионалы.


Попко Євгенія:

Дуже допомагає навчанню в школі.


Кривоус Тимофій:

Відмінно!


Омельченко Константин:

Хорошие курсы


Зиброва:

нужные и хорошие курсы;


Булгаков:

Очень хорошо, все нравится;


Демчук:

очень эффективные курсы. Изучение материала происходит по нарастанию, тщательно изучают каждую тему. Сделан акцент на разговорную речь. Много времени уделяют грамматике. Очень довольны. Спасибо огромное! Так держать!      


Зиновьева:

Этот курс нужно рассматривать как дополнение к школьной программе, к-рое идет параллельно, не пересекаясь.


Устиловский:

эти курсы-успешный бизнес-проект, когда сотрудничество заинтересованных сторон приносит взаимное удовлетворение полученныи результатом.   


Косенко:

Очень квалифицированный, приятный преподаватель. Хороший учебник, удобное расположение,контроль знаний на каждом уроке. Возможность присутствовать на открытых уроках.


Буртылев:

Курсы помагают детям запоминать учебный материал, правильно произносить и использовать умения на практике .   


Стойчева:

очень доступный для восприятия курс. Форма коллективной игры не отбивает у детей охоту учиться. 


Лихолат:   

Курсы очень нравятся. Отрабатывается привычка бытового,свободного общения анг. Нравится манера преподавания, моделирования различных ситуаций, игровые моменты уроков, ответственность преподавателя, оценивание каждого аспекта работы ученика, удачное время для занятий.     


Пестов:   

Качественное обучение по приемлемой цене.   


Василенко:  

Благодарю за возможность моего сына учить анг. в условиях группы и не завышенных цен.  


Завгородня: 

Очень хорошо, качественно и недорого.    


Батаев:  

Нравится методика пеподавания. Курсы эффективные, видно результат.


Кутырев:

нам все нравится.    


Здоренко:

Курсы помогают ребенку самостоятельно изучать школьную программу по англ.         


Барабаш:   

Доступный материал, хорошо объясняется и контроль выученных уроков.     


Коваленко:   

Подробно изучают материал, поэтому все понятно. Ребенок сам делает д/з. А также соотношение цены и качества.      


Кучеренко:     

Курсы помагают ребенку лучше учиться в школе.   

Рожко: 

Спасибо за преподавателя, дисциплину, значительный объем и доступность.      

Кирица:     

Я рекомендую курсы англ. яз. "Гаудеамус" как достаточно объемную и эффективную программу обучения. Ребенок заинтересован на уроке, всегда меняется способ подачи материала. Возвращение к пройденому позволяет глубже изучить тему. К каждому уроку есть звук. приложение, что очень уместно при выполнении заданий на быстрое аудирование, перессказ, диктант. 

Лебедева:   

Курсы благоприятно влияют на общее развитие ребенка. Благодаря постоянному закреплению, информация закрепляется. На данный момент ребенок свободно владеет полученными знаниями. Благодаря диктору формируется правильная речь, а открытые урокипозволяютродителям быть в курсе успехов в знаниях.Ну и конечно квалифицированные педагоги.   

Семененко:  

отличные курсы.   

Мальцев:    

Я довольна, ребенок справляется самостоятельно со школьными заданиями, значит, результат есть.      

Филь: 

Очень довольны курсами. Ребенок только здесь получил знания по англ.яз.     

Балабка:   

Очень довольны курсами. Ребенок ходит на занятия с удовольствием. Видны результаты.   

Гончаренко:   

Ребенок значительно лучше знает язык.  

Ковальчук :

50 на 50.

Коновалова Марина Леонідівна

Методика преподавания очень нравится. Ребенок ходит с удовольствием. Имеем положительные результаты благодаря курсам и методике преподавания нашего преподавателя, появился интерес к английскому языку. Значительно повысились оценки в школе. Очень довольны курсами. Огромная благодарность нашему Станиславу Александровичу.

Колесникова Виктория Владимировна

Хорошие преподаватели. На уроках доступно объясняютматериал.

Радіонова Марина Сергіївна

Задоволена курсами, тому що навчання відпуваеться за різними напрямками (розмовна англійська мова, граматика і т.п), матеріали зрозумілі та послідовні. Дитина стала краще навчатися у школі.

Надія Миколаївна

Оперативне та цікаве навчання.

Мещерякова Наталья Владимировна

Спасибо Вам за уровень преподавания и преподавателя.

Дергачова Ірина Станіславовна

Очень нравится методика преподавания.

Жмур Татьяна Владимировна

Очень довольны курсами «Гаудеамус». Курсы очень помогают ребенку изучению английского языка по школьной программе.

Глазунова Юлия Николаевна

Курсы «Гаудеамус» рекомендуем как для первоклашек, так и для других возрастных категорий.

Дікун Юлія Юріївна

Курси відповідають по ціні та якості, навчальний курс зрозумілий, але дуже важко дитині встигати за диктором по техніці читання та перекладу, тому що дається мало часу.

Гордик Олена Петрівна

Курсами очень довольны, преподавателем тоже. Будем ходить в следующем году.

Шведул Елена Александровна

Нам нравится уровень знаний нашего ребенка.

Инна Алексеевна

Очень нравятся курсы, ребенок получает хорошие знания английского языка., в школе легко дается английский.Благодарны своему преподавателю за высокий уровень проведения уроков, интересных и доступных для детей. Болшое спасибо всему коллективу «Гаудеамус».

Черкассов Павел Сергеевич

Курсы «Гаудеамус» отличаются понятным и доступным методическим материаллом. Методы преподавания направлены на запоминание учениками полученных знаний.

Лінькова Тетяна Іванівна

Курси допомагають вивчити англійську мову в більшому обсязі, ніж шкільна программа.

Орлова Катерина Володимирівна

єфективні, необхідні, цікаві

Нєізвестних Світлана Анатоліївна

Дитина навчаеться на курсах «Гаудеамус» 3 роки, за цей час суттево розширився словарний запас, дуже подобається, що дитина навчилася швидко перекладати з української на англійську.

Левит Татьяна Владимировна

Курсы «Гаудеамус» предоставляют работу учителя в группах соответствующим професиональным требованиям. На уроках учитель доступно объясняет материал, который изучается каждому ученику, постоянно проверяет домашнеее задание, и проводит контрольные роботы, открытые уроки для родителей. Поэтому ученики могут делать самостоятельно домашнее задание.

Кутєпова Марина Дмитрівна

Як мати я безмежно вдячна школі «Гаудеамус» за унікальну методику. Школяр за допомогою вчителя вивчає англійську мову, що дає йому можливість спілкуватись з дітьми з інших країн.

Мартынова Ирина Ананьевна

Курсы нам очень нравятся и очень помогли в изучении английского языка. Ребенок ходит с удовольствием.

Шишин Дмитрий Александрович.

Нравится ребенку. Есть результат. Всем довольны.

Кузьменко Маргарита Михайлівна

Віталій займається на курмах 7 років, відвідує їх із задоволенням. Дуже гарні педагоги, дружній коллектив студентів. Високий рівень викладання і засвоювання матеріалів. Цікаві теми, багато уваги приділяеться граматиці.

Я, як мати дуже задоволена «Гаудеамусом» завжди рекомендую ці курми своїм знайомим. Усппіхів усьому колективу и спасибі за працю.

Гринева Елена Владимировна

Обучающая литература и аудиоуроки удачно подобраны.  Преподаватель легко, доступно и интересно доносит информацию. Огромное спасибо «Гаудеамус» и лично Станиславу Александровичу за полученные знания. Приходите все не пожалеете!

Динга Яна Миколаївна

Дуже подобаються курси і батькам і дітям. Доступний, зрозумілий матеріал. Дитина самостійно виконуєдомашнє завдання, можелегко говорити, писати, те що вивчили.

Хорунжа Ірина Анатоліївна

Курси «Гаудеамус» це якісно розроблена програма, яка допомагає дитині з зацікавленністю здобувати нові знання.

Соловйова Світлана Володимирівна

Курси «Гаудеамус» це достатньо якісні знання англійської мови для учнів. Завдяки курсам моя дитина навчилася швидко читати і отримує високий рівень граматики . Дитина почуває себе впевнено на уроках англійської мови у школі у якої навчається завдяки курсам Гаудеамус.

Гоголенко Вікторія Вікторівна

Моя дитина із задоволенням відвідує курси. Уроки проходять в ігровій формі і Спасибі нашому викладачеві. Дитина впевнено почуває себе на уроках англійської мови. Як батьки, ми бачимо чудовий результат лише за 1 рік навчання англійської мови.

Жорняк Роман Павлович

Дуже гарні курси, які допомагають вивчати англійську мову дітям на високому рівні.

Капшуров Костянтин Валерійович

Курси англійської мови Гаудеамус зрозумілі для маленької дитини (нам 7 років) нових слів вчать небагато 4 -6 але кожен урок вони повторюють їх багато разів. Дитина вчиться говорити і писати, вона чує як промовляють кожне  слово вчиться читати та перекладати. Дуже зрозумілі орфографічні правила які дитина використовує на практиці.  Дуже вдячні викладачам за індивідуальний підхід до кожного учня.

Долгова Викотрия Александровна

Большой объем знаний. Доступная и удобная форма обучения. Высокая квалификация педагогов. Результативность.

Лешукова Оксана Миколаївна

Курси дають хороші знання, доступність навчальних матеріалів і висококваліфікований вчитель допомогає освоїти язик, зручний час навчання. Навчання проходить легко і якісно

Березіна Наталя Валентинівна

Всі діти групи знають матеріал на достойному рівні.

Романов Алексей Владимирович

Отличное преподавание, замечательная программа. Нет ни одного нарекания. Спасибо огромное руководству курсов, и отдельное ОГРОМАДНОЕ спасибо учителю. Чучко Станиславу  Александровичу!!!

Овчинникова Юлия Юрьевна

Прекрасные курсы! Программа составлена так , что ребенок с удовольствием спешит на занятия, аудирование помогает быстрее выучить язык (ходит с удовольствием) и будем ходить дальше отдельное спасибо прекрасному учителю Станиславу Александровичу!

Баденко Олена Анатоліївна

Курси дають моїй дитині хороші знання.

Малахова Елена Николаевна

Курсами  довольна.  Благодаря курсам легче дается английский в школе.

Шевченко Татьяна Владимировна

Отличные курсы! Профессиональный подход высокий уровень преподавания.

Шевченко Светлана Викторовна

Мне очень нравятся курсы. Учеников очень мало, высокий уровень знаний, очень хороший учитель Станислав Александрович. Ребенок с удовольствием ходит на уроки хотелось бы чтобы он и дальше преподавал. Желаю вам благополучия и процветания.

Лазунько Марина Володимирівна

Курси англійської мови Гаудеамус потрібні для дитини.

Бондар Сергій Петрович

На курсах Гаудеамус англійська мова стає доступною та цікавою для дітей.

Варварін Юрій Олександрович

Якісне, ефективне навчання за доступною ціною

Плужнікова Т.С.

Курсами англійської мови «Гаудеамус» задоволена. Викладанням матеріалу вчителем і донесенням  його до учнів задоволена. Учні начаються спілкуватися англійською, можуть розповісти про себе. За час навчання краще стала техніка читання. На основі вивченого матеріалу, учні складають англійською самостійно речення, утворюють запитання.

Калиберда С.Н.

Нам очень нравятся курсы. Поэтапное изучение (даже помогает школьному). Мы думаем, что изучая курсовой английский, к концу школы моя дочка будет свободно владеть языком. И я, кстати, тоже.

Соломаха Л. С.

Курси англійської мови «Гаудеамус» нам дуже подобається. Дитина охоче відвідує заняття та отримує необхідні знання. За рік навчання на курсах дитина вивчила та засвоєла в рази більше ніж в школі.

Куртометова М. М.

За період з вересня по травень моя донька навчилася читати, писати, співати англ. пісні, грати в ігри. Цього ми не змогли досягти за 2 роки вивчення англ. мови у школі.

Рябов Р. Ю. 

Благодаря доступной форме обучения, отличной подаче материала, а также различным игровым способам изучения языка, наш ребенок посещает курсы с огромным удовольствием и желанием.

Кучерява В.Ф.

Курси англійської мови «Гаудеамус» дуже подобаються як багатьом, так і дітям. Висока якість знань професійний педагогічний колектив, вивчення агнлійскою мови дітям дається дуже легко, а якість знань висока. Дуже вдячні і задоволені.

Баев П.С.

Отличные курсы, ребенок с удовольсвием ходит, работа в колективе стимулирует к улучшению оценок.

Пузанова О. Л.

Курси проводять невеликими групами в ігровій і цікавій формі. Діти постійно тянуть руку для відповіді. Подобається стиль навчання. На початкових етапах все заучується до автоматизму. І в подальшому правила згадуються з легкістью та застосовуються.

Кіт Ю. В. 

Дуже ефективні курси,зрозуміла програма, послідовне вивчення матеріалу, закріплення вивченого, постійне повторення пройденого матеріалу. Викладач – професіонал, завжди допомоогає підскаже на що треба звернути увагу. Дякуємо Вам.

Рыбачук Е.В.

Мы довольные.

Пабиченко М. А.

Дуже задоволені курсами.

Панасенко Н. Г.

Підхід до процесу – ефективний.

Криворука В. Г.

Мені дуже подобаються курси, особисто своєю програмою, послідовністю та вивченням правил правопису, також роботою з диктором.

Продан А. О. 

Подобається методика навчання. Видно розвиток у знаннях дитини.

Суворова А. А.

На курсах англ. языка детям интересно. Разучиваются песни, проводятся разминки, игры. Это все дает возможность с лёгкостью осваивать материал.

Плескуненко Т. О.

Уникальные курсы. Дающие замечательную путёвку в будущую жизнь. Замечательные преподаватели, удобное время занятий. Всё супер.

Паровішник А. М.

Задоволена навчанням дитини на курсах англ. мови «Гаудеамус». Дитина добре засвоює самостійно матеріал, без моєї допомоги, гарні оцінки з англ. мовиу загальноосвітній школі.

Максимов М.В.

Навчання проходить легко, дитина ходить на курси із задоволенням все завдання виконує самостійно. Моєму сину дуже подобається його викладач.

Крученова В.С.

у дитини зявляється кращий рівень знань, легко все понімає

Олонець І.І.

Курси дуже хороші, талановитий викладач, різноманітна методика навчання, і душевна атмосфера

Кучеренко А.І.

Курси дуже допомогають у засвоєнні шкільної програми.

Ошпієнко Н.О.

Курсами задоволені, тому що провчившись менше року, ми вже бачимо результат

Стригачева В.А.

Курсы английского языка «Гаудеамус» - это эффективное обучение дающее хорошие знания. Это неординарный подход, игровая форма обучения вызывающая интерес ребенка и его желание учиться. А еще это профессиональный коллектив преподователей, которые любят своё дело и умеют найти индивидуальный подход к каждому ребенку и его родителям.

Плахова Ю.А.

Курсы англ языка «Гаудеамус» - это качество, хорошая и эффективная методика. Профессионализм учителя. Это знания ченика, которые он может применить в повседневной жизни, так как его кругозор в англ язы. расширился и расширяется. «Гаудеамус» - только позитивные.

Гайдаржи Е. І.

Курси англійської мови «Гаудеамус» - це  якісні, доступні, ефективні та досить інтенсивні курси, які дозволяють дитині у відносно легкій та ігровій формі вивчити англійську мову, використовуючи всі можливі форминавчання: writing, speaking, listening. Важливим моментом єипостійна взаємодія дитини, викладача та батьків для досягнення позитивного результату – знання мови.

Репій І. І.

За рік навчання моя дитина здобула ефективний результат в  англійській мові, тому я вважаю, що будем продовжувати відвідувати «Гаудеамес», тому що працюють тут викладачі, знаючі своє діло

Єршова Н. І.

Нам подобаються курси тим, що:

1.         Індивідуальний підхід до учня

2.         Маленькі групи

3.         Зручний час

4.         Оригінальна методика

Романова О.О.

Курси англ.. мови «Гаудеамус» мають високу ефективність. Заняття проводяться невеликими групами, всі діти засвоюють матеріал швидко та легко. Також підвищується ефективність шкільних занять що має велике значення для навчання в школі з поглибленими вивченням англ. мови.

Писаревич В.В.

Курси англійської мови нам допомагають по школі, професійна система навчання чудовий викладач, книги та диски підходять дитині, дають результат навчання.

Шевкопляс Н.В.

Благодаря этим курсам мой ребенок ( учится в 6 классе) научилась правильно читать,писать, повісила оченки в школе. очень нравиться преподователь Анна Констатиновна, доступно все объесняет, спрашивает каждый урок и ставит заслуженные оценки.

Бабова Н. А.

Курсы «Гаудеамус» это самый надежный и доступный способ выучить английский язык. Очень довольны качеством обучения, результат виден через месяц учебы, ребёнок самостоятельно делает домашнее задание, а это немаловажный фактор. Всем советую.

Демиденко Н.В.

Роботою курсів англійської мови дуже задоволена. Групи невеличкі, що дає змогу працювати з кожним учнем. Викладацький склад дуже приємний, завжди можна звернутися за допомогою – вона не заставить себе чекати! Викладачі завжди привітні, дитина відчуває себе комфортно, колектив веселий. Уроки проходять в дружній атмосфері. Моя підопічна Вікторія краще стала займатися в загальноосвітній школі, в неї зявилося   бажання вчитися, бо в неї стало більше друзів, які бажають вчитися. Мені дуже допомагає в вихованні дитини.

Приходько Н. М.

Курси англійської мови «Гаудеамус»дуже легко даються дітям. Навіть батьки, які не знають англійської мови з часом можуть допомагати і контролювати роботу дітей. Досвідчені вчителі на відмінно виконують свою роботу.

Таралов А.В.

Мені подобається, що дитина може займатися самостійно. Все чітко і ясно.

Путря В. О.

Курси англійської мови «Гаудеамус» дуже корисне навчання для наших дітей. Вчителя вкладають багато знань нашим дітям, а ми (батьки) дуже задоволені нашею вчителькою Анною Константиновною.

Безверха Н. І.

Курси англійської мови «Гаудеамус» є дуже змістовними, тому що знання дітях надають не за календарною програмою, а за мірою засвоєння матеріалу дітьми. Вчитель ретельно вивчає можливості та здібності кожного учня індивідуально, і потім оцінки також відповідають мірі докладених зусиль, а не сухому, відповідно до норм. І це не вбиває бажання вчитись навіть у тих дітей, чиї здібності нижче за інших

Павелко В.Ю.

Дякуємо за добре навчання дитини!

Дегтярь Т. Н.

Очень профессионально разработана программа. Детям очень нравится, они постоянно повторяют пройденный материал и ничего не забывают. Это помогает в школьной программе, ребёнок лучше знает английский язык и ему легко даётся школьная программа. Спасибо за Вашу работу и труд!

Осипова Д. В.

Нам очень нравится посещать эти курсы. Уровень знаний ребёнка стал значительно выше. Ребёнок читает и говорит (в рамках изученного материала) без затруднений.

Рязанцева Е. А.

Спасибо организаторам курсов. Дети получают качественные знания, за разумную цену.

Шаровська Н. М.

Ефективність методів викладання ( завжди видно результат), кваліфікованість викладача, зручний графік.

Зленко В. И.

Всё нам и ребёнку нравится, всё отлично, так держать.

Бондаренко А. В.

Курсами та роботою викладача задоволені. Заняття проводяться і в ігровій формі, що є важливим для діток  молодшого шкільного віку. Вчитель привітна, дітям подобається, на мою думку, відповідає професійним вимогам до викладача. Вміє зацікавити дітей, в класі – дисципліна, всі працюють на уроці ефективно. Бути присутнім на відкритих уроках – завжди задоволення. Виносимо пояку КАМ «Гаудеамус» і особисто Ганні Констянтинівні за працю!

Храпач Т. В.

Курси англійської мови «Гаудеамус» надають змогу дітям краще вивчити англійську мову. Уроки вчителя різноманітні, цікаві, змістовні.

Якубчук И. Г.

Курсами довольны. Видим прогресс в знаниях своего ребёнка, за что большая благодарность Хоменко Анне Константиновне.

Голубенко И. В.

Курсы дают хороший уровень знаний, много внимания уделяется грамматике, дети научились и писать предложения и читать простые предложения, описывать картинку устно и письменно.

Козакова І. В. 

Курси дуже допомагають дитині освоювати англ. мову в ігровій формі. Завдяки ним в школі дитина має високий рівень по англ. мові. Вчитель дуже доступно доносить дитині англ. мову.

Дуйловская С. М.

Развитие личностных качеств ученика, его внимания, мышления, понятие и воображения в ходе овладения языковым материалом.

Дуйловская С. М.

Развитие познавательных способностей, овладение умением координированной работы с разными компонентами учебно-методического комплакта ( учебником, рабочей тетрадью, аудиоприложением, умением работать в паре, в группе.

Мельникова А.А:

 

Индивидуальный подход к ребенку. Легко усваивается школьный материал. Внимание учителя создает дружескую обстановку в группе.

 

Воронова Н. В.:

 

Очень нравятся. Видим положительную динамику.

 

Вахновська Я. Г.:

 

Курс дуже ефективний та цікавий. Дуже хороша вчителька, цікаві уроки. Після курсів піднявся рівень знань англійської мови. Дочка сама стала виконувати д/з в школі.

 

Кириченко Е.В:

 

Детальное пошаговое изучение языка. Уроки проводятся в игровой форме. А мне кажется, что таким образом детям легче усвоить новый материал.

 

Парапанова И.М.:

 

Я очень довольна  курсами. Мы занимаемся уже 3 года. Квалифицированные преподаватели, отличные знания языка на данном уровне, нашего года обучения. Улучшилась успеваемость в школе по английскому языку. Разумная ценовая политика. Единственный совет: начинайте обучение с 1-го класса.

 

Гурська Н. О.:

 

Високий рівень підготовки учнів на курсах, ефективне викладання матеріалу, доступна ціна.

 

Коржикова Т.А.:

 

Курси дуже ефективні. Навчальний матеріал дитиною засвоюється швидко і легко. Дитині дуже подобається викладання і викладач: інколи добрий, інколи в міру суворий. Це дуже стимулює навчатися  добре й бути найкращим в групі. Дуже задоволені результатами своєї дитини.

 

Дмитренко Л.М.:

 

Замечательные курсы, отличная методика и замечательные преподаватели.

 

Воронова О.В.:

 

Дуже подобаються курси англійської мови. В першу чергу завдяки нашому викладачу Бондаренко Євгенії Олексіївні. Дитина із задоволенням ходить до неї на уроки. Знання, отримані на курсах, допомагають навчанню в школі.

 

Мастюгіна Л.П.:

 

Дуже вдячна викладачу за цікаві заняття.

 

Олейник О.М.:

 

Дуже подобається програма курсів – від малого до великого. Спочатку дитина накопичує певну лексику, велика увага вимові, далі йде від простого до складного, вчать прикметники, дієслова, займенники ітд. Викладачі враховують індивідуальні якості дитини, заохочують грамотами, на уроках використовують різні методи та прийоми, чередують різні види діяльності. Велика за це подяка.

 

Бабіченко А.О.:

 

Веселі уроки.

 

Прокопенко В.М.:

 

Курси подобаються. Головна заслуга у відмінному засвоєнні матеріалу належить вчителю, що змогла присвоїти дітям бажання навчатись, створити чудову атмосферу у групі. Підручники та аудіозаписи сприймаються дитиною в повному обсязі.

 

Бебеш С. І.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» дуже подобаються, навчання проходить легко, із бажанням.

 

Репяхова Ю.Н.:

 

Курсами довольна, программа  разаработана и доступна не только для учеников, но и для родителей. Преподаватель очень внимателен к каждому ребенку.  Ведется постоянный контроль знаний.

 

Андрух В.Г:

 

Рівень викладання високий, курс достатньо глибокий та повний, викладачі доброзичливі та високопрофесійні.

 

Щербакова В.А:

 

Очень благодарны нашему учителю Евгении Алексеевне! Наша дочка с большим удовольствием идет на уроки английского языка курсов «Гаудеамус» и с каждым годом знает этот язык все лучше и лучше. В школе, благодаря этим курсам, улучшились оценки по английскому языку. Спасибо.

 

Склярова Н. А.:

 

Дуже добре ставлення вчителя до учнів, дуже гарно викладається матеріал, перевірка виконання домашнього завдання у всіх учнів, учні ходять на курси із задоволенням.

 

Писаревська І.В.:

 

Ми задоволені курсами, дитина із задоволенням навчається.

 

Яковлева Г.В.

 

«Захоплюючі та цікаві завдання, досвідчений викладач – приділяє багато уваги учню особисто.»

 

Литвин Е.А.

 

«Ребёнок получил намного больше знаний, чем на английском в школе. Уроки интересные, разнообразные, познавательные.»

 

Кушпарь М.В.

 

«Сын очень доволен курсами «Гаудеамус», знания, полученные на курсах, помогают ему тренировать память, развивать логику. С помощью полученных знаний, легче дается школьная программа. Систематические занятия и домашние задания улучшают знания ребёнка до автоматизма. Он с большим удовольствием ходит на курсы.»

 

Житченко А.С.

 

«Курсы интересные. Удобный график. Дают хорошие знания.»

 

Попенко И.В.

 

«На протяжении 2-х лет, как мы посещаем английский, наш ребенок многому научился: общаться с одноклассниками на английском языке, знает правила, которые помогают ему в произношении слов, предложений.»

 

Чуб О.С.

 

«Хороший учебник + хороший преподаватель = хорошие знания.»

 

Кулик Т.Я.

 

«На курсах «Гаудеамус» діти стають уважніші, відповідальніші. Розвивається пам'ять, швидкість та техніка читання і перекладу. Не відволікає від інших шкільних занять.»

 

Маркова Г.А.

 

«Ми дуже вам вдячні за курси. Велике спасибі. Будемо ходити на курси до самого кінця.»

 

Жаворонкова Е.В.

 

«Ребёнок получает знания на достаточно хорошем уровне. Быстро учится читать, хороший уровень грамматики.»

 

Зубцова Ю.Є.

 

«Вашими курсами англійської мови задоволені. Помітні суттєві позитивні зміни в знаннях англійської мови: збагатилося усне і писемне мовлення дитини. Зрозуміло побудований підручник, прослідковується чітка система у методиці викладання. Організаційні моменти зрозумілі. Хоча шкільна програма не співпадає з програмою курсів, отримані знання допомагають виконувати шкільне ДЗ.»

 

Нестеренко Г.В.

 

«Програма «Гаудеамус» досконала, усім задоволені.»

 

Тимченко О.В.

 

«Хороший курс, удобный учебник, замечательный преподаватель. Да, много задают, много надо прописывать, но, зато, понятно, что и зачем нужно делать. Грамотно и доступно построены занятия, при желании ученика выполнение заданий не занимает много времени.»

 

Довженко Г.М.

 

«Дитина з задоволенням відвідує курси англійської мови, завжди йде на них із задоволенням. На курсах дуже багато дають дітям знань. Ми також задоволені підготовкою дитини і знаннями. Сподіваюсь, що і надалі буде все добре.»

 

Зубченко М.П.

 

«Підходить час і місце занять. Дочка дуже зацікавлена, радує знаннями, настроєм! Вчитель завжди ввічливий, піклується про дитину. Ідеальний підхід до навчання.»

 

Бороденко О.А.

 

«Курси «Гаудеамус» дають високий рівень знань англійсько мови, і головне бажання та інтерес до навчання. Дитина із задоволенням відвідує уроки, самостійно виконує домашнє завдання. Заняття цікаві, швидко засвоюється матеріал. Дякуємо за ефективну програму та професійного викладача Бубенець А.К.»

 

Бондатій Г.О.

 

«Курси «Гаудеамус» надають змогу вивчати англійську мову дитині із задоволенням. Матеріал доступний, цікавий. Дякуємо.»

 

Каліта Ю.В.

 

«Дуже якісно спланована програма. Кваліфіковані викладачі, які розташували і зацікавили дітей вивчати англійську мову.»

 

Гочикова Е.В.

 

«Изучение языка последовательное, понятное, с постоянным повторением пройденного материала. Очень нравится.»

 

Верёвочкин Е.В.

 

«Преподаватели высшего уровня, всё доступно, каждое занятие можно понять, что понял ребёнок благодаря проведению контрольных работ. Огромное спасибо также автору и диктору. Анастасии Константиновне благодарность за обучение.

 

Бірикевич І.С.

 

«Курсы дают хорошие знания.»

 

Кузнецов А.С.

 

«Интересно, понятно, ребенок ходит с интересом.»

 

Косаренко В.О.

 

«Курси дуже допомагають дитині у вивчені англійської мови. Дитина вчить сама і з задоволенням. Це дуже добре, тому що ця іноземна мова потрібна всюди. А дитина вже починає спокійно розмовляти. Це добре.»

 

Сафрончук Л.М.

 

«Дитина добре засвоює курс. Кожне завдання виконує самостійно. Відмінне викладання матеріалу вчителем. Доскональне відпрацювання всіх завдань»

 

Парій Т.І.

 

«Програма навчання цікава, а завдяки звуковим додаткам відпрацьовується вимова. Ми дуже задоволені, тому і будемо навчатися далі.»

 

Тетерєв Є.Г.

 

«Ці курси надають великий об’єм знань англійської мови. Доступна форма навчання. Висока кваліфікація викладача.»

 

Пестракова В.В.

 

«Після початку відвідувань курсів «Гаудеамус» дитина в школі на уроках англійської почала демонструвати кращі знання, поліпшились оцінки, чого не відбувалось при відвідуванні інших курсів.»

 

Харченко В.А.

 

«Доступна ціна. Якісне навчання. Гарні викладачі. Веселе навчання і цікаве для дітей. Всім рекомендуємо.»

 

Прокудина Н.В.

 

«Хорошие курсы. Помогают ребёнку в изучении английского языка.»

 

Линник Н.В.

 

«На курсах учатся читать, писать, разговаривать на английском языке. Есть техника перевода с английского на украинский и наоборот.

 

Макаренко О.Ю.

 

« Мені та моїй доньці дуже подобається курс англійської мови «Гаудеамус» і я пропоную всім своїм знайомим. Ціна та якість курсів відповідають усім критеріям навчання.»

 

Стопакова О.Б.

 

«Дуже гарний курс англійської мови. Молоді викладачі, доброзичливі і кваліфіковані. Завжди йдуть на контакт з дітьми»

 

Потий И.В.

 

«Обучение на курсах мой ребёнок начал со 2-го класса. Подача материала на уроках доступна и понятна. Учебное пособие грамотное и интересное, плюс звуковое обучение. Преподавание на уроках происходит в игровой форме. На открытых уроках мы видим результаты обучения своего ребенка и довольны ими. Преподаватель нашей группы обладает профессиональными навыками обучения английскому языку.

 

Плетенец Е.А.

 

«Замечательные курсы. Результат превзошёл все ожидания»

 

Шевченко Н.О.

 

« Курси відповідають високим умовам навчання дітей. Глибинне вивчення матеріалу, індивідуальний підхід до кожної дитини надає змогу сподівання, що наш син після закінчення курсів буде вільно володіти англійською і не буде перешкод спілкування з людьми у будь якій точці земної кулі.»

 

Мартинова С.А.

 

«Дуже гарні курси, багато гарних відгуків.»

 

Пихуля И. В.

 

«Эти курсы я бы посоветовала всем, наш ребенок за год очень вырос, ему школьный английский язык стал даваться легче»

 

Закурко О.А.

 

«Курси дуже подобаються. Досвідчений педагог доступно викладає матеріал, дитина з великим задоволенням відвідує заняття. Домашні вправи виконує самостійно як з курсів так і шкільні. Програма єфективна, доступна і легко сприймається. Хочеться подякувати нашого педагога Анастасію Константинівну за терпіння і вміння зацікавити дітей.»

 

Якименко Т.А.

 

«Все устраивает, учитель отзывчив, идет на контакт. Программа доступная, всё интересно.»

 

Чубрина Ю.И.

 

«Нравится обращение преподавателя к детям, обучение проводится в интересной для детей форме. На открытом уроке есть возможность увидеть, как обучается ребенок. Довольна результатами, видно, что ребенок не заучивает, а понимает.»

 

Брезицька Ю.О

 

«Відмінно.»

 

Сажко Л.В.

 

«Дуже добрі курсі. Викладачі дають дітям високий рівень знань. Завжди батьків вислухають і дадуть чемну пораду щодо вивчення уроків.»

 

Тоболкін А.Л.

 

«Платишь деньги и видишь результат.»

 

Максимова Т.В.

 

«Курсы «Гаудеамус» давно себя зарекомендовали. Дети, посещающие курсы, легче учать английский язык в школе. В наше время английский язык нужно знать, как второй родной язык.»

 

Кіценко О.В.

 

«Доступність матеріалу, що вивчається, постійна перевірка домашнього завдання, вивчення різноманітних віршів та пісень, проведення занять в ігровій формі. Проведення відкритих уроків, під час яких, батьки теж можуть дати свою оцінку результатам навчання своєї дитини.»

 

Самойленко С.Л.

 

«На курси дитина йде з задоволенням. Дуже гарна методика навчання і індивідуальний підхід педагога до дитини. Рекомендую друзям і знайомим: високий рівень знань і доступна ціна! Дякуємо усій команді курсів «Гаудеамус»!»

 

Тоболкіна Н.В.

 

«Якщо знання, то курси «Гаудеамус».»

 

Даценко І.Я.

 

«Ми дуже вдячні нашій Анастасії Константинівні: за увагу, за вміння навчити і пояснити, за терпіння, за те що, контролює дисципліну. Дуже гарно відпрацьована програма та звуковий додаток, який засвоюється на слух.»

 

Олійник Ю.М.

 

«Курси англійської мови дуже цікаві та ефективні. Дитина із задоволенням ходить на уроки. Уроки проходять дуже весело. Усі діти працюють на уроках. Вчитель приділяє увагу кожному учню.»

 

Горовой Д.А.

 

«Ребёнок начал лучше понимать английский язык, повысились оценки и успеваемость в школе, начал самостоятельно делать домашнее задание.»

 

Манойло С.В.

 

«Завдяки цим курсам, моя дитина більш зацікавлена у вивчені англійської мови. Вона більш впевнена в собі. Курси цікаві, матеріал яскравий, зручний.»

 

Серокіна Н.В.

 

«Отличные курсы.»

 

Царікаєва А.М.

 

«Мені дуже подобається те, що на цих курсах можуть дати дитині всі бажані знання. Дитина вміє потроху читати, писати, розмовляти на англійській мові. Вчитель дуже ретельно вивчає з дітьми матеріал, надає допомогу при вивчанні, і зацікавлює дітей.»

 

Бєлова Н.В.

 

«Відвідувати курси перший рік, залишилися задоволені результатами, гарні умови, кваліфікований викладач. У наступному році, очевидно, будемо відвідувати курси знову.»

 

Калгіна В.О.

 

«Курси дуже ефективні. Багато пишуть, читають, перекладають, це дуже добре! Гарний вчитель, навчання проходить легко.»

 

Охлопкова Е.В.

 

«Мені дуже подобаються курси. Вони націлені на результат у навчанні дитини. Дитина почала підтягувати англійську мову і у школі. Дитина дуже легко засвоює матеріал і запам’ятовує інформацію, яку не викладають у школі.»

 

Синченко А.А.:

 

Курсы отличные, ребенок ходит с удовольствием. Ваш учебник для него доступен, все задания сформированы по возрасту. Спасибо за ответственных и доброжелательных преподавателей, которые находят подход к ребенку.

 

Гуріна Т.О.:

 

Все подобається. Диктор відпрацьовує правильність мовлення. Невелика кількість дітей у группі.

 

Колосова Н.В.:

 

Курсами довольны, система изучения языка продумана до мелочей. У ребенка виден хороший результат.

 

Тіщенко М.В.:

 

В цілому результатом навчання я задоволена, але программа курів відрізняється від шкільної. Мені не подобається ,що ходять діти, якиі не хотять вчити англійську мову, аходять тому, що так хотять їх батьки,тим самим заважають своєю поведінкою іншим.

 

Хайбулина О.В.:

 

Правильная методика обучения, грамотно составленная программа

 

Педус Е.Е.:

 

Ребенок с большим удовольствием посещает курсы, а это и есть наивысшая оценка курсов

 

Дубина О.Т.:

 

Если ребенок идет с большим удовольствием, делает сама д/з, это уже много значит.

 

Іващенко О.А.:

 

На початку курсу дитина займалась дома по годині, та було видно, що задають та проходять багато матеріалу. Зараз вона робит уроки 10 хвилин. Виникають сумніви – чи потрібні курси. Може достатньо шкільних часів?

 

Ковпак Н.О.:

 

«Гаудеамус» - це гарний приклад ідеальних курсів. Хороші викладачі.зрозумілий виклад матеріалу та нормальна ціна.

 

Савеленко К.Ф.:

 

Все подобається. Усім знайомим рекомендую.

 

Сторчило Е.И.:

 

Мы очень довольны курсами. Ребенок ходит с удовольствием. Занятия проходят в удобное для ребенка время и в игровой форме. Что облегчает усвоение материала. Преподаватель квалифицированный. Всегда идет на контакт с родителями. Находит индивидуальный подход к детям

 

Лелікова А.В.

 

Курси англійської мови дуже продуктивно впливають на вивчення англійської мови моєю дитиною. Завдяки їм вона почала швидко читати, правильно вимовляти букви та звуки, дуже підтянула знання за короткий проміжок часу і школі стала просити набагато кращі оцінки з англ. мови.

 

Адексеєнко Н.О.

 

Вміння вчителя пояснити новий матеріал, що дає можливість учню самостійно готувати домашне завдання.

 

Балабка Л.А.

 

курсы «Гаудеамсус» интересны тем, что уроки построенные интересно для ребенка и ему с легкостью даются знания англ. языка.

 

Саєнко С.В.

 

За доволі короткий строк моя дитина, що до того погано знала англ. мову, показала добрі результати. Програма курсів «Гаудеамус» побудована доволі вдало на мою думку. Порівняно зі шкільною програмою, програма курсів націлена на оволодіння англ. мовою завдяки повторенню вивченого, цікавому звуковому додатку і взагалі відношенню до учня…

 

Герасимова Г.О.

 

Дитина здобула знання, які не були отримані в школі.

 

Гриценко Е.В.

 

хорошие курсы. Большая помощь в школьной програме.

 

Соколова В.В.

 

Курсы нравиться ребенку, легко проходит обучение, мы очень довольны преподавателем!

 

Заварзіна В.С.

 

Моя дитина до четвертого класу, можно так сказати, не вивчала англ. як. Тому і вирішили піти до Вашої школи. Рівень знань був це – абетка, рахувала до 20 та могла сказати ті фрази які ви чуєте у кіно. I love you и т.д… за три місяці навчання дитина знала більше ніж я за свої 29 років. Навіть і сама почала з нею вивчати. Я Вам вдячна.

 

Скорблюк Я.М.

 

Курси потрібні, цікаві, допомагають дитині глибше вникнути в програму. Дітям весело з вчителем, проводити заняття. Вони співпадають грають, проводять естафети між групами. І швидше розуміють мову.

 

Ефіменко Ю. О.

 

На курсах «Гаудеамус» всі діти на уроках працюють, обов’язково відповідають. Вивчений матеріал постійно повторюється, це контролюється. Вчитель постійно надає поради, рекомендації.

 

Гринченко Л. М. 

 

Ми дуже задоволені курсами англійської мови «Гаудеамус», велика подяка викладачу.

 

Лаврова К. А.

 

Підвищується самооцінка та самоповага дитини. Цікаво виконувати завдання. Дитина більш зосереджена.

 

Доброскок А. Н.

 

Успешные курсы, программа доступна для детей и для взрослых. Очень нравится заниматься детям. Так держать.

 

Міненко О. В.

 

Дуже гарний курс. Рекомендую усім батькам, які дійсно хочуть, щоб дитина володіла англійською мовою. Співвідношенню ціна-якість відмінна. Викладачі дуже кваліфіковані. На мій погляд, це є єдині в Запоріжжі курси з англійської мови для дітей, які заслуговують уваги. Це єдині курси, які дійсно вивчають англійську мову.

 

Табуєва Ж. Б.

 

Вдячна розробником курсу не тільки за систему викладання, а в більшій мірі за систему оцінювання -  у дитини завжди є змога компенсувати пробіли в той чи інший спосіб на одному уроці.

 

Яремчук В. В.

 

Я удовлетворена.

 

Сліпкань І. М.

 

Ефективні курси англійської мови.  Працюють за власною програмою, яка враховує вікові властивості дітей. На заняттях -  чудова дружня атмосфера в групі. Зрозумілий та доступний навчальний матеріал. У дітей виникає бажання вчити англійську мову, впевненість у собі, самостійно виконувати домашнє завдання. Об’єктивне оцінювання знань.

 

Данівська Ю. В.

 

Очень довольны курсами «Гаудеамус» . Интересное и эффективное обучение английскому язику, профессиональный педагог, небольшая группа, что обеспечивает индивидуальный поход к каждому ученику, очевидный результат, и всё это за адекватную цену.

 

Головань А. О.

 

Дуже добра дисципліна на уроках, учень завжди відповідально відноситься до виконання домашнього завдання.

 

Ворчилова М.В.

 

Кваліфікований персонал, та доступна подача матеріалу.

 

Горюнова В.В

 

Курси дуже високого рівня. Грамотно та педагогічно вірно побудована программа та сам процесс навчання. Високий рівень викладачів які мають відповідні знання та перенімаються своє. роботою.

 

Гринь А.А.

 

курси дуже познавальні, фірмові навчальні матеріали складені дуже кваліфіковано. Матеріал подається достатньо зрощуміло.

 

Сахнова В.О.

 

Занимаемся 1 курс. Пока что, нам все нравиться. Ребенок заинтересован, у неё получается все что идёт в программе. Результаты хорошие – быстро пишет на английском языке, переводит туда – обратно, читает на секунды. Высококвалифицированный преподаватель + учебное пособие + звуковое приложение + внимательность родителей, дают возможность ребёнку легко освоить английский язык.

 

Кириченко П.М.

 

Курсами задоволені.

 

Барнівська І.С.

 

курси англійської мови дають достатній рівень знань. Дитина легко засвоює вивчений матеріал. Велику роль у вивченій та засвоєний матеріалу відіграє прослуховування та роботи учні зі свуковим додатком. Вчитель доброзичлевий, уважний, компетентний. Вартість курсів дещо зависока. Якість викладання англ. мови – висока.

 

Волковинская О.А.

 

Благодарны за хорошо организованные курсы. Отдельное спасибо за авторский учебник в котором доступно, понятно и очень подробно объясняются правила грамматики.

 

Пивовар В.А.

 

Учимся 1 год, ребенку нравиться и мне тоже. Очень хорошие курсы.

 

Стрюк Ю.В.

 

Часто проходять заняття що дає змогу дитині постійно говорити англ мовою якісно постійний контроль дитини, так тримати, бо замітні зміни у розвитку дитини.

 

Кваша Е.А.

 

После посещения курсов, могу отметить, что в школе по английскому языку вообще нет проблем. Курсами довольны, но следующий год прийдём снова.

 

Шантала Г.С.

 

Высокий уровень подготовки, заинтересован в обучении. Педагогический подход к каждому ребенку.

 

Волковинская О.А.

 

Благодарим за хорошо организованные курсы. Отдельное спасибо за авторский учебник в котором доступна понятно и очень подробно объясняются правила грамматики.

 

Соколова С.А.

 

Шли мы на эти курсы из-за хороших отзывов. За работу учителя ничего плохого не могу сказать, просто лично у нас не наблюдается особых изменений в оценках.

 

Чабан Т.А.

 

На курсах дети могут изучать англ. яз. не только по разнообразным учебникам, но и на дисках т.е. на слух, это хорошо развивает память и внимательность. Опытные и квалифицированные преподаватели, которые могут правильно и интересно поставить свой урок. Найти подход к каждому ребенку. Поэтому на курсах у детей появляется большой интерес к изучению англ. яз.

 

Четвертак О.В.

 

Дитина із задоволенням відвідує курси. І дійсно завдяки ним, шквидко і якісно засвоює шкільну програму.

 

Прахова А.В.

 

Курси дуже допомогають моїй дитині навчати англ мову за протягом цього року вона знає краще, ніж три останіх роки, бо в школі задають, а виконувати диті не знають,як?

 

Полякова І.Є.

 

дуже хороші курси.

 

Нечет Р.М.

 

Діти вивчають англ мову в невеликих групах. Матеріал подається в доступній формі, а також у вигляді ігор, пісень, Оскільки, матеріал надається і в книзі, і на дисках батьки мають можливість допомагати дітям у навчанні, а також контролювати навчання дітей. Рекомендую починати навчання дітей з 2го класу, або як можливо раніше.

 

Дегальцева О. А.

 

В общем, я довольна курсами английского языка. Ребёнок учится правильному произношению незнакомой ему речи, благодаря постоянному прослушиванию аудио материала и живой речи преподавателя, а также «» втягивается» в постоянный процесс «получения новых знаний».

 

Косилеєва С. М.

 

Дуже добрі курси. Матеріал подається в цікавій формі, сильно не навантажують. Добрий підхід до дітей, дитина ходе з добрим настроєм і цікавістю. Ми задоволені.

 

Тимошенко И. В.

 

За первй год изучения могу сказать одно: «Легко учиться играя». И пословица: «Повторение – мать учения» работает на полную и даёт свои плоды. Ура! Английский оказывается можно учить без трудностей и слёз. С большим желанием!

 

Семилуцкая И.В.:

 

Очень нравится программа обучения в «Гаудеамус». Она похожа на изучение букваря и учебу чтения в первом классе. То есть, новая буква, новые слова. Эти слова постоянно присутствуют в каждом последующем уроке. Параллельно применяются правила. Ребенку намного легче учить материал.

 

Стенько Т.В.:

 

Хороше викладання, дитина засвоює матеріал. Хочемо продовжувати навчання, але не можна з кожним новим роком підвищувати ціну, у наш час така ціна може бути не по кишені батькам.

 

Качан І.В.:

 

Курси дитині подобаються, гарний вчитель. Методика ефективна. Багато письма, читання, перекладу.

 

Дениско С.В.:

 

Задоволені навчанням на курсах англійської мови «Гаудеамус» нашої дитини, розвитком правопису та спілкування англійською мовою.

 

Шаровська К.О.:

 

Дитина із задоволенням ходить на курси. Це мені подобається. Я бачу, як його знання відрізняються від дітей, які не ходять на курси.

 

Лєзіна Ю.С.:

 

1.Дітям подобається вивчати англійську мову. 2. Зручний графік. 3.Гарне аудіо супроводження. 4. Невелика група. 5. Активний викладач.

 

Попович С.В.:

 

Дитина відвідує заняття із задоволенням, з цікавістю займається, отримує якісні знання.

 

Цвєткова Н.В.:

 

Нам подобається, що заняття проходять в ігровій формі, що кожній дитині приділяють увагу. Також зручний час навчань та тривалість занять.

 

Сечина І.О.:

 

Дуже добре, що є такі курси, де працюють кваліфіковані спеціалісти.

 

Плетень М.В.:

 

Дуже задоволені курсами. Дитина добре запам’ятовує, читає, говорить на англійській мові. Я вивчала німецьку мови і не можу контролювати правильність вимовляння англійських слів, але за допомогою звукового додатка все добре виходить. Велика подяка. Будемо продовжувати навчання.

 

Плахотнюк О.І.:

 

Завдяки Вашій особливій методиці моя дитина почала розуміти англійську мову краще, ніж раніше. Підвищилась оцінка у школі.

 

Бурдик М.Ю.:

 

Вважаю, що методика навчання за програмою «Гаудеамус» є дуже вдалою і доступною для початкового рівня. Також вважаю, що дана програма набагато краща і зрозуміліша за сучасну шкільну програму.

 

Дідик А.А:

 

Мене все влаштовує!

 

Михайлова С.А.:

 

Курси подобаються. Головне – результат. Є результат, значить це успіх.

 

Савчукова О.І.:

 

Курси подобаються, бо зрозуміла ціль навчання, серйозність, підхід до кожної дитини. Навчається дитина самостійності, впевненості. Важливо, що за короткий термін вже є результат, це важливо на майбутнє.

 

Мочалова Г.С.:

 

Моя дитини почала ходити на курси «Гаудеамус» не маючи взагалі ніяких знань з англійської мови. У школі, де вона навчається у 3 класі, уроки англ. мови відбувалися рідко, з дітьми ніхто не займався, тому вирішили піти на курси «Гаудеамус». Дитина за дуже короткий строк почала самостійно читати, писати, робити завдання.

 

Тарасова И.Н.:

 

Все просто супер! Мы (родители и ребенок) очень довольны!

 

Шульгина Т.А.:

 

Спасибо больше всему коллективу «Гаудеамус» за честную, качественную работу. Знание детей видно на лицо. Желаем расширения и развития в вашей отрасли. До окончания школы мы с Вами!

 

Черкунова Т.Ю.:

 

Все хорошо и всем довольна. Курсы помогают ребенку выполнять домашнее задание по школьному английскому языку.

 

Циганкова О.В.:

 

Дякую за турботу!

 

Сологубова И.Г.:

 

Закрепление пройденного материала, много правил, выработка быстрого перевода и чтения.

 

Горлова Н.Л.:

 

Доступное обучение. Интересная и эффективная программа обучения. Ребенок легко усваивает материал. Курсы «Гаудеамус» дают большой объем знаний.

 

Аль-Шартах Т.М.:

 

Обучение проходит легко, задания выполняются самостоятельно. Довольна достигнутыми результатами.

 

Захарченко Д.В.:

 

Співвідношення ціна і якість.

 

Хижник Л.В.:

 

Дитина навчається три роки. курсами дуже задоволені. За цей час отримали багато знань. Курси дуже допомагають вивчати англійську мову. Дуже вдячні, що Ви є!

 

Сердюкова О.В.:

 

Заняття проводять в ігровій формі, кожній дитині приділяється увага. Урок складається з декількох частин, дитині ніколи сумувати.

 

Бикова О.В.:

 

Дуже добре розроблена програма. Все зрозуміло, доступно. Дитина сама може робити домашнє завдання.

 

Свинаренко Я.В.:

 

Спасибо за огромную работу нашему преподавателю! Детям заниматься интересно, ходим с удовольствием. Хотелось бы, чтоб не менялись преподаватели. Будем учиться и дальше! Спасибо!

 

Рыжкова Н.А.:

 

Вы очень классные, молодцы. Вы даете будущее  нашим детям. Продолжайте в том же духе, развивайтесь дальше.

 

Могиленко Т.А.:

 

Курсы очень помогли ребенку. Справляется со школьной программой. Обучение построено интересно, в доступной форме.

 

Куприна Л.В.:

 

В этом году при неоднократной смене преподавателей и переносе уроков не было стабильного изложения материала.

 

Романова Л.С. :

 

Курси «Гаудеамус дають змогу учням досконаліше оволодіти знаннями з англійської мови в порівнянні з  викладанням її на шкільних уроках. Ті знання, що отримав мій онук були дуже істотними, за 5 років, що він відвідував курси мій онук придбав багаж знань, який дуже важко переоцінити. Іще дуже важливо було мати такого викладача, як наша Віра Юр’ївна. За що їй велике ДЯКУЮ.

 

Дубовицька Я.О.:

 

Современный практический курс английского языка. В нашем случае очень удобно, так как обучаемся в этой же школе, т.е. там, где и курсы. Материал курсов легко усваивается детьми. Преподаватели – грамотне современные люди.

 

Ратош Н.Б.:

 

Син закінчив 6 рік навчання. Ми задоволені результатами.

 

Рябушко М.В.:

 

Замечательные курсы, темы разбираются полностью и прорабатываются как надо, а не наскоком. Учитываются все нюансы английского языка.

 

Вуль Н.С.:

 

Хороший курс английского языка, все доступно и понятно. Учитель хорошая, умная, веселая и добрая, но и строгая, требовательная.

 

Поляков С.А.:

 

Дуже задоволені курсами і особливо нашим вчителем  - Коваль Вірою Юріївною. Вона – гарний фахівець і психолог. Наша група вже 6 років в одному складі. Група не вивчає новий матеріал поки учитель не зрозуміє, що всі учні володіють матеріалом. Уроки проходять у вигляді гри, командних змагань, презентацій.

 

Вихристюк Н.П.:

 

Курси «Гаудеамус» наша дитина відвідує вже 5 років. Програма та викладач нам дуже подобаються. З нами постійно спілкуються та запрошують на відкриті уроки, де ми на власні очі бачимо успіхи наших дітей.

 

Кравченко І.Б.:

 

Курсы «Гаудеамус» просто супер! С преподавателем очень повезло. Мы ходим на курсы уже 6 лет. Знания у дочери с каждым годом улучшаются в разы. Спасибо Вере Юрьевне, спасибо курсам!

 

Ніконова А.О.:

 

Учень отримує послідовні глибокі знання, курси відвідує із задоволенням.

 

Бердюк В.І.:

 

Программа курсов предусматривает овладение основами грамматики, изучением тематических материалов, навыкам устной речи. Преподаватель Вера Юрьевна находит индивидуальный подход к каждому ребенку, относится к работе очень ответственно и с душой. Занятия на курсах помогают овладеть школьной программой.

 

Зинченко О.А.:

 

Недорого, хорошие знания, квалифицированные учителя.

 

Гацалова С.О.:

 

Курси «Гаудеамус» відрізняються не тільки вдалою методикою викладання, а й наявністю професійних та талановитих викладачів.

 

Герасименко Т.В.:

 

Хорошая программа, аудиоматериал, преподаватель всегда на связи, уделяет внимание детям и родителям, интересные, насыщенные уроки, с играми и разминками.

 

Артеменко А.А.:

 

Унікальна методика навчання, високо професійний викладач з високим потенціалом. Дитина з величезним бажанням відвідує курси, з захопленням розповідає нову тему, також самостійно виконує домашнє завдання. Після відвідування 2-х років курсів англійської мови «Гаудеамус» у дитини не виникає питань з навчанням англійської мови у школі.

 

Бородін І.А.:

 

«Гаудеамус» - це найкращий вибір батьків для своїх дітей. Учні впевнені у своїх можливостях, вони навчаються бути працьовитими завдяки особливостям програми курсів.

 

Діденко Ю.В.:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» ефективні і цікаві. Бачимо прогрес  у знаннях. Нам дуже подобаються курси. Ми завжди радимо всім знайомим ці курси.

 

Федорченко Д.О.:

 

На курсах добре закріплюється матеріал. Доброзичлива обстановка на заняттях, професійний викладач.

 

Драговоз М.Н.:

 

Очень хорошие курси.

 

Стрекалова А.В.:

 

Цікаві. Доступні. Матеріал викладається зрозуміло та у повному обсязі, є звуковий додаток. Зручний час занять та місце проведення занять. Як результат – гарні знання та успішне навчання. Приєднуйтесь!

 

Івахненко Є.І.:

 

Моей дочери очень нравится заниматься на курсах английского языка «Гаудеамус», благодаря им она научилась читать и писать на английском. Теперь  даже может немного пообщаться со своей тетей из Америки.

 

Литвиненко І.В. :

 

Дуже задоволена, будемо продовжувати займатися на курсах.

 

Корнієнко С.Л.:

 

Методика навчання націлена на вільне володіння та розуміння англійської мови, тому має практичний результат, а не тільки знання теорії мови.

 

Ткаченко Т.Ю.:

 

Хочу поблагодарить создателей  и преподавателей курсов «Гаудеамус» за кропотливый труд, за терпение и за високий профессионализм. Наше знакомство состоялось  в 2009 году и до сих пор я радуюсь, что в свое время я приняла решение посещать курсы. Мой сын с отличием закончил школу по английскому языку и сейчас свободно общается с иностранцами в университете.

 

Зимогляд Ю.І.:

 

Уважаемые родители деток, начинающих изучение английского языка! Не тратьте время на репетиторов. Курсы «Гаудеамус» - быстрая подача материала, работа в команде, стразу видно результат.

 

Залевська В.В.:

 

«Гаудеамус» - якісне вивчення англійської мови. Взаємодія між вчителем та учнем, цікаві заняття, відкриті уроки, кваліфіковані викладачі, методисти. Програма ефективна, доброзичлива атмосфера в групі, дисципліна, гарні підручники, їх зміст.

 

Чехун М.А.:

 

Мені дуже подобаються курси «Гаудеамус». Бачу результат, доньці подобається вивчати матеріал. Викладачі – професіонали своєї справи. Матеріал постійно оновлюється. Вивчаються різні теми. Молодці!

 

Ткаченко Т.Ю.:

 

Курсы английского языка «Гаудеамус» дают возможность ребенку самостоятельно выполнять домашние задания по английскому языку в школе. Материал в учебнике подоб ран грамотно. Спасибо преподавателю за терпение и труд.

 

Жукова В.О.:

 

Курсы «Гаудеамус» отличные, интересные. Стиль и система обучения способствует  бистрому и эффективному усвоению материала. При этой системе обучения  ученик не устает и с большим удовольствием их посещает. В результате обладает високими знаниями английского языка.

 

Карташева І.С.:

 

Дуже подобаються заняття на курсах. Професійний  викладач. Значні результати. Відчули поліпшення шкільного англійського. Адекватна ціна. Дитині завжди було цікаво на заняттях.

 

Федосєєнко О.І.:

 

Курси «Гаудеамус» - дуже хороші. Матеріал подається цікаво та зрозуміло, вчителі – справжні професіонали.

 

Кобилкін О.О.:

 

Курси англійської мови дуже подобаються нам і нашій Олександрі. Вони дають дуже гарні знання. Заняття проводяться дуже професійно, це видно по результату.

 

Мельник І.Д.:

 

Нам подобаються курси «Гаудеамус», бо ми бачимо результати, яких досягла наша дитина. З англійською мовою у школі тепер немає проблем. Марія ходить на курси із великим задоволенням.

 

Оглобіна І.В. :

 

Курси дуже подобаються. Дитина отримує достатній рівень знань з англійської мови. В групі панує дисципліна та дружня атмосфера. Дякуємо за це викладачу Коваль В.Ю.

 

Гур’янова Н.О.:

 

Я дуже задоволена курсами. Рекомендую!

 

Рівчак А.П.:

 

Гарні курси, грамотно складені підручники, добре, що є аудіо записи, гарна атмосфера у групі, кваліфіковані викладачі.

 

Строкань С.В.:

 

Курсы очень интересные, познавательные, профессиональные.

 

Дєдов А.В.:

 

Дитина самостійно правильно читає всі слова, що бачить навколо. У неї блискуча вимова. Дитина самостійно виконує домашнє завдання, із задоволенням працює на уроках – ми не потребуємо інших варіантів навчання англійській мові.

 

Улько С.М.:

 

Очень грамотне преподаватели, умеренная цена обучения, хорошие результаты. Спасибо.

 

Чорна І.О.:

 

Все подобається. Ціна відповідає якості. Дитина гарно навчається на шкільних уроках англійської мови. Ій цікаво відвідувати курси і виконувати домашнє завдання.

 

Житник О.В.:

 

Спасибі вчителю за інтерес до вивчення англійської мови, пробуджений у дитини.

 

Зубрицька О.О.:

 

Дуже якісне навчання. Результати видно. Дітям подобається навчатися на курсах. Батьки задоволені результатами своїх дітей.

 

Озерська О.В.:

 

В черговий раз переконалася у правильності свого вибору. Співвідношення ціна-якість влаштовує. Дуже зручно, що навчання проходить у нашій школі і дитина має можливість прийти на курси після уроків у школі сама. Дякуємо!

 

Глурджидзе Н.Г.:

 

Добра організація навчального процесу, висока працездатність викладачів.

 

Мащенко А.А.:

 

Курси «Гаудеамус» дають дітям глибокі знання. Матеріал подається цікаво і гарно відпрацьовується. Вчитель знає свій предмет і уміло передає свої знання дітям.

 

Говорунова О.Ю.:

 

Відмінно!

 

Желяз О.В.:

 

Завдяки курсам «Гаудеамус» у доньки з’явилось бажання вивчати англійську мову, з’явились знання. В школі постійно приймає участь в олімпіадах, виходить на районний рівень. Приймала участь у другому етапі Flex.

 

Боровенская А.А.:

 

Серйозний підхід до навчання, суворий контроль знань, добре викладання матеріалу – дитина самостійно може виконувати домашнє завдання.

 

Дробіняк Т.М.:

 

Висока ефективність курсів, досвідчені викладачі.

 

Масалова О.Н.:

 

Очень нравятся курси «Гаудеамус». Довольна работой преподавателя. Спасибо большое Коваль Вере Юрьевне.

 

Гавриленко Н.В.:

 

Цікаво. Зрозуміло. Доступно.

 

Мельник О.І.:

 

Курсами дуже задоволений. Бажаю, щоб моя дитини вільно спілкувалася англійською мовою.

 

Петрова О.Г.:

 

Дуже подобається курс. Дитина вже вчиться 5 років і має високий рівень знань англійської мови. Дякуємо Коваль В.Ю. за професіоналізм і вміння знайти підхід до дитини. Будемо навчатися далі.

 

Євдокімова Е.А.: 

 

Дякую педагогічному і керівному складу курсів. Завдяки вашій роботі моя дитина вчить англійську мову і йому це вдається. Окрема подяка і шана нашому беззмінному викладачу Вірі Юріївні Коваль. Її вклад в знання мого сина дуже значний. Дякуємо за витримку, за терпіння і за професіоналізм.

 

Полтавец Е.В.:

 

Очень положительно отзываюсь о курсах английского языка «Гаудеамус» и рекомендую всем знакомым, которые хотят учить своих детей дополнительно английскому языку.

 

Ноздріна І.М.:

 

Все дуже подобається!

 

Рєдозубова О.М.:

 

Курси мені дуже подобаються! Але, на жаль, я бачу, що моя дитина не завжди може скористатися своїми знаннями. Можливо потрібне спілкування із носіями мови для удосконалення знання мови та практики.

 

Крипак Т.О.:

 

Качество преподавания на курсах позволяет детям широко, глибоко и досконально изучить язык. Большое спасибо Вере Юрьевне.

 

Ставицька Л.В.:

 

Дуже професійно розроблена програма. Діти постійно повторюють вивчений матеріал і нічого не забувають. Високо професійний викладач!

 

Усов С.А. :

 

Рекомендую эти курсы. Очень важно, что ребенок сам и с огромным удовольствием изучает язык, самостоятельно делает домашние задания как на курсах, так и в школе. В школе все получается очень легко.

 

Єрмоленко І.М.:

 

Ми дуже задоволені викладачем. Викладач Коваль В.Ю. дуже уважна до дітей. Велике їй спасибі. Дитина із задоволенням ходить на курси. Знання допомагають у школі.

 

Єременко Ю.В.:

 

Знання, практика, системність.

 

Шелухов Ю.В.:

 

Задоволені курсами. Якість навчання відмінна. Особлива подяка викладачу за витримку і якість навчання.

 

Павленко О.В.:

 

Мой ребенок обучается на курсах с первого класса. На тот момент он еще неуверенно читал на родном языке. Но, благодаря настойчивости и старанням, профессионализму нашого преподавателя мы смогли преодолеть трудности и знания моего ребенка на достойном уровне.

 

Кабак О.В.:

 

Високий рівень знань та індивідуальний підхід до кожної дитини.

 

Добродий Д.С.:

 

Есть знания – есть результат! Результат очень хороший – ребенок может читать и писать. Это – факт! Спасибо!

 

Корольова О.Г.:

 

Дуже подобається!

 

Абраменко О.В.:

 

за 5 лет посещения курсов довольны на все 100%, и самое главное, что доволен ребенок, он с большим удовольствием посещает курсы.

 

Ярова Н.Г.:

 

Ми дуже задоволені курсами, дуже досвідчений викладач, уважно відноситься до учнів. Курси дуже ефективні. Це чудове місце, щоб отримати знання з англійської мови.

 

Асаєва Ю.М.:

 

курси доступні, зрозумілі і цікаві для дітей.

 

Чернікова В.П.:

 

Професійний та відповідальний підхід до організації навчального процесу та виконання прийнятих на себе зобов’язань. Рекомендую батькам, які зацікавлені в удосконаленні знань англійської мови своїх дітей.

 

Аношкіна І.О.:

 

Дякуємо за цікаві уроки, індивідуальний підхід до кожної дитини, молодих, енергійних викладачів. Бажаємо педагогам і дітям не менш цікавої співпраці у наступному році.

 

Карвацька О.О.:

 

Навчальна програма курсів, на мій погляд, організована на високому рівні, працюють професіонали. Ми вам дуже вдячні.

 

Захарова Л.О.:

 

Професійно підібрана програма, висока кваліфікація вчителів. Дитина відвідує курси із задоволенням. Результат відповідно бачимо по оцінкам і відвідуванні відкритих уроків.

 

Сельохіна І.М.:

 

Нам нравятся ваши курсы, я всем довольна – методикой, преподаванием, внимательное отношение к ребенку, хорошая подготовка.

 

Кокорина А.А.:

 

Курсы достаточно неплохие, единственное но: очень много дз и слишком много и подряд новых тем.

 

Білоусова О.П.:

 

Ефективні методи навчання та застосування різних прийомів протягом уроку дають можливість легко запам’ятовувати новий матеріал. Постійний контроль с боку викладача дає змогу дитині бути більш самостійною при виконанні вправ.

 

Сердюк О.В.:

 

Очень хорошая методика, высокое качество обучения.

 

Почепская О.В.:

 

Молодцы, добросовестно выполняют свою работу, все без исключения.

 

Коломойцева К.О.:

 

Цікава методика викладання.

 

Литвин Т.Я.:

 

Курсами задоволені. На сьогодні «Гаудеамус» надійне джерело зі знань англ. мови.  Процвітання Вам на багато років!

 

Коренвайн Є.Г.:

 

Чітке програмне напрацювання кожної теми, індивідуальний підхід до дитини, наявність звукового додатку допомагає виконувати домашнє завдання і контролювати виконання. Постійний зв'язок з вчителем розв’язує питання, які виникають в учбовому процесі, заохочує дитину відвідувати заняття з бажанням.

 

Терещенко М.Н.:

 

Достойное соотношение цена/качество. Квалифицированный  персонал.

 

Хмура А.О.:

 

Мені все подобається!

 

Левчук Т.О.:

 

Курсы хорошее. Главное – дети не боятся говорить и могут говорить на разные темы.

 

Озерова П.Я.:  

 

За три дні ми вивчили алфавіт, за тиждень читали. Ми вдячні.

 

Олійник Є. А.:

 

Нам цей курс дуже подобається тому що: не дорого, зрозуміло, добрий вчитель, нескладне завдання, правила та контрольні. Завдяки цьому моя дитина вже майже вивчила англійську.

 

Кашина І. В.:

 

Курсами англійської мови «Гаудеамус» ми дуже задоволені. Дитина стала краще навчатися. Виконання домашнього завдання допомагає закріпити вивчений матеріал. Вчитель добре пояснює, тому дитина із задоволенням ходить на курси.

 

Скрипка Ю.А.:

 

Дуже гарні курси, які підіймають рівень знань у дітей. Дуже захоплююча програма. З перших днів були задоволені курсами та ніколи не шкодували, що почали їх відвідувати. Велике спасибі Анастасії Олексіївні.

 

Журавльова О.Р.:

 

Правильно побудовано програма, набагато краща за шкільну, дає відмінний результат. Діти відвідують знання із задоволенням.

 

Костюк В.А.:

 

Дитині дуже подобається навчатися на курсах, із задоволенням відвідує кожен урок.

 

Йовко Л.И.:

 

Курсы очень эффективные. Изученный матеріал ребенок запоминает быстро  и легко.

 

Самогуб Л.С.:

 

Курсы нравятся своей систематичностью, последовательностью. Курс полностью разработан от 0 до высокого уровня. Даже группы начавшие вместе, сейчас не свопадают. Это показывает нас колько принимаются во внимание способности, усваиваемость материала учениками. Если нет понимания, то его добиваются.

 

Панкратов Ю.В.:

 

Ми задоволені курсами, задоволені знаннями нашої дитини. Курси «Гаудеамус» дуже допомагають навчанню в школі, усе у школі став робити самостійно. Гарні заняття, гарний педагог. Доступно, зрозуміло, просто!

 

Хрипун О.С.:

 

Очень интересно и грамотно составлены. Помогают освоить язык. Проходят в удобное время. Хорошая цена за обучение.

 

Пакета С. Н.:

 

Когда моя дочь имела оценку 6б в 5 классе, а тепер у того же учителя 9,10,11, на протяжении 4х лет – это для меня показатель эффективности курсов. Большое спасибо. Так держать.

 

Волошина Є.В.:

 

Допомагають у вивченні англійської мови.

 

Сікарьова О.О.:

 

Курси дають змогу краще вивчати англійску мову.

 

Сєверік Т. В.:

 

Мені не подобається те, що діти повинні вичитуватись на швидкість. А так хороші курси і я рекомендую іншим дітям на них ходити. Дійсно дають знання.

 

Пучко Я. И.:

 

Очень хорошие курсы, хорошо помогают в школьной програмне, несмотря на различие тем.

 

Клочко М. И.:

 

Очень довольны курсами. Большая помощь школьной программе.

 

Чепурная В.Ю.:

 

Все великолепно.

 

Макарович О.В.:

 

Хороші курси з високими результатами.

 

Кільпа В.С.:

 

Індивідуальний підхід, зручний розклад занять, доступне викладання матеріалу, яке дає дитині змогу виконувати домашнє завдання самостійно,. Постійне оцінювання – контроль за встигаємостю. Зручна та зрозуміла програма.

 

Волкова А.В:

 

Дякую курсам «Гаудеамус»! Крім добрих знань дитина має можливість розкритися творчо. Не існує, на мою думку, суворих рамок – є можливість імпровізувати, що сприяє більш вільному спілкуванню.

 

Осипова Ю.М:

 

Курсы «Гаудеамус» - это отличное обучение, позволяющее в короткие сроки освоить граматику, фонетику, перевод в английском языке; это профессиональное, глубокое  изучение английского языка; это отличный преподавательский колектив; это отличный микроклимат обучающихся в группах. Цена соответствует качеству.

 

Бородін А.О.:

 

«Гаудеамус» - це курси, які дають високі знання дітям, котрі бажають навчитися.

 

Брикс Н.Л.:

 

Молодцы!

 

Крячко А.В:

 

Задоволені.

 

Чеберяк Н.С:

 

Мы довольны выбором этих курсов. Ребенок ходит с удовольствием. От меня не требуется никаких затрат, кроме поддержки и внимания. Цена приемлемая. Когда мой ребенок проболела 2 месяца, преподаватель после каждого урока присылала  сообщения с домашним заданием, и ребенок не отстал по программе.

 

Шитікова Я.П:

 

Курси англійської мови «Гаудеамус» мають доступну ціну і учні отримують достойні знання.

 

Саєнко А.С.:

 

Вважаю, що курси дають обширні та глибокі знання англійської мови. Дуже цікавий та різноманітний матеріал. Позитивний момент – проведення (регулярне) відкритих уроків для батьків!

 

Овсюк О.В.:

 

Благодарю, что есть такие курсы. Они во многом помогают. Делают более обширное знание английского языка.

 

Ведмідь О.В.:

 

Головне, що дитині подобається, а я тільки підтримую. Програма навчання дає велику допомогу і для школи.

 

Швець І.В.:

 

Ми задоволені курсами: заняття допомагають тренувати пам'ять, розвивати логічне мислення, формувати речення, допомагають засвоювати краще шкільну програму.

 

Жуков А.В.:

 

Курсами довольны. Доведение до автоматизма простых заданий на курсах помогает ребенку с легкостью овладеть углубленной программой по английскому языку в школе.

 

Хименко О.Г.:

 

Курси «Гаудеамус» дали нам глибокі знання. Діти навчилися читати, перекладати, розуміти, правильно вимовляти слова і речення.

 

Охрименко І.М.:

 

Вчитель пояснює матеріал, перевіряє домашнє завдання, дає змогу доробити. Розклад занять зручний для нас. Гарна оцінка на курсах – це гарна оцінка з англійської мови у школі, це велика перевага для дитини і для нас батьків.

 

Кисельова Н.С.:

 

Мені подобається, що моя дитина з бажанням навчається і слухає викладача, але бажано зробити групи по віковому відношенні різниці між 15 роками і 9 роками трохи заторможує навчання  15 річної дитини, так як 9 річна дитина трохи менше розуміє по темі.

 

Матиско С.В.:

 

Програма дуже розтягнута у часі, гальмує вовчення англійської мови у «сильних» дітей.

 

Глинская Д. Г.:

 

Курсы, дающие знания.

 

Петрова Ю.Ю.:

 

Максимальное внимание, знания за доступную, минимальную цену.

 

Харченко А.В.:

 

Хороший подбор учителей, мой ребенок с удовольствием ходит на курсы и радует оценками.

 

Шаповал Н.Н.:

 

Курсы  еффективны.

 

Пілюгіна С.В.:

 

Все добре, сильний колектив, гарна програма.

 

Кудинова О. В.:

 

1.занятия в групах; 2. время урока; 3. 3 раза в неделю; 4. домашнее задание.

 

Охрименко І.М.:

 

Вчитель пояснює матеріал, перевіряє домашнє завдання, дає змогу доробити. Розклад занять зручний для нас. Гарна оцінка на курсах – це гарна оцінка з англійської мови у школі, це велика перевага для дитини і для нас батьків.

 

Кисельова Н.С.:

 

Мені подобається, що моя дитина з бажанням навчається і слухає викладача, але бажано зробити групи по віковому відношенні різниці між 15 роками і 9 роками трохи заторможує навчання  15 річної дитини, так як 9 річна дитина трохи менше розуміє по темі.

 

Матиско С.В.:

 

Програма дуже розтягнута у часі, гальмує вовчення англійської мови у «сильних» дітей.

 

Глинская Д. Г.:

 

Курсы, дающие знания.

 

Петрова Ю.Ю.:

 

Максимальное внимание, знания за доступную, минимальную цену.

 

Харченко А.В.:

 

Хороший подбор учителей, мой ребенок с удовольствием ходит на курсы и радует оценками.

 

Шаповал Н.Н.:

 

Курсы  еффективны.

 

Пілюгіна С.В.:

 

Все добре, сильний колектив, гарна програма.

 

Кудинова О. В.:

 

1.занятия в групах; 2. время урока; 3. 3 раза в неделю; 4. домашнее задание.

 

Заєць Г.О:

 

Заняття проводяться в цікавій формі та є дуже продуктивними. Вже за короткий час Денис самостійно почав вчити домашнє завдання з англійської мови за шкільною програмою. Втручання дорослого в процес навчання зводиться до мінімуму. Є високий рівень зацікавленості в відвідуванні курсів, так як іноземна мова стає зрозумілою.

 

Чорненька М.В.:

 

Дитина отримує хороший рівень знань. Методика навчання подобається Але потрібен додатково репетитор для допомоги вивчення шкільної програми.

 

Мехальчук В.П.:

 

Дуже цікавий, добре продуманий, професійно і грамотно поданий матеріал. Дитині цікаво сприймати інформацію і усну, і аудіо, і письмово.

 

Вовчок А.І.:

 

Дитина з радістю іде на курси. Добре засвоює програму, з легкістю запам’ятовує слова та правила.

 

Ануфрієва Олена:

 

КАМ «Гаудеамус» - це ефективна програма навчання, тверді знання предмету, співпраця учителів-учнів-батьків, досвідчені фахівці, дружня атмосфера. Дякуємо за отримані знання!!!

 

Клименко Олексій:

 

Гарні курси. Ефективне навчання. Кваліфіковані викладачі. Дуже дякуємо за курси англійської мови «Гаудеамус»!

 

Мельник Максим:

 

На курсах полный методический комплекс (книги, аудіо пособия), наличие своїй уникальной методики, качественное обучение, квалифицированные преподаватели. Все это способствует развитию интереса к иностранному языку, получению стабидьных знаний, что в свою очередь влияет на конкурентоспособность уч-ся на рынке труда в будущем. Благодарность за хорошие знания языка.

 

Омельчак Кароліна:

 

Курси «Гаудеамус» дуже ефективні. На курсах поглиблено вивчається англійська мова. Дитина та я задоволені роботою викладачів.

 

Головіна Марина:

 

Дуже пізнавальні курси англійської мови. Дитина завжди з добрими поведінкою та настроем після курсів. Радісно розказує про минулий урок.

 

Міщенко Альона:

 

Курсами задоволені. Групи маленькі, тому кожному приділяється достатньо уваги. Високий рівень викладання.

 

Запольська Ярослава:

 

Я дуже задоволена роботою курсів. У них дуже практичний спосіб навчання. Дуже комфортний графік, та дуже кваліфіковані вчителі.

 

Пятганин Марат:

 

За 10 лет обучения на курсах «Гаудеамус» были и положительные и не очень моменты, однако в общем-целом «не ошибается тот, кто не работает». Уровень знаний моего сына на протяжении всех лет обучения только повышался по сравнению с одноклассниками, благодаря Вашим курсам. Хотелось бы пожелать Вам процветания и роста.

 

 

 

 

 

Электронная почта: info@gaudeamus.ua © 1998-2012 КАЯ “Гаудеамус”TM, Запорожье, Украина